BrzydUla 2, odcinek 73: Marek we łzach po kłótni z Ulą. Ukryje się przed żoną i nie wybaczy jej zdrady

i

Autor: Player BrzydUla 2, odcinek 73: Marek we łzach po kłótni z Ulą. Ukryje się przed żoną i nie wybaczy jej zdrady

BrzydUla 2, odcinek 73: Marek we łzach po kłótni z Ulą. Ukryje się przed żoną i nie wybaczy jej zdrady - ZWIASTUN

2021-01-28 20:28

W 73 odcinku serialu "BrzydUla 2" u Dobrzańskich wybuchnie wojna! Ula (Julia Kamińska) straci cierpliwość i doprowadzi do wielkiej afery, jakiej jeszcze u nich nie było! Nawet talerze będą latać! Marek (Filip Bobek) nie może wybaczyć żonie zdrady z Arturem (Karol Pocheć) i próbuje jej unikać. Kiedy w 73 odcinku "BrzydUli" dojdzie do konfrontacji, nie wytrzyma i zacznie się na nią wydzierać. Z emocji Dobrzański ucieknie i ukryje się przez Ulą, bo to, co usłyszy, doprowadzi go do łez. Zobaczcie ZWIASTUN!

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 73 - czwartek, 28.01.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 73 odcinku "BrzydUla 2" zdesperowana Ula zrobi wszystko, byle tylko wywołać jakąś reakcję u oziębłego męża, który przyjął taktykę, że będzie jej unikał. Dobrzańska spróbuje więc konfrontacji. Zacznie rzucać w niego klockami dzieci!

- Ula, co ty robisz?! - krzyknie zaskoczony Marek.

- Cokolwiek, żebyś w końcu się odezwał!

- Nie chcę się kłócić! 

- Trudno, będziesz musiał! Mam dość tego ciągłego mijania, zbywania! Tego się nie da wytrzymać!

- Tego się nie da wytrzymać? Ty nie możesz tego wytrzymać? Ty?! Za każdym razem jak na ciebie patrzę, to widzę cię z nim... Wracam z pracy, zastanawiam się czy siedział na tej kanapie. Czy pił z tego cholernego kubka! Jak często tu przychodzi! - Marek w 73 odcinku "BrzydUla" wyrzuci najgorszą prawdę.

Przeczytaj: Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1563: Piotrek przyłapie Pawła w łóżku z Franką. To będzie przełomowa chwila dla Zduńskich

BrzydUla 2 sezon. Ula w furii. Zmusi Marka do rozmowy i przyzna się dlaczego go zdradziła

W 73 odcinku "BrzydUla 2" Ula oniemieje, bo nie spodziewała się, że mąż ma aż taką obsesję na punkcie Artura.

- Nie przychodzi... To nieprawda - Dobrzańska zacznie przekonywać Marka, że nie widuje się z kochankiem.

- Dwa dni temu tu był i skłamałaś... Więc nie masz prawa mówić mi, co jest prawdą! To jest mój dom, to jest nasz dom, to jest dom naszych dzieci! Jak mogłaś!

- Posłuchaj mnie... To był tylko ten jeden, jedyny raz!

- Ja nawet nie chcę tego słuchać! Nie mogę nawet na ciebie patrzeć! - rzuci zraniony Marek i ucieknie.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1566: Iza po nocy z Michałem uwierzy, że zdradziła Marcina. Bosacki będzie kłamał jak najęty

Konfrontacja małżeńska w "BrzydUla" zakończy się fatalnie. Marek schowa się w domu i siedząc na podłodze zacznie niemal płakać! Nie poradzi sobie z emocjami. Wtedy też zadzwoni do niego Paula (Maja Hirsch) i spróbuje go pocieszać. Zaproponuje, że przyjedzie, ale mężczyzna odmówi. Ula i Marek znów bardzo się od siebie oddalą, a Ula zrozumie, że mąż nawet nie chce na nią patrzeć. To nie wróży dobrze temu związkowi. 

Najnowsze