M jak miłość, odcinek 1565: Kasia porzucona przez Łukasza po seksie z Patrycją! Zniszczy mu życie - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1565: Kasia porzucona przez Łukasza po seksie z Patrycją! Zniszczy mu życie - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1565: Kasia porzucona przez Łukasza po seksie z Patrycją! Zniszczy mu życie - ZDJĘCIA

W 1565 odcinku "M jak miłość" zakochana w Łukaszu (Jakub Józefowicz) stażystka Kasia Stawska (Paulina Lasota) zostanie brutalnie przez niego porzucona. Syn Marty (Dominika Ostałowska) kompletnie oszaleje na punkcie Patrycji (Alżbieta Lenska), seks z którą przesłonił mu cały świat. Znudzona żonka ordynatora Argasińskiego (Karol Strasburger) nieźle zabawi się Łukaszem (Jakub Józefowicz) i wygląda na to, że zniszczy chłopakowi życie! Tylko dlaczego uroczej Kasi też? Zobacz koniecznie ZDJĘCIA z 1565 odcinka "M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1565 - wtorek, 9.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1565 odcinku "M jaki miłość" Łukasz wróci do Warszawy po namiętnym weekendowym seksie z Patrycją. Będzie pod tak wielkim wpływem starszej kochanki, że zdobędzie się na "odwagę" i zerwie z Kasią!

Zauroczony żoną ordynatora Łukasz w 1565 odcinku "M jak miłość" zapomni o bożym świecie i podejmie bardzo niemądre decyzje. Chłopak zupełnie się zagubi, a znudzona życiem kochanka umiejętnie to wykorzysta. Tylko dlaczego za to wszystko musi zapłacić również Kasia?

- Jesteś cudowną, wyjątkową dziewczyną, ale ja chyba po prostu nie jestem gotowy na poważny związek. Zasługujesz na coś lepszego, kogoś lepszego - zacznie kręcić Łukasz zrywając z Kasią. 

- Banał, ale rozumiem. Cóż, dzięki za szczerość - rzucana właśnie Kasia pokaże klasę w 1565 odcinku "M jak miłość"!

- Przepraszam… Powinienem już dawno ci powiedzieć, ale najwyraźniej, po prostu jestem tchórzem - Łukasz w końcu zdobędzie się na szczerość.  

- Bałeś się, że wpadnę w histerię? Coś... zdemoluję? - a Kasia do samego końca zachowa twarz! 

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1567: Sonia straci Janka na zawsze! Nigdy naprawdę jej nie kochał

M jak miłość. Romans Łukasza z żoną szefa. Molestowana Aneta wykorzysta to przeciwko Argasińskiemu
M jak miłość odc. 1565. Łukasz (Jakub Józefowicz), Patrycja Argasińska (Alżbeta Lenska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1565. Łukasz (Jakub Józefowicz), Patrycja Argasińska (Alżbeta Lenska)

Łukasz jednak chyba nie wiele zrozumie, a już na pewno nie doceni zachowania Kasi. Po rozmowie z nią w 1565 odcinku "M jak miłość" natychmiast odda się namiętnym igraszkom z Patrycją w jednym ze szpitalnych gabinetów! I kochankowie będą tak nieostrożni, że dadzą się przyłapać Anecie (Ilona Janyst), która w ostatniej chwili odciągnie uwagę Argasińskiego - jako pierwsi pisaliśmy o tym TUTAJ.  

- Co ty w ogóle sobie myślałeś? Maczać pióro w firmowym kałamarzu, to już jest nieodpowiedzialne! Kasia w żałobie będzie teraz krążyć po klinice jak jakaś biała dama! Ale żeby w kałamarzu ordynatora? Błagam! - Aneta nie będzie ukrywać przed Łukaszem co o tym wszystkim myśli w 1565 odcinku "M jak miłość"

- Nikt nie wie i się nie dowie…- będzie się bronił głupio Łukasz. 

- Skąd! Jesteście przecież tacy dyskretni! - Aneta go wyśmieje. 

- A jeśli ci powiem, że to może być coś poważnego? Dla nas obojga - w tym momencie 1565 odcinka "M jak miłość" Łukasz pokaże, że naprawdę się zakochał i chyba stał się bezgranicznie naiwny. 

- To ja ci powiem, że jesteś bardzo naiwny! Albo szalony. A może i to, i to. Dorzuciłabym jeszcze: głupi!

Jak pokażą najbliższe odcinki "M jak miłość" Aneta bdęzie miała racje. Łukasz kompletnie straci rozum, a niewykluczone, że również pracę. Patrycja zabawi się młodym, atrakcyjnym chłopakiem, ale kiedy pojawią się kłopoty, grzecznie "zawinie ogon pod siebie" i stanie u boku "ukochanego męża". A potem pójdzie szukać następnej ofiary, zupełnie nie przejmując się faktem, że właśnie zniszczyła chłopakowi życie.   

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2378: Marek dobije Iwonę po rozstaniu. Bezczelnie ją upokorzy - ZWIASTUN

M jak miłość, odc. 1565: Łukasz (Jakub Józefowicz), Aneta (Ilona Janyst)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odc. 1565: Łukasz (Jakub Józefowicz)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odc. 1565: Patrycja (Alżbieta Lenska)

i

Autor: MTL Maxfilm
Najnowsze