Barwy szczęścia, odcinek 2378: Marek dobije Iwonę po rozstaniu. Bezczelnie ją upokorzy

i

Autor: VOD.TVP.PL Barwy szczęścia, odcinek 2378: Marek dobije Iwonę po rozstaniu. Bezczelnie ją upokorzy

Barwy szczęścia, odcinek 2378: Marek dobije Iwonę po rozstaniu. Bezczelnie ją upokorzy - ZWIASTUN

2021-02-03 23:01

Chociaż Marek (Marcin Perchuć) z serialu "Barwy szczęścia" podle potraktował Iwonę (Izabela Zwierzyńska), nie da za wygraną! Zrobił z niej głupią, naobiecywał świetlaną przyszłość, a ostatecznie rzucił jej w twarz, że jej nie kocha i był z nią tylko ze względu na dziecko. Pyrka spodziewała się oświadczyn, a dostała morze gorzkich słów. W załamaniu pomaga jej rodzina, ale w 2378 odcinku "Barw szczęścia" okaże się, że Złoty nie odpuści i będzie nachodził ją w pracy! Iwona znów nasłucha się okrutnych rzeczy na swój temat!

"Barwy szczęścia" odcinek 2378 - środa 3.02.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2378 odcinku "Barw szczęścia" Marek zacznie rozmowę z Witkiem (Witold Sosulski) na temat tego co zaszło ostatnio w domu. Iwona wyprowadziła się, bo Złoty nagadał jej, że nigdy mu na niej nie zależało, był z nią tylko ze względu na Wioletkę (Aurelia Żarnowiecka) i nawet próbował ją pokochać, ale mu się nie udało. Iwona wpadła w histerię i poszła po pomoc do Huberta (Marek Molak). Nikt w "Barwach szczęścia" nie będzie się jednak spodziewał, że Złoty jest tak bezczelny, że zacznie nachodzić byłą partnerkę, nawet w pracy!

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 77: Marek podsłucha rozmowę Uli z kochankiem. Ucieknie od niego w środku nocy - ZWIASTUN

W 2378 odcinku "Barw szczęścia" Marek wtargnie do gabinetu Iwony, a ta od razu się wścieknie. Złoty zadeklaruje, że chce rozmawiać o córce.

- Słuchaj Iwona, ja wiem, że nasze relacje są trudne i pewnie będą jeszcze przez jakiś czas, ale nie obciążajmy tym naszej córki - zadeklaruje Marek.

- Trzeba było pomyśleć o tym wcześniej - Iwona ostro zareaguje na wizytę byłego już partnera.

- Pomyślałem, dlatego...

- Dlatego wytrzymałeś ze mną tak długo? 

- Nie, to nie tak

- To jest dokładnie tak. Niczego do mnie nie czułeś, ale pojawiła się Wioletka i dlatego mnie zwodziłeś, że stworzymy szczęśliwą rodzinę! 

- Naprawdę bardzo tego chciałem

- Dla Wioletki! Tylko co zrobić z jej mamą? Co zrobić z kobietą, której się nie kocha? Czy ty wiesz jak ja się teraz czuje? Jakbym nie zasługiwała na twoje uczucie.  

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1563: Rafał zastąpi Soni ukochanego Janka. Ukryje przed nią, że nigdy nie będzie chodził!

W 2378 odcinku "Barwy szczęścia" Marek ostro przesadzi. Mógłby sobie darować dobijanie Iwony, która i tak jest w naprawdę kiepskim stanie.

- Słuchaj, to ja nie miałem prawa zbliżać się tak do ciebie...

- Zrobiłeś to! Teraz uciekasz jak jakiś tchórz! 

Ostatecznie Iwona wyrzuci Złotego z gabinetu. Nie wiadomo co chciał osiągnąć mężczyzna. dziwnym jest, że tuż po rozstaniu i to z jego wyłącznej winy, przypomniało mu się, że musi zadbać o Wioletkę. W 2378 odcinku "Barwy szczęścia" Iwona będzie jeszcze bardziej załamana.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze