Barwy szczęścia. Iwona po rozstaniu z Markiem znajdzie nowego ojca dla Wioletki? Zanosi się na niezłą rewolucję

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia. Iwona po rozstaniu z Markiem znajdzie nowego ojca dla Wioletki? Zanosi się na niezłą rewolucję

Barwy szczęścia. Iwona po rozstaniu z Markiem znajdzie nowego ojca dla Wioletki? Zanosi się na niezłą rewolucję

2021-02-03 8:29

U Iwony (Izabela Zwierzyńska) z "Barwy szczęścia" szykuje się rewolucja! Marek (Marcin Perchuć) zrobił z niej głupią i musiała się wyprowadzić. Złoty będzie się starał jakoś naprostować sytuację, ale już do niej nie wróci. Iwona z "Barw szczęścia" zdradza, że niedługo jej życie diametralnie się zmieni. Pozna nowych mężczyzn, nie jednego, a kilku! Zapowiada się na to, że (Aurelia Żarnecka) będzie miała nowego tatę! Z kim zwiąże się Iwona?

Rewolucja w życiu Iwony z "Barwy szczęścia". Po rozstaniu z Markiem odżyje! 

Izabela Zwierzyńska z "Barwy szczęścia" udzieliła wywiadu, w którym zdradza dalsze losy swojej bohaterki. Iwona ostatnio dużo przeszła. Myślała, że Marek się jej oświadczy, będą żyli w nowym, pięknym domu, ale okazało się, że Złoty jej nie kocha i sam nie wie po co z nią był. Ostatecznie Iwona będzie naprawdę załamana, ale wesprze ją rodzina. To nie koniec jej historii, bo scenarzyści "Barw szczęścia" szykują dla niej niezłą rewolucję! 

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 77: Ula pokaże Markowi test ciążowy! Oszaleje ze szczęścia na wieść o dziecku - ZWIASTUN

Barwy szczęścia. Bożena i Bruno zostaną rodzicami! Będą mieli syna. Jak to możliwe, skoro jest bezpłodny?

Niedługo w "Barwy szczęścia" Iwona zacznie "stawać na nogi". 

"Marek będzie zachowywał się poprawnie. Myślę, że to rozstanie wyjdzie jej na dobre, ale zanim wyjdzie na prostą musi upłynąć sporo czasu" - mówi Izabela Zwierzyńska w wywiadzie na oficjalnej stronie serialu "Barwy szczęścia".

Dodaje też, że w życiu Iwony pojawią się nowi mężczyźni! Warto zwrócić uwagę na liczbę mnogą, która oznacza, że można się spodziewać co najmniej dwóch adoratorów! 

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 75: Cudowna metamorfoza Uli i pojednanie Marka z Aleksem. Nagły zwrot u Dobrzańskich - ZWIASTUN

Iwona z "Barw szczęścia" zdradziła też, że niestety będzie mieć zawirowania finansowe. Chyba rozstanie z Markiem odbije się na jej sytuacji finansowej. Ważne jest jednak to, że prawdopodobnie już niedługo w "Barwach szczęścia" Iwona znajdzie kolejnego partnera i ojca dla Wioletki! Po tym, co zaserwował jej Marek, dobrze gdyby zaznała miłości z wzajemnością! Wszystko zapowiada się na to, że już niedługo w życiu Iwony nadejdzie rewolucja. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze