M jak miłość, odcinek 1565: Dramat Szymka. Zachoruje po rozstaniu Izy z Marcinem - WIDEO

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1565: Dramat Szymka. Zachoruje po rozstaniu Izy z Marcinem - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1565: Dramat Szymka. Zachoruje po rozstaniu Izy z Marcinem - WIDEO

W 1565 odcinku "M jak miłość" zobaczymy tragedię małego Szymka (Staś Szczypiński)! Synek Marcina (Mikołaj Roznerski) i Izy (Adriana Kalska) poważnie zachoruje, kiedy zobaczy, że jego kochani rodzice się rozchodzą! Dziecko zapłaci wysoką cenę za obrzydliwą zemstę Jana Bosackiego (Dariusz Kordek) na Marcinie. A w 1565 odcinku "M jak miłość" - kiedy mama Szymka po raz pierwszy wyjedzie na dłużej - zobaczymy tego "niewinny" początek. Jak bardzo będzie cierpiał Szymek- zobacz koniecznie WIDEO z "Kulis" serialu!

"M jak miłość" odcinek 1565 - wtorek, 9.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1565 odcinku "M jak miłość" Szymek bardzo mocno przeżyje wyjazd mamy w delegację do Krakowa. Czyżby synek Marcina i Izy jakoś przeczuwał, że ten wyjazd kończy szczęśliwy etap życia rodziny Chodakowskich?

W dniu wyjazdu Izy Marcin dostanie w 1565 odcinku "M jak miłość" alarmujący telefon z przedszkola, że Szymek bardzo źle się poczuł! Zaniepokojona stanem Szymka Iza mimo to wyjedzie, bo spotkanie w Krakowie ma być przełomowe dla wydawnictwa. I będzie - dla życia rodziny Chodakowskich. 

- Nikt nie spodziewa się, że ten wyjazd do Krakowa zapowiada katastrofę w ich rodzinie! - mówił Mikołaj Roznerski w "Kulisach M jak miłość". 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1568: Koniec Anety. Olek wywiezie ją za granicę. Dostanie od ordynatora Argasińskiego zakaz operowania

M jak miłość. Wyjazd Izy, Michała i Bosackiego do Krakowa zamieni się w koszmar! Iza obudzi się nago w łóżku z szefem
M jak miłość, odc. 1565: Marcin (Mikołaj Roznerski), Szymek (Staś Szczypiński)

i

Autor: tvp/vod

- Nigdy nie macie dla mnie czasu! Dlaczego mama będzie się dobrze bawić beze mnie? - zapyta bardzo smutny Szymek kiedy tata przy6jedzie po niego do przedszkola. 

- Ale o czym ty mówisz? - zdziwi się Marcin w 1565 odcinku "M jak miłość". 

- Rano tak powiedziała, że będzie się dobrze bawić! A to ty idziesz na plac zabaw...

- Ale synek, my z mamą rozmawialiśmy tylko o pracy! Powiedziałeś w przedszkolu, ze cię boli brzuch bo chciałeś iść ze mną na plac zabaw? Ej, popatrz na mnie... Nie wolno kłamać, przecież wiesz - zmartwiony synek dostanie jeszcze reprymendę od taty. 

A to właśnie dziecko będzie przeczuwało już w 1565 odcinku "M jak miłość', że nieobecność mamy duchem, jej wyjazd i coraz mniej czasu dla rodziny źle się skończą! I choć tak naprawdę Szymek zachowa się jak każdy maluch, którego mama po raz pierwszy w życiu nagle znika na jakiś czas, to okaże się, że w tej sytuacji, będzie dobrze wiedział, ze nie powinna tego robić!

- Pa, mamo. My teraz idziemy na plac  zabaw i będziemy się bawić w detektywów - Szymek pocieszy jeszcze mamę przez telefon. 

- A, no widzisz, no to super, to bawcie się dobrze, pa, pa - odpowie mu zdawkowo Iza i wyruszy na imprezę z Michałem (Paweł Deląg) i Bosackim. 

I od tego momentu w 1565 odcinku "M jak miłość" życie Szymka, Mai, Marcina i Izy wywróci się do góry nogami i już nic nie będzie takie samo. W wyniku spisku Bosackiego kompletnie naćpana  Iza i Michał w podobnym stanie znajdą się w łóżku, a ich "kumpel od kieliszka" wszystko nagra. Iza wróci do domu w 1566 odcinku "M jak miłość" zupełnie odmieniona i można powiedzieć, ze Szymek w ten sposób straci mamę! 

- Było super, ale tęsknię za mamą... - powie Szymek Marcinowi, kiedy nie będzie mógł tej nocy zasnąć

- Ja też... - przyzna się szczerze tata. 

A Iza już nie będzie w stanie odebrać telefonu od mężczyzn swojego życia. 

Sprawdź także: M jak miłość, odcinek 1564: Tajemnica Budzyńskiego, której nie zna nawet Magda! Zwariował na punkcie innej kobiety

M jak miłość, odc. 1565: Marcin (Mikołaj Roznerski), Szymek (Staś Szczypiński)

i

Autor: tvp/vod
M jak miłość, odc. 1566: Iza (Adriana Kalska)

i

Autor: MTL Maxfilm
Najnowsze