M jak miłość, odcinek 1568: Koniec Anety. Olek wywiezie ją za granicę. Dostanie od ordynatora Argasińskiego zakaz operowania

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1568: Koniec Anety. Olek wywiezie ją za granicę. Dostanie od ordynatora Argasińskiego zakaz operowania

M jak miłość, odcinek 1568: Koniec Anety. Olek wywiezie ją za granicę. Dostanie od ordynatora Argasińskiego zakaz operowania

W 1568 odcinku "M jak miłość" Aneta (Ilona Janyst) dostanie od zawziętego ordynatora Argasińskiego (Karol Strasburger) całkowity zakaz operowania! To koniec marzeń i ambicji doktor Chodakowskiej! Olek (Maurycy Popiel) uzna, że nie ma wyjścia - skoro kariera jego żony została zablokowana w największym szpitalu w Warszawie, wywiezie ją za granicę. Czy młodsi państwo Chodakowscy wyjadą na zawsze w 1568 odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1568 - poniedziałek 22.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1568 odcinku "M jak miłość" Aneta zapłaci za swój koszmarny błąd podczas operacji pacjenta. O mało go nie zabije - jako pierwsi pisaliśmy o tym TUTAJ - po poda lek, którego absolutnie podać jej nie było wolno!

I choć Olek zareaguje natychmiast, zarówno podczas operacji, jak i u ordynatora Argasińskiego po niej i weźmie całą winę na siebie, ordynator mu nie uwierzy. I w 1568 odcinku "M jak miłość" doktor Chodakowski jako pierwszy dowie się, że jego żona jest w szpitalu skończona!

Przypomnijmy - zboczeniec Argasiński uwziął się na Anetę, kiedy zrozumiał, że nie jest skłonna zdradzić z nim Olka. Ordynator już dał się poznać jako obrzydliwy szef, który zwyczajnie molestuje co ładniejsze pracownice szpitala. Doktor Chodakowska jednak zdecydowanie nie jest nim zainteresowana, ale to on ma władzę i zniszczy jej marzenia! Zestresowana trudną sytuacją w szpitalu Aneta zapłaci straszną cenę za swoją odmowę. Czy Olek będzie musiał wywieźć ją z kraju w 1568 odcinku "M jak miłość", żeby mogła realizować się jako chirurg? 

Zobacz też: M jak miłość. Kolejny zamach na Janka! Zabójca wróci i dopadnie go w domu matki? - WIDEO

M jak miłość. Koniec Anety. Ohydny ordynator zniszczy jej karierę lekarską, bo nie będzie go chciała - WIDEO
M jak miłość: Aneta (Ilona janyst)

i

Autor: MTL Maxfilm

- Jestem pewien, że zlecenie wystawiła pańska żona. Pan nie popełnia takich błędów - usłyszy Olek od Argasińskiego w 1568 odcinku "M jak miłość". - Szczęśliwie pacjent wyszedł z tego bez szwanku. Dlatego nie będę drążył sprawy - doda łagodząc lekko wyrok ordynator. Ale zaraz po tym ogłosi ostateczną decyzję w 1568 odcinku "M jak miłość" - Argasiński nigdy nie dopuści, by doktor Chodakowska pracowała na kierowanym przez niego oddziale jako samodzielny chirurg! 

- Pan pewnie wie, że doktor Aneta wiele razy podejmowała ze mną temat samodzielnych operacji? Jest bardzo niecierpliwa, naciska... Ale na moim oddziale operować nie będzie! To kwestia zaufania... Mam nadzieję, że pan to rozumie? - usłyszy Olek straszną prawdę.

Aneta dowie się o decyzji szefa w wyjątkowo paskudny sposób - zamiast poważnej rozmowy z przełożonym czeka ją lektura grafiku, z którego znikną wszystkie jej zaplanowane operacje w 1568 odcinku "M jak miłość'. 

- Ten stary dziadyga wykreślił mnie ze wszystkich zabiegów! - zapłakana Aneta poskarży się natychmiast w szpitalu mężowi.

Olek zasmucony sytuacją swojej ukochanej Anety zrobi wszystko, aby poprawić jej nastrój w 1568 odcinku "M jak miłość". Po powrocie do domu oznajmi jej, że na jakiś czas zabiera ją z tego zawodowego piekła i wywozi za granicę. Na szczęście na razie tylko na urlop na Sardynii. Ale kto wie jak skończy się wojna Anety z Argasińskim...  

- Ordynator Argasiński jest szefem, który prowadza niesłychanie niesympatyczną atmosferę w pracy. Jest mizoginem, szowinistą - mówiła grająca Anetę Ilona Janyst o nowym szefie w "Kulisach M jak miłość". 

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1563: Rafał zastąpi Soni ukochanego Janka. Ukryje przed nią, że nigdy nie będzie chodził!

M jak miłość, odc. 1561: Olek (Maurycy Popiel)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość: Aneta (Ilona janyst)

i

Autor: MTL Maxfilm
Najnowsze