M jak miłość, odcinek 1557: Aneta ofiarą zboczonego ordynatora Argasińskiego! Tylko Łukasz jej pomoże

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1557: Aneta ofiarą zboczonego ordynatora Argasińskiego! Tylko Łukasz jej pomoże

M jak miłość, odcinek 1557: Aneta ofiarą zboczonego ordynatora Argasińskiego! Tylko Łukasz jej pomoże

2021-01-03 16:57

W 1557 odcinku "M jak miłość" Aneta (Ilona Janyst) padnie ofiarą bezdusznego szefa Argasińskiego (Karol Strasburger)! Wezwie ją "na dywanik" i nieźle jej nagada za rzekomy błąd w sprawie pacjenta. Sprawa będzie miała jednak drugie dno, bo nowy ordynator definitywnie nie lubi Chodakowskiej. Co więcej, w szpitalu zaczną się dziać niepokojące rzeczy, a Aneta odkryje, że szef nadużywa swoich kompetencji... Nie pozwoli sobie na przedmiotowe traktowanie, a jej sojusznikiem stanie się Łukasz (Jakub Józefowicz).

"M jak miłość" odcinek 1557 - wtorek, 12.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1557 odcinku "M jak miłość" Aneta pozna prawdziwe oblicze swojego szefa. Ordynator Argasiński niedawno zaczął pracę w szpitalu, a już zdążył sobie upatrzeć Chodakowską jako swoją ofiarę. Zostanie wezwana "na dywanik" szefa, który zarzuci jej niekompetencję. 

- Przykro mi, ale nie rozumiem pana zarzutów. Konsultowałam ten przypadek z kolegami i wszyscy uważali...

- Chwileczkę, czego pani nie rozumie? Uprzejmie proszę, że na przyszłość, jeśli powiem, że pacjent idzie do zabiegu, moje polecenie było obowiązujące. Moje, a nie pani... "kolegów".  - Wyrzuci z siebie wściekły ordynator w 1557 odcinku "M jak miłość".

Sprawdź: M jak miłość znika z anteny! Dlaczego nie będzie 1556 odcinka w poniedziałek, 4.01.2021?

M jak miłość. Koniec Anety. Ohydny ordynator zniszczy jej karierę lekarską, bo nie będzie go chciała - WIDEO

W 1557 odcinku "M jak miłość", zaraz po bardzo nieprzyjemnej rozmowie z ordynatorem, Aneta spotka na korytarzu Łukasza.

- Stary znów się mnie czepia. No jakaś masakra. Podważa moje decyzje, każe mi się ze wszystkim konsultować, a przy okazji... robi mi jakieś dziwne uwagi i patrzy się tak, że... po prostu...  - Aneta nie będzie musiała tłumaczyć. Wojciechowski od razu zrozumie o co jej chodzi. 

- Kaśka też mi się żaliła, że stary poczęstował ją jakimś dwuznacznym komplementem. A już z pielęgniarkami nie ma żadnych hamulców... I jak któregoś dnia dziewczynom się przeleje, stary może nieźle dostać po dupie!  - skwituje Łukasz w 1557 odcinku "M jak miłość". 

Przeczytaj: M jak miłość. Naćpana Iza po pijaku wpadnie w ramiona Michała! Kolega Jan dosypie jej narkotyków do drinka i wszystko nagra. To się źle skończy - WIDEO

W 1557 odcinku "M jak miłość" Aneta wyczuje, że nowy szef to po prostu zboczeniec, który na dodatek bardzo się jej przyczepił.

- Po każdej rozmowie z nim... Mam ochotę założyć habit! - podsumuje swoje zniesmaczenie Chodakowska.

- Olek o tym wie? - zasugeruje rozwiązanie Łukasz.

- Co ty? Mogłoby dojść do rękoczynów! - od razu skreśli pomysł powiedzenia o wszystkim mężowi. 

Wygląda na to, że w najbliższych odcinkach "M jak miłość" Aneta znajdzie się na celowniku zboczonego szefa! 

Najnowsze