M jak miłość. Koniec Anety. Ohydny ordynator zniszczy jej karierę lekarską, bo nie będzie go chciała - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Koniec Anety. Ohydny ordynator zniszczy jej karierę lekarską, bo nie będzie go chciała - WIDEO

M jak miłość. Koniec Anety. Ohydny ordynator zniszczy jej karierę lekarską, bo nie będzie go chciała - WIDEO

2020-12-08 22:45

Szok w "M jak miłość" - to koniec Anety (Ilona Janyst)? Doktor Chodakowska nie znika z serialu, ale jej kariera może legnąć w gruzach! Obrzydliwy nowy szef, Jerzy Argasiński (Karol Strasburger) zniszczy ją, bo nie będzie chętna na jego amory! Jak ohydny ordynator nadużyje władzy i zacznie wykańczać młodą, seksowną żonę Olka (Maurycy Popiel) przekonamy się w nowych odcinkach "M jak miłość" - teraz zobacz koniecznie WIDEO z "Kulis M jak miłość"!

Koniec doktor Anety Chodakowskiej w "M jak miłość"? Okrutna zemsta nowego ordynatora

W nowych odcinkach "M jak miłość" zaczną się poważne kłopoty Anety w szpitalu. Nowy ordynator, niejaki doktor Arganowski zacznie się do niej bezczelnie przystawiać, a kiedy dostanie kosza, wykończy ją! 

- Rzeczywiście z panem ordynatorem może być wyjątkowo trudno - komentuje sytuację swojej bohaterki Ilona Janyst w "Kulisach "M jak miłość".   

Skąd weźmie się problem Anety w nowych odcinkach "M jak miłość"? Nowy ordynator przyłapie Anetę i Olka podczas igraszek w szpitalu. I wtedy staną się dwie rzeczy: będzie miał pretekst, żeby zacząć ich nękać i sam nabierze ochoty na seksowną lekarkę. Niestety, do niczego dobrego to nie zaprowadzi...

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1551: Zaginięcie Szymka i Mai! Będą ratować pobitą przez ojca Amelkę

M jak miłość. Koniec Anety. Ohydny ordynator zniszczy jej karierę lekarską, bo nie będzie go chciała - WIDEO

- Rozumiem, że szczęście małżeńskie, że człowiek jest półprzytomny, ale pani popełniła błąd! - usłyszy Aneta od nowego szefa w "M jak miłość".

- Pan doktor Argasiński jest człowiekiem zasadniczym bardzo - mówi o swojej postaci Karol Strasburger. - I wykorzystuje swoją pozycję ordynatora i w sposób dość surowy wykorzystuje swoich pracowników - dodaje aktor w "Kulisach M jak miłość".

Co na to wszystko Olek? - Ordynator Argasiński reprezentuje takie stanowisko, które jest nie do zaakceptowania - mówi Maurycy Popiel w "Kulisach M jak miłość". - Po prostu dyskryminuje kobiety, traktuje je przedmiotowo! - aktor jest wyraźnie oburzony w "Kulisach M jak miłość" tym, jak nowy szef traktuje jego serialową żonę. 

- Aneta jest urodziwą kobietą i warto byłoby poświęcić jej trochę czasu - mówi Strasburger z uśmieszkiem.

- Robi jeszcze jakieś obrzydliwe uwagi, ohyda! - będzie skarżyła się Aneta Łukaszowi (Jakub Józefowicz) w jednym z nowych odcinków "M jak miłość".   

- Pan ordynator okazuje się być despotą, szowinistą! Ma w sobie cechy, których Aneta, rzecz jasna nie pochwala - mówi Ilona Janyst. - Ale przecież jest Anetą, więc na pewno jakoś sobie z nim poradzi - dodaje pocieszająco gwiazda "M jak miłość" ze śmiechem. Ale czy na pewno? 

W jednym z nowych odcinków "M jak miłość" Olek usłyszy od obrzydliwego szefa jedno, porażające zdanie na temat swojej żony: - Doktor Aneta na moim oddziale operować nie będzie!  

Jak zakończy się konflikt małżeństwa Chodakowskich z nowym ordynatorem? Pewne jest, że w nowych odcinkach "M jak miłość" znów zobaczymy Anetę na wojnie. Oby tym razem nie zakończyła się fatalnie dla niej! 

M jak miłość: Aneta (Ilona Janyst)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość: ordynator Jerzy Argasinski (Karol Strasburger)

i

Autor: MTL Maxfilm
Najnowsze