M jak miłość, odcinek 1551: Zaginięcie Szymka i Mai! Będą ratować pobitą przez ojca Amelkę

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1551: Zaginięcie Szymka i Mai! Będą ratować pobitą przez ojca Amelkę

M jak miłość, odcinek 1551: Zaginięcie Szymka i Mai! Będą ratować pobitą przez ojca Amelkę

W 1551 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) dostaną porażającą wiadomość - Szymek (Staś Szczypiński) i Maja (Laura Jankowska) znikną! Dzieci Chodakowskich wpadną na pomysł, aby pomóc pobitej przez ojca (Mateusz Łasowski) przyjaciółce, Amelce (Ninel Kos)... W rezultacie ich działań z przedszkola zginie cała trójka i nikt nie będzie umiał powiedzieć, co się z nimi stało! Czy Szymek i Maja w 1551 odcinku "M jak miłość" dostaną się w łapy brutala, który skatuje własną córkę i żonę (Joanna Niemirska)?

"M jak miłość" odcinek 1551 - wtorek, 15.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1551 odcinku "M jak miłość" Iza i Marcin przeżyją koszmar: ich dzieci znikną z przedszkola! Przerażającą wiadomość dostanie Iza, do której zadzwoni maltretowana matka Amelki (Joanna Niemirska), również poszukująca swojej córki. Co się stanie z dziećmi?

Amelka w 1551 odcinku "M jak miłość" po raz kolejny nie pojawi się w przedszkolu, a Szymek zacznie się bardzo martwić o przyjaciółkę. Kiedy zwierzy się siostrze, razem wpadną na plan ratunkowy... Najmłodszy Chodakowski będzie chciał zapewne uratować Amelkę tak, jak zrobił to jego tata, kiedy brutal napadła jego mamę!

Tymczasem Amelka w 1551 odcinku "M jak miłość" dostanie się do przedszkola tajemnym przejściem i poprosi Szymka i Maję, aby nikomu o tym nie mówili. Dziewczynka nie będzie wyglądała dobrze, bo znów zostanie pobita przez ojca pijaka. I tak cała trójka wyruszy do domu dziewczynki, aby rozprawić się z katem... 

Czy w 1551 odcinku "M jak miłość" dzieci Izy i Marcina dostaną się w łapy pijanego brutala? Na szczęście wiele wskazuje na to, że Szymka, Maję i Amelkę wcześniej znajdzie poszukująca już dzieci policja. A Marcin obieca żonie, że zajmie się teraz już poważnie katem rodziny Amelki. 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1551: Dramatyczne wieści od Joasi z Francji. Michał dowie się o tym jako pierwszy

Najnowsze