M jak miłość, odcinek 1551: Dramatyczne wieści od Joasi z Francji. Michał dowie się o tym jako pierwszy

i

Autor: vod.tvp.pl/ MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1551: Dramatyczne wieści od Joasi z Francji. Michał dowie się o tym jako pierwszy

M jak miłość, odcinek 1551: Dramatyczne wieści od Joasi z Francji. Michał dowie się o tym jako pierwszy

2020-12-08 9:42

Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) z "M jak miłość" w 1551 odcinku przerwie milczenie i wreszcie odezwie się do Michała (Paweł Deląg)! Po ucieczce do Francji i tajemnicy związanej z ciążą długo nie kontaktowała się z kochankiem. Nie przyznała się mu ani do choroby, ani do wyników testu ciążowego. Pobyt w Paryżu u ojca, Adam Tarnowski (Juliusz Krzysztof Warunek), uświadomi Joasi, że może dłużej zwodzić Michała. Dlatego w 1551 odcinku "M jak miłość" Chodakowska przekaże mu dramatyczne wieści. Co się stanie z Joasią?

"M jak miłość" odcinek 1551 - wtorek, 15.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Na powrót Joasi do "M jak miłość" i do Michała Ostrowskiego czeka wielu widzów! Grana przez Barbarę Kurdej-Szatan bohaterka wyjechała do Francji do ojca i do przybranej córki Zosi (Julia Wróblewska) na początku tego sezonu i niestety jeszcze przez długi czas nie pojawi się na ekranie. Dopiero w 1551 odcinku "M jak miłość" Joasia da o sobie znać, pierwszy raz od dłuższego czasu kiedy niespodziewanie zadzwoni do Michała. Ani słowem nie wspomni mu, że była przekonana, że jest z nim w ciąży, a później lekarze zdiagnozowali u niej tajemniczą chorobę!

Ostatnio w "M jak miłość" Chodakowska podjęła ważną decyzję - oddała swój dom przy ulicy Wietrznej Kamilowi Grycowi (Marcin Bosak). Prawnik wynajął dom Asia i Wojtka (Feliks Matecki) na kilka miesięcy. A to oznacza, że Joasia wcale nie myśli, żeby wrócić do Polski. Ani w głowie jej będzie także ponowne wiązanie się Michałem. Przestanie już to przed nim ukrywać. Bo długi czas w "M jak miłość" Joasia nie kontaktowała się z Ostrowskim. Nie odbierała od niego telefonów i zabroniła Wojtkowi ujawnianie co się u niej dzieje. 

Patrz też: M jak miłość. Barbara Kurdej-Szatan wraca na plan! Powrót Joasi zniszczy życie Kamilowi i jego córce

Takie wykształcenie ma Barbara Kurdej-Szatan

Przełom nastąpi w 1551 odcinku "M jak miłość" kiedy Michał, który znów uzależnił się od hazardu i podstępem przejął wydawnictwo przyjaciela Mariusza (Mariusz Laskowski) odbierze niespodziewany telefon od Joasi. To będzie dla niego prawdziwy wstrząs! Na dźwięk głosu Chodakowskiego aż go zamuruje. A do tego Joasia w 1551 odcinku "M jak miłość" przekaże mu smutną wiadomość - zostanie we Francji na dłużej! Tutaj dostała ciekawą pracę i zaczęła nowe życie. Ostrowski nie będzie mógł nic zrobić, żeby nakłonić ją do zmiany zdania. Zwłaszcza, że Joasia ostatecznie zakończy ich związek!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1553: Natalka świadkiem ślubu Franka i Justyny! Da mu rozwód i będzie musiała na to patrzeć

Co będzie dalej z Michałem w 1551 odcinku "M jak miłość"? Nawiąże jeszcze bliższą przyjaźń z Izą Chodakowską (Adriana Kalska), której zwierza się ze swoich miłosnych problemów. A do tego Ostrowski złoży jej zaskakującą propozycję!

M jak miłość odc. 1524. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Michał (Paweł Deląg)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1524. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Michał (Paweł Deląg)
M jak miłość, odc. 1525: Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Wojtek (Feliks Matecki)

i

Autor: Instagram
Najnowsze