M jak miłość, odcinek 1553: Natalka świadkiem ślubu Franka i Justyny! Da mu rozwód i będzie musiała na to patrzeć

2020-12-06 21:25 mp
M jak miłość, odcinek 1553: Natalka świadkiem ślubu Franka i Justyny! Da mu rozwód i będzie musiała na to patrzeć
Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1553: Natalka świadkiem ślubu Franka i Justyny! Da mu rozwód i będzie musiała na to patrzeć

W 1533 odcinku "M jak miłość" Natalka (Marcjanna Lelek) nadal będzie przebywała za granicą. Wróciła do Franka (Piotr Nerlewski), aby walczyć o dziecko i dogadać się z nim w spawie rozwodu. Na to, że para do siebie wróci, nie ma już raczej szans. Tymczasem do Grabiny wróci Ula (Iga Krefft), która wygada się o tragicznej sytuacji między Natalką a Frankiem. Doniesie, że nie dość, że Franek żąda rozwodu, to chce przyspieszyć całą sprawę, by móc ożenić się z Justyną (Olga Kalicka)! W 1533 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że Natalka znajdzie się w kryzysowej sytuacji. Da mu rozwód i będzie patrzeć na ślub z kochanką?

"M jak miłość" odcinek 1553 - wtorek 22.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1533 odcinku "M jak miłość" okaże się, że sytuacja Natalki i Franka jest bardzo zła. Całkiem niedawno dziewczyna wróciła do kraju i zwierzała się Barbarze (Teresa Lipowska), że mąż ją zdradził. Co więcej, jakoś za bardzo się z tym nie krył i nie okazał żadnej skruchy. Wyszło na jaw, że kochanką męża jest nie kto inny, jak Justyna! Jego była, wielka miłość. Jak się okazało, ich uczucie ożyło i postanowili zacząć się spotykać! W 1533 odcinku "M jak miłość" Ula wróci do Grabiny i przekaże straszne wieści o sytuacji siostry. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1553: Ula po powrocie tylko Barbarze powie o rozwodzie! Zostawi Bartka?

M jak miłość, odcinek 1550: Wypadek Kingi to sprawka Kamili? Odrzucona kochanka Piotrka będzie chciała zabić jego żonę!

W 1533 odcinku "M jak miłość" Ula przekaże bliskim, że Natalka znalazła się w potrzasku. Nie dość, że Franek chce rozwodu, to jeszcze stara się załatwić wszystko jak najszybciej. Uzna, że Justyna to miłość jego życia i chce się z nią natychmiast ożenić! Zrozpaczona Natalka łudziła się przecież, że jakoś się dogadają chociażby w sprawie córki. Nic bardziej mylnego, bo Franek, omotany czuciem do kochanki, zrobi wszystko by upokorzyć Mostowiakową. Wygląda na to, że wkrótce w "M jak miłość" dojdzie do ślubu, a Natalka będzie świadkiem, jak jej mąż żeni się z inną!

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1553: Ula wróci do Grabiny. Zamiast radości wybuchnie wielki pożar siedliska – ZDJĘCIA

W 1533 odcinku "M jak miłość" Ula będzie bardzo zmartwiona losami siostry. Natalce nic się ostatnio nie układa. Rodzina się rozbiła, a ona przebywa w jednym kraju z mężem i jego kochanką. Można się domyślić, że każdy plotkuje na ich temat. Nikt nie spodziewał się, że Franek będzie na tyle bezczelny, żeby po zdradzie robić wszystko, by jak najszybciej związać się z kochanką. Czy Natalka pozwoli sobie na takie traktowanie i dopuści do tego, aby na jej oczach mąż odchodził i żenił się z inną? Dowiemy się już niebawem, z kolejnych odcinków "M jak miłość".

Najnowsze