M jak miłość, odcinek 1553: Ula po powrocie tylko Barbarze powie o rozwodzie! Zostawi Bartka?

2020-12-03 8:20 Ag
M jak miłość, odcinek 1553: Ula po powrocie tylko Barbarze powie o rozwodzie! Zostawi Bartka?
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1553: Ula po powrocie tylko Barbarze powie o rozwodzie! Zostawi Bartka?

Ula (Iga Krefft) wróci do "M jak miłość w 1553 odcinku, ale za jej nagłym przyjazdem będą się kryły pewne tajemnice. Po długiej rozłące z mężem Bartkiem (Arkadiusz Smoleński) nie będzie miała odwagi spojrzeć ukochanemu prosto w oczy. Dlaczego? Bo za jego plecami podejmie ważne decyzje odnośnie ich wspólnej przyszłości. Tylko babcia Barbara (Teresa Lipowska) w 1553 odcinku "M jak miłość" usłyszy od Uli o małżeńskich problemach, rozwodzie i kolejnym, szybkim ślubie, który będzie efektem zdrady! Czy Ula zostawi Bartka już na dobre?

"M jak miłość" odcinek 1553 - wtorek 22.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Małżeństwo Uli i Bartka z "M jak miłość" się rozpadnie? Tuż przed nagłym przyjazdem z Australii Ula zadzwoni do Marzenki (Olga Szomańska), a przyjaciółka i zarazem szwagierka wyczuje w jej głosie rozpacz. Powrót Uli w 1553 odcinku "M jak miłość" będzie związany z decyzją jaką podejmie z dala od męża i rodzinnej Grabiny. Zanim przywita się z mężem odwiedzi dom Mostowiaków i babcię Barbarę.

Tylko jej w 1553 odcinku "M jak miłość" zwierzy się z tego co działo się za granicą, podczas pobytu u Marka (Kacper Kuszewski) i Ewy (Dominika Kluźniak), kiedy była z dala od męża. Wspomni o kolejnym rozwodzie w rodzinie i następnym ślubie, który jest skutkiem małżeńskiej zdrady. Będzie mówiła o sobie? Choć Ula ukryje przed babcią i Bartkiem sporo swoich tajemnic, to w 1553 odcinku "M jak miłość" skupi się na opowiadaniu o innych. Pokaże Mostowiakowej zdjęcia ze swojego pobytu w Australii z rodzicami.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1553: Ula wróci do Grabiny. Zamiast radości wybuchnie wielki pożar siedliska – ZDJĘCIA

W 1553 odcinku "M jak miłość" poruszy też temat Natalki (Marcjanna Lelek) i Franka (Piotr Nerlewski)! Jak podaje "Świat Seriali" okaże się, że Zarzyccy blisko rozwodu. Ula przekaże Barbarze, że niewierny mąż Natalki chce jak najszybciej wziąć ślub ze swoją kochanką Justyną (Olga Kalicka). Niestety Ula też będzie miała na sumieniu trochę grzeszków.

Sprawdź koniecznie: M jak miłość, odcinek 1552: Janek zginie? Rafał przekaże Soni, że policja znalazła ciało świadka, którego ochraniał - WIDEO

Zaraz po rozmowie z babcią Ula w 1553 odcinku "M jak miłość" pojedzie do warsztatu Bartka w Jonkowie. Mąż tak się ucieszy na jej widok, że nie zauważy, że ukochana coś przed nim ukrywa i nie jest sobą. W siedlisku zwierzy się Marzence, że chce sprzedać siedlisko w Grabinie, które zadłużyła przez swoją głupotę.  - Czy jest sens kopać się z koniem? Może trzeba to wszystko po prostu zamknąć i sprzedać? - wyzna przyjaciółce.

- Co? Ty chyba nie mówisz tego poważnie... Wypluj to! W ogóle nie chcę o tym słyszeć! To jakiś szalony pomysł... A co Bartek na to? Mówiłaś mu? On przecież rozkręca warsztat, jest przekonany, że wrócisz i zostaniecie w Grabinie!

G​wiazda M jak miłość przerwała milczenie. Iga Krefft powiedziała o chorobie, która zmieniła jej życie!

Ale Ula w 1553 odcinku "M jak miłość" wcale nie będzie myślała o wspólnym życiu w Bartkiem na rodzinnej wsi. By uśpić czujność Marzenki uda, że tylko żartowała. Podczas romantycznej randki z żoną Bartek będzie się rozpływał w zachwytach nad Ulą. Nie zorientuje się, że ukochana jest wyraźnie smutna i coś przed nim ukrywa. Co Ula zrobiła w Australii i czy tak jak Franek ma na sumieniu małżeńską zdradę? To się okaże w nowych odcinkach "M jak miłość" na początku 2021 roku. 

Nie przegap: M jak miłość. Iga Krefft powiedziała o chorobie, która ją zmieniła! Dramatyczny apel gwiazdy - WIDEO

M jak miłość, odc. 1474. Ula (Iga Krefft), Barbara (Teresa Lipowska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1474. Ula (Iga Krefft), Barbara (Teresa Lipowska)
M jak miłość, odc. 1474. Ula (Iga Krefft), Barbara (Teresa Lipowska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1474. Ula (Iga Krefft), Barbara (Teresa Lipowska)
M jak miłość odc. 1478. Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1478. Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)
Najnowsze