M jak miłość, odcinek 1553: Ula wróci do Grabiny. Zamiast radości wybuchnie wielki pożar siedliska – ZDJĘCIA

2020-12-04 9:20 jkk
M jak miłość, odcinek 1553: Ula wróci do Grabiny. Zamiast radości wybuchnie wielki pożar siedliska – ZDJĘCIA
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1553: Ula wróci do Grabiny. Zamiast radości wybuchnie wielki pożar siedliska – ZDJĘCIA

Powrót Uli (Iga Krefft) do "M jak miłość" w 1553 odcinku nastąpi tak oczekiwanie, że cała rodzina będzie w szoku. Żona Bartka (Arek Smoleński) zrobi wszystkim niespodziankę swoim przylotem, ale niestety radość z tego powodu w Grabinie nie wybuchnie. Ula zadłużyła siedlisko na ogromną kwotę. Dlatego Marzenka (Olga Szomańska) i Andrzejek (Tomasz Oświeciński) w 1533 odcinku "M jak miłość" powściągną emocje na jej widok. A jakby tego było mało w siedlisku wybuchnie wielki pożar! Poza tym Ula przekaże bliskim zaskakujące wieści.

"M jak miłość" odcinek 1553 - wtorek 22.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Ula wróci do Grabiny już w 1553 odcinku "M jak miłość". Po cichu, niespodziewanie, nikt więc nie przygotuje się specjalnie na powitanie. Inna sprawa, że Ula przed ucieczką z Bartkiem do Australii, zdążyła narobić rodzinie ogromnych kłopotów. 

Marzenka i Andrzejek dostali pismo z Urzędu Skarbowego, informujące o zadłużeniu siedliska na prawie 100 tysięcy! Niestety, to Ula właśnie doprowadziła do ruiny finansowej miejsce życia i pracy Lisieckich. Dlatego też w 1553 odcinku "M jak miłość" wielkiego wybuchu w radości nie będzie.  

Ślub Soni i Janka w M jak miłość. WIDEO z planu. Nie uwierzycie, kto będzie wśród gości!
M jak miłość: Ula (Iga Krefft)
Autor: Instagram

Za to zamiast wielkiej radości w siedlisku w 1553 odcinku "M jak miłość" wybuchnie wielki pożar! Tyle, że tym razem to nie Ula będzie przyczyną tragedii - nowy pomysł Roberta Żaka (Krzysztof Tyniec) i grabarza Leona (Dariusz Toczek) wypali aż za mocno...

Ale oprócz długi i pożaru na Ulę będą czekać też stęsknione osoby. Jako pierwsza w 1533 odcinku "M jak miłość" powita ją Barbara (Teresa Lipowska).

- Ula?... Uleńka! No nie, ja chyba śnię! - wykrzyknie uradowana seniorka rodu Mostowiaków. 

 Kiedy już babcia z wnuczką wyściskają się, żona pojawi się u Bartka (Arek Smoleński) w Jonkowie, gdzie w 1553 odcinku "M jak miłość" czeka ją bardzo czułe powitanie...

- Nie wierzę, że tu jesteś... Kotku, dlaczego nic mi nie powiedziałaś? - zapyta szczęśliwy Bartek.

- Bo to miała być niespodzianka - odpowie mu Ula w 1553 odcinku "M jak miłość". - Upolowałam promocję last minute. Bilet był naprawdę w niezłej cenie, ale musiałam natychmiast się zdecydować!

- To kompletne wariactwo! - oceni Bartek. - Boże, jak ja się za tobą stęskniłem...

Wieczorem Bartek urządzi Uli w 1553 odcinku "M jak miłość" romantyczną kolację, podczas której padną ważne słowa. 

- Marzyłem o tej chwili. Od tylu tygodni... Ale jest jeszcze piękniej, niż to sobie wyobrażałem... 

Czy związek Uli i Bartka przetrwa długi i pogarszającą się sytuację prawna Lisieckiego? W jakim stanie będzie siedlisko po pożarze? Wszystkiego dowiemy się już w 1553 odcinku "M jak miłość"! A teraz koniecznie obejrzyj GALERIĘ ZDJĘĆ z powrotu Uli, które opublikował Arek Smoleński na swoim profilu na Instagramie!

Najnowsze