M jak miłość, odcinek 1528: Tragiczne wieści o Uli. Marzenka i Andrzejek przez żonę Bartka stracą dom

i

Autor: tvp/vod/Instagram M jak miłość, odcinek 1528: Tragiczne wieści o Uli. Marzenka i Andrzejek przez żonę Bartka stracą dom

M jak miłość, odcinek 1528: Ula zniszczy życie Marzenki i Andrzejka! Dostaną tragiczne wieści

2020-09-29 10:35

W 1528 odcinku "M jak miłość" do siedliska dotrą dramatyczne wieści na temat Uli (Iga Krefft)! Okaże się, że żona Bartka (Arek Smoleński) doprowadziła rodzinny majątek do kompletnej ruiny! Marzenka (Olga Szomańska) i Andrzejek (Tomasz Oświeciński) zaniemówią w 1528 odcinku "M jaki miłość". kiedy dotrze do nich, że właśnie stracili absolutnie wszystko... Sprawdźcie jak Ula sprowadził nieszczęście na rodzinę swojego męża!

"M jak miłość" odcinek 1528 - poniedziałek, 28.09.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Pod koniec 1528 odcinka "M jak miłość" do siedliska dotrą szokujące wieści na temat Uli! I choć żony Bartka nikt dawno już tu nie widział, a oni sami na razie nie dają znaku, kiedy zamierzają wrócić z Australii, jest ktoś, kto o nich cały czas pamięta... 

- Ciężko się do was dodzwonić... Ula, obudź Bartka proszę - powie Andrzejek, kiedy wreszcie uda mu się dodzwonić do Australii. - Która tam u was jest teraz godzina? - zapyta jeszcze, nie podejrzewając co zaraz się stanie. 

Zobacz też: M jak miłość. Kinga przez poważną chorobę i Piotrka straci bistro! Nawet leki nie pomogą - WIDEO

Prawdziwa bomba jednak będzie miał wybuchnąć w 1528 odcinku "M jak miłość" za moment, kiedy Marzenka weźmie do ręki telefon. - Ulenia, przyszło jakieś pismo z Urzędu Skarbowego do ciebie, mogę otworzyć?

Ślub Soni i Janka w M jak miłość. WIDEO z planu. Nie uwierzycie, kto będzie wśród gości!
M jak miłość. Weronika Sobańska (Ewa Kasprzyk), Ula (Iga Krefft)

i

Autor: Instagram M jak miłość. Weronika Sobańska (Ewa Kasprzyk), Ula (Iga Krefft)

- W związku z nieuiszczeniem przez panią podatku VAT wzywamy do uiszczenia 66 tysięcy złotych! - przeczyta przerażona coraz bardziej Marzenka. - Sześćdziesiąt plus odsetki doczyta jeszcze Andrzejek.

Jak Ula doprowadziła do tak skandalicznie wysokiego długu wobec państwa? Dlaczego nie płaciła na czas podatków? Czy Lisieckim uda się spłacić zobowiązanie i uratować siedlisko? Wiele wskazuje na to, że już niebawem sama będzie mogła to wszystko wyjaśnić, po w nowym sezonie Ula pojawi się jednak na pewno w "M jak miłość"! Jak wynika ze zdjęć, które wyciekły z planu serialu na Instagrama - Ula i Bartek będą ważnymi gości ślubu Janka (Tomas Kollarik) z Sonią (Barbara Wypych)!

Najnowsze