m-jak-milosc-odcinek-1546-bartek-stanie-przed-sadem-juz-nigdy-nie-zobaczy-uli

i

Autor: MTL Maxfilm m-jak-milosc-odcinek-1546-bartek-stanie-przed-sadem-juz-nigdy-nie-zobaczy-uli

M jak miłość, odcinek 1546: Bartek stanie przed sądem! Już nigdy nie zobaczy Uli

W 1546 odcinku "M jaka miłość" Bartek (Arek Smoleński) otrzyma bardzo niepokojący telefon od swojego adwokata. Niestety, mecenas nie będzie miał dla niego dobrych wieści! Jaki będzie dalszy los byłego przestępcy, który aż do 1546 odcinka "M jak miłość" nie zdoła oczyścić się ze swoich kontaktów z mafią? Sprawy mogą potoczyć się tak źle, że Bartek już nigdy nie zobaczy Uli (Iga Krefft)!

"M jak miłość" odcinek 1546 - poniedziałek, 30.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1546 odcinku "M jak miłość" Bartek dostanie telefon, po którym wpadnie w rozpacz. Jak pamiętamy mąż Uli zdecydował się na powrót do Grabiny, aby rozliczyć się z przestępczą przeszłością i zacząć wszystko od nowa z czystą kartą. Ale nie wszystko pójdzie tak, jak założył. 

Po pierwsze dawni kumple z mafii - prawdopodobnie nigdy - nie pozwolą mu o sobie zapomnieć, a Janek, który w jakiś sposób gwarantował Bartkowi nietykalność, sam wyruszy w 1546 odcinku "M jak miłość" w tajną i bardzo niebezpieczną akcję! I tak komendant może stracić życie a Bartek wolność! Czy Ula będzie miała do kogo wracać?

M jak miłość odcinek 1546 ZWIASTUN. Jacek ma córkę! Marysia dowie się o dziecku przy łożu śmierci jego matki

- Obawiam się, że nie ma dobrych wieści - Bartek w 1546 odcinku usłyszy od swojego adwokata. - Wiem, że zależy panu na czasie, ale termin rozprawy znów został odroczony... 

- Na kiedy?

- Koniec września... 

Bartek w 1546 odcinku "M jak miłość" zrozumie, że przedłużająca się sprawa sądowa może oznaczać tylko jedno: sprawa robi się 'gruba"! Być może organy ścigania nie wezmą pod uwagę chęci Bartka do współpracy i zeznawania na dawnych kumpli i postawią go przed sądem razem z mafiozami. A z kolei "bracia" z mafii prawdopodobnie już wiedzą, że Bartek chciał przeciwko nim zeznawać... Czy Ula zdąży wrócić do Grabiny, zanim Bartek trafi za kratki lub stanie się ofiarą mafijnej wendetty? Niestety, wydaje się to coraz mniej prawdopodobne.

- Nie rozumiem jak ja mogłam być tak głupia - powie Ula po powrocie do Grabiny w jednym z najbliższych odcinków "M jak miłość". To niestety tylko potwierdza najgorsze przypuszczenia dotyczące dalszych losów jej małżeństwa z Bartkiem. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany