M jak miłość. Naćpana Iza po pijaku wpadnie w ramiona Michała! Kolega Jan dosypie jej narkotyków do drinka i wszystko nagra. To się źle skończy - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Naćpana Iza po pijaku wpadnie w ramiona Michała! Kolega Jan dosypie jej narkotyków do drinka i wszystko nagra. To się źle skończy - WIDEO

M jak miłość. Naćpana Iza po pijaku wpadnie w ramiona Michała! Kolega Jan dosypie jej narkotyków do drinka i wszystko nagra. To się źle skończy - WIDEO

Tragedia Izy (Adriana Kalska) w nowych odcinkach "M jak miłość"! Bezbronna żona Marcina (Mikołaj Roznerski) zaufa Michałowi (Paweł Deląg) i jego kumplowi, Janowi Bosackiemu (Dariusz Kordek) i to się bardzo źle dla niej skończy! Panowie upiją Izę, a do drinków dodadzą narkotyk. I jakby tego było mało, kumpel Michała wszystko nagra! Co zrobią z naćpaną Izą w "M jak miłość"? Czy dwaj bezwzględni bogacze zniszczą jej życie i dopiero co odzyskane rodzinne szczęście i spokój? Zobacz koniecznie WIDEO z "Kulis M jak miłość"!

Iza w "M jak miłość" w ogromnym niebezpieczeństwie! Naćpaną żonę Marcina dwaj kumple sfilmują i zniszczą jej życie

W nowych odcinkach "M jak miłość" w wydawnictwie Michała pojawi się jego kumpel, Jan Bosacki. Natychmiast stanie się ważną szychą, bo facet ma pieniądze i podobne do pisarza nałogi. A dodatkowo będzie żądny zemsty na Marcinie i do swoich celów wykorzysta bezbronną Izę! Jak do tego dojdzie?

Wszystko zacznie się od nowej klientki Marcina w "M jak miłość", Anny Bosackiej (Małgorzata Sadowska), która zatrudni firmę detektywistyczną do śledzenia niewiernego męża - pisaliśmy o tym jako pierwsi TUTAJ. Małżonkowie będą bardzo bogaci, ale to ona trzyma w garści ich wspólne pieniądze. Kiedy potwierdzą się jej przypuszczenia, że mąż chadza na boki, rozwiedzie się z nim i zabierze wszystko! A skompromitowany Jan poprzysięgnie zemstę na Chodakowskim... I to się bardzo źle skończy!   

Sprawdź również: BrzydUla 2, odcinek 65: Ula i Marek pogodzą się? Dojdzie do tragedii w domu Dobrzańskich - ZDJĘCIA

M jak miłość. Naćpana Iza w ramionach Michała. To będzie zemsta za to, że Marcin zniszczy małżenstwo jej kolegi Jana Bosackiego
M jak miłość: Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)

i

Autor: MTL Maxfilm

- Bosacki będzie? - zapyta czujnie Marcin Izę przed ważną imprezą firmową wydawnictwa w jednym z nowych odcinków "M jak miłość"

- Tak, oczywiście... - odpowie mu żona zupełnie nie rozumiejąc pytania

- Iza doznaje szoku, że w ogóle jest możliwy taki przypadek, że w ogóle to się tak połączy - tłumaczy obecność Jana w życiu zawodowym jej i Marcina Adriana Kalska w "Kulisach M jak miłość". - Jest lojalna wobec męża i solidaryzuje się z nim, natomiast jest to sytuacja kumpelska, zawodowa, która może się skomplikować - zdradza gwiazda kulisy relacji jej bohaterki z Janem Bosackim. 

- Myślę, że gdyby Marcin wiedział wcześniej, to może by to odpuścił, ale musiał dokończyć te sprawę - mówi o nowym zleceniu agencji detektywistycznej Mikołaj Roznerski w "Kulisach M jak miłość". - Miał wątpliwości, czy podjąć się tego... W pewnym momencie mógł zacząć się obawiać, że Bosacki może się jakoś zemścić - zdradza Roznerski. 

- Bierzemy kogoś na warsztat, włazimy w jego życie z brudnymi butami, a potem nie myślimy o konsekwencjach - będzie krzyczał Marcin do Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski) w jednym z nowych odcinków "M jak miłość". 

- Sprawy dzieją się na tyle szybko, że Iza nie zdąży ocenić jeszcze prywatnych spraw Bosackiego. Stara się nie łączyć tych prywatnych z zawodowymi - tłumaczy Kalska w "Kulisach M jak miłość".

- Moja żona się ze mną rozwodzi - "zwierzy się" Izie Bosacki w jednym z nowych odcinków "M jak miłość". - Rozumiem, że twój mąż nie powiedział ci jak się do tego przyczynił?

Jak widzimy na wideo z planu serialu, opublikowane w "Kulisach M jak miłość" Iza i Marcin znajdą się na imprezie wydawnictwa. gdzie w towarzystwie bardzo bogatych panów, Jan Bosacki zrealizuje swoją zemstę na Marcinie! Widzimy, że Michał dba o to, żeby zawsze miała drinka, a Bosacki czegoś jej tam dosypie!  

Grający Jana Bosackiego Dariusz Kordek nie ukrywa w "Kulisach M jak miłość", że akcja była zaplanowana. - Chce budować na nienawiści i na zemście. Mogę prywatnie powiedzieć, że to jest słaby pomysł... Ale w przypadku Bosackiego to jest jedyny pomysł, wymyślony taki przewrotny, bardzo drastyczny plan - ujawnia aktor.  

- Jest bohaterka, która ma problem z alkoholem - będzie komuś mówił Bosacki przez telefon w nowym odcinku "M jak miłość". - A gdyby zmieszała go z jakąś psychoaktywną substancją?  - będzie pytał swojego "doradcę". 

- Iza może się obawiać, że coś złego może się wydarzyć - potwierdza Kalska w "Kulisach M jak miłość".  

Na materiale z planu widzimy, że Bosacki wszystko, co się zadzieje z Izą i Michałem, sfilmuje! Czy kompletnie pijana i naćpana Iza wydostanie się z łap swoich oprawców? Czy jej życie legnie w gruzach? A może ostatecznie to Marcin pokaże wszystkim co znaczy słowo "zemsta"?

Czytaj też: Franek odszedł z M jak miłość! Po dwóch latach Piotr Nerlewski wróci w nowej roli. Zagra zupełnie innego bohatera - ZDJĘCIA

M jak miłość odc. 1565. Jan Bosacki (Dariusz Kordek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1565. Jan Bosacki (Dariusz Kordek)
M jak miłość odc. 1565. Iza (Adriana Kalska), Michał (Paweł Deląg)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1565. Iza (Adriana Kalska), Michał (Paweł Deląg)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze