M jak miłość: Nowy psychopata w życiu Izy i Marcina! Będzie się mścił za śledztwo Chodakowskiego

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość: Nowy psychopata w życiu Izy i Marcina! Będzie się mścił za śledztwo Chodakowskiego

M jak miłość. Nowy psychopata w życiu Izy i Marcina! Będzie się mścił za śledztwo Chodakowskiego

W nowych odcinkach "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) znów będą musieli walczyć z mściwym psycholem! Okaże się nim kolega (Dariusz Kordek) z pracy Chodakowskiej, który będzie uwodził żonę Marcina, aby zemścić się na jej mężu! Facet okaże się sprytny, uroczy i bardzo niebezpieczny... Czy następcy Artura (Tomasz Ciachorowski) w "M jak miłość" uda się zniszczyć szczęście Chodakowskich? A może zrobi coś jeszcze gorszego?

Iza w "M jak miłość" znów trafi na psychopatę! Wykorzysta ją, aby zemścić się na Marcinie 

Spokój i szczęśliwe życie Izy i Marcina w nowych odcinkach "M jak miłość", niestety dobiegną końca. Zmiana pracy Izy i nowe znajomości ściągną na Chodakowskich kolejne nieszczęście. Ale i nowa, bardzo bogata i wpływowa klientka (Anna Bosacka) Marcina będzie miała z tym bardzo wiele wspólnego - więcej pisaliśmy o tym TUTAJ>>>

Psychopata, który będzie sapał z żądzy zemsty na Chodakowskim w "M jak miłość" wkradnie się do ich życia jako kolega z wydawnictwa, w którym pracuje Iza.    

- W życiu Izy i Marcina, jak zwykle prawdziwy rollercoaster - zdradza Adriana Kalska w "Kulisach M jak miłość". - I to nie tylko za sprawą dorastających dzieci... Ale również nowego kolegi z pracy Izy.  

- Bardzo się cieszę, że będziemy razem współpracować... - powita Izę uroczy mężczyzna w wydawnictwie. Kim tak naprawdę okaże się ten facet z mroczną tajemnicą?

M jak miłość. Metamorfoza Izy. Po latach zmieni wreszcie fryzurę - WIDEO

Jak widzimy na materiale z "Kulis M jak miłość" nowy "kolega" Izy po godzinach będzie przeglądał w samotności strony agencji detektywistycznej Marcina i Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski). 

Zniszczyłeś moje życie, teraz ja zniszczę twoje... - będzie mamrotał pod nosem nowy psychol w życiu Chodakowskich.

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1537: Kryzys w małżeństwie Lilki i Mateusza! Mostowiak nie zniesie tęsknoty i ściągnie żonę do Grabiny

Czy kolega z pracy Izy i niewierny mąż nowej klientki Marcina w "M jak miłość" osiągnie to, co nie udało się jego poprzednikowi, Arturowi? Czy rozdzieli szczęśliwą rodzinę? A może zrobi im coś jeszcze straszniejszego?  

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze