M jak miłość, odcinek 1557: Olewicz zdobędzie dla Chodakowskiego dowody zdrady! Obrońca Olka stanie tym razem po stronie Marcina. Co się stanie z Izą?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1557: Olewicz zdobędzie dla Chodakowskiego dowody zdrady! Obrońca Olka stanie tym razem po stronie Marcina. Co się stanie z Izą?

M jak miłość, odcinek 1557: Olewicz zdobędzie dla Chodakowskiego dowody zdrady! Obrońca Olka stanie tym razem po stronie Marcina. Co się stanie z Izą?

W 1557 odcinku "M jak miłość" Olewicz (Tomasz Dedek) znów wróci do gry! I to w jakim stylu - dawny szantażysta i wielki obrońca Olka (Maurycy Popiel) tym razem stanie u boku Marcina (Mikołaj Roznerski) i błyskawicznie zdobędzie dla niego wszystkie dowody zdrady. W tę mroczną sytuację będzie też zamieszana Iza (Adriana Kalska)... Co dokładnie wyśledzi Olewicz dla Marcina w 1557 odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1557 - wtorek, 5.01.2021 o godz. 20:55 w TVP2

W 1557 odcinku "M jak miłość" bezgranicznie oddany Olkowi Olewicz rozszerzy swoją działalność na rzecz wspomagania całej rodziny Chodakowskich. Z jego usug skorzysta Marcin, który będzie pilnie potrzebował dowodów zdrady, a dawny szantażysta zdobędzie je dla niego w mig!

Jak podaje "Świat Seriali" sąsiad z domu nad jeziorkiem rozpocznie w 1557 odcinku "M jak miłość" współpracę z firmą detektywistyczną Marcina i Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski), a nowa bogata i piękna klientka (Anna Bosacka), będzie wymagała natychmiastowych wyników. Podejrzanym będzie jej mąż, który zdaniem Anny będzie ją zdradzał na prawo i na lewo. Niestety, okaże się również, że jest on bliskim znajomym Izy! Co zrobi Marcin kiedy się o tym dowie?'

Zobacz koniecznie: M jak miłość. Iza przejdzie metamorfozę! Po latach zmieni wreszcie fryzurę. Pojawi się też nowy facet - WIDEO

M jak miłość. Metamorfoza Izy. Po latach zmieni wreszcie fryzurę - WIDEO

Olewicz uwinie się z robotą śledczą w 1557 odcinku "M jak miłość" jak na szantażystę przystało koncertowo i przyniesie Marcinowi zdjęcia, maile, smsy- i nagrania, na których mąż Anny zdradzą ją z wieloma kobietami i prostytutkami na raz. Jednak Marcina najbardziej zmartwi fakt, że małżonek hulaka jest kolegą z pracy jego żony!

- Gdybym o tym wiedział, nie przyjąłbym tego zlecenia - powie załamany Marcin w 1557 odcinku "M jak miłość".

Co wspólnego będzie miała Iza z mężem Anny? Czy Marcin powinien się martwić o jej wierność? A może Olewicz dostarczy też dowody na niewinność Izy? Przekonamy się w 1557 odcinku "M jak miłość", który zostanie wyemitowany 5 stycznia 2021 roku w TVP2.  

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany