M jak miłość. Iza przejdzie metamorfozę! Po latach zmieni wreszcie fryzurę. Pojawi się też nowy facet - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Iza przejdzie metamorfozę! Po latach zmieni wreszcie fryzurę. Pojawi się też nowy facet - WIDEO

M jak miłość. Iza przejdzie metamorfozę! Po latach zmieni wreszcie fryzurę. Pojawi się też nowy facet - WIDEO

2020-10-02 20:22

Iza (Adriana Kalska) z "M jak miłość" zmieni się nie do poznania. Nowa praca w wydawnictwie, nowa fryzura to tylko część metamorfozy Izy w nowych odcinkach "M jak miłość". Niedawno żona Marcina (Mikołaj Roznerski) zapowiedziała, że chce zmienić swoje życie, wziąć się za siebie, żeby zapomnieć o gwałcie i koszmarze jaki przeżyła. Uda jej się? Na to wygląda! Bo w zapowiedzi kolejnych odcinków "M jak miłość" odmieniona Iza w nowej fryzurze tryska radością. A żeby było jeszcze ciekawej, to pozna przystojnego faceta, znanego pisarza, który będzie dla niej kimś więcej. Zobaczcie WIDEO!

Co dalej z Izą i Marcinem w "M jak miłość"?

Metamorfoza Izy w "M jak miłość" to spory przełom w jej życiu! Po latach zadręczania się, strachu, że psychopata Artur (Tomasz Ciachorowski) zabije ją, Marcina albo ich dzieci, wreszcie może odetchnąć z ulgą. Śmierć Artura i wygrany proces Olka (Maurycy Popiel), który uwolnił ją od tego potwora otworzą nowy rozdział losów Izy Chodakowskiej.

I spory w tym udział będzie miała Aneta, bo przecież dzięki niej wkrótce w "M jak miłość" Iza rozpocznie nową pracę w wydawnictwie. To przyjaciółka poradziła Izie, żeby rzuciła posadę kuratora w ośrodku terapeutycznym dla trudnej młodzieży, gdzie stale stykała się z agresją, przemocą. Właśnie dlatego nie mogła przestać brać leków na uspokojenie. Iza skończy wreszcie ten mroczny etap swojego życia.

Nie przegap: M jak miłość. Michał po odejściu Joasi zbliży się do Izy. Połączy go coś więcej z żoną Marcina!

Zapowiedź nowych odcinków "M jak miłość" z Izą i Marcinem, którą można już zobaczyć na Instagramie to dowód na to, że Iza nie tylko zmieni pracę, ale także fryzurę! Długie, proste, ciemne włosy Izy będzie teraz czesać w uroczy sposób - warkocz, który sprawi, że będzie jeszcze piękniejsza!

Patrz też: Nowa Kasia w M jak miłość. Kiedyś Marcin kochał Kasię, teraz piękna brunetka uwiedzie Olka - WIDEO

Jednak nowa praca Izy w "M jak miłość" wcale nie oznacza, że kłopoty znikną jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Wręcz przeciwnie! W wydawnictwie Iza popełni poważny błąd, przez który wpakuje się w niezłe tarapaty. Marcin będzie musiał ratować żonę! Będzie miał też powód do zazdrości, bo u boku Izy pojawi się przystojny pisarz... Michał Ostrowski (Paweł Deląg).

M jak miłość. Metamorfoza Izy. Po latach zmieni wreszcie fryzurę - WIDEO

To właśnie z Michałem w "M jak miłość" Iza będzie pracował przez najbliższe miesiące. Jako nowy członek zespołu wydawnictwa pomoże Ostrowskiemu w pisaniu kolejnej powieści. Michał, który jest znanym autorem mrocznych, krwawych kryminałów i długo ukrywał swoją prawdziwą tożsamość przed Joasią (Barbara Kurdej-Szatan) ostatnio, pod wpływem uczucia do Chodakowskiej, napisał romantyczną książkę "(Nie)znajoma". Po wyjeździe ukochanej Michał rzuci się w wir pracy z Izą!

Przeczytaj koniecznie: M jak miłość. Kryzys u Izy i Marcina. Tak źle jeszcze nie było. Wszystko przez znanego pisarza!

Jak w "M jak miłość" Marcin zareaguje na znajomość żony z Michałem? Mikołaj Roznerski w jednym z ostatnich wywiadów przyznał, że między Izą i Marcinem będzie napięta atmosfera i widmo zdrady! - Nadciągną "ciemne chmury" - pojawi się ten trzeci, o którego Marcin będzie bardzo zazdrosny - ujawnił Roznerski. Wszystko wskazuje na to, że to właśnie Michał!

Wyświetl ten post na Instagramie.
Nieustająco ich uwielbiamy ❤️❤️❤️ Post udostępniony przez M jak miłość (@mjakmilosc.official)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze