M jak miłość. Michał po odejściu Joasi zbliży się do Izy. Połączy go coś więcej z żoną Marcina!

2020-09-20 21:12 Ag
M jak miłość. Michał po odejściu Joasi zbliży się do Izy. Połączy go coś więcej z żoną Marcina!
Autor: Instagram M jak miłość. Michał po odejściu Joasi zbliży się do Izy. Połączy go coś więcej z żoną Marcina!

Michał (Paweł Deląg) zapomni o Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) i nie pojedzie nawet do Francji, żeby ją odzyskać?! Wiele wskazuje na to, że podda się bez walki, świadomy tego, że po odejściu Joasi niewiele już może zrobić. Ale wkrótce w nowych odcinkach "M jak miłość" w życiu Michała pojawi się Iza Chodakowska (Adriana Kalska). Piękna żona Marcina (Mikołaj Roznerski) rozpocznie pracę w wydawnictwie, dla którego pisze też książki Ostrowski. I z czasem w "M jak miłość" połączy ich coś więcej niż współpraca.

Jak potoczą się w "M jak miłość" losy Michała i Izy? Co będzie między nimi?

Miłość Michała do Joasi w "M jak miłość" wciąż jeszcze będzie tliła się w sercu Ostrowskiego, ale nie zdoła jej przekonać, żeby do niego wróciła. Nie dość, że nie dowie się o podejrzeniach Asi, że zaszła z nim w ciążę, to jeszcze nie będzie miał pojęcia, że Chodkowska jest chora, a lekarze we Francji nie wiedzą co jej dolega. Porzucony przez ukochaną Michał w 1527 odcinku "M jak miłość" znów stoczy się w nałóg. Zacznie uprawiać hazard i zadawać się z bandytami. Tak jak kiedyś, gdy przez uzależnienie wpakował się w poważne kłopoty.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1529: Iza nie zniesie już więcej dramatów! Pod wpływem Anety odstawi leki i zmieni pracę

Ale życie Michała zmieni się gdy w "M jak miłość" pozna Izę Chodakowską. Już wkrótce żona Marcina zmieni pracę i zatrudni się w wydawnictwie, tym samym, które wydaje książki Ostrowskiego. Połączy ich wspólna praca nad kolejną powieścią Michała, ale nie tylko. Z czasem między tą dwójką bohaterów "M jak miłość" zrodzi się przyjaźń.

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Kamil będzie ojcem. Natalka wróci do Grabiny, a Paweł pobije Piotrka

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Wspólne zdjęcia Deląga z Kalską na planie "M jak miłość" to najlepszy dowód na to, że wspólna praca pisarza z Chodakowską z czasem się rozwinie. Być może to właśnie Iza w kolejnych odcinkach "M jak miłość" pomoże Ostrowskiemu wyrwać się z nałogu, uporać się ze stratą Joasi i rozpocząć nowe życie bez niej. Bo to pewne, że Asia nie wróci z Francji przez wiele miesięcy. Nie wiadomo jednak na razie jak rozwinie się jej choroba.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1531: Natalka tylko Barbarze przyzna się do zdrady! Zostawi nawet córkę Hanię

M jak miłość, odc. 1525: Michał (Paweł Delag)
Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odc. 1525: Michał (Paweł Deląg), Wojtek (Feliks Matecki)
Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość odc. 1527. Michał Ostrowski (Paweł Deląg)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1527. Michał Ostrowski (Paweł Deląg)
M jak miłość odc. 1527. Michał Ostrowski (Paweł Deląg)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1527. Michał Ostrowski (Paweł Deląg)
Najnowsze