M jak miłość, odcinek 1531: Natalka tylko Barbarze przyzna się do zdrady! Zostawi nawet córkę Hanię

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1531: Natalka tylko Barbarze przyzna się do zdrady! Zostawi nawet córkę Hanię

M jak miłość, odcinek 1531: Natalka tylko Barbarze przyzna się do zdrady! Zostawi nawet córkę Hanię

2020-09-20 21:10

Natalka (Marcjanna Lelek) wróci do "M jak miłość" w 1531 odcinku zupełnie odmieniona. Rok po tym jak odwiedziła rodzinę Mostowiaków ostatni raz nagle zjawi się w Grabinie z pewną tajemnicą. Ani mąż Franek (Piotr Nerlewski) ani córka Hania (Maja Marczak) nie przyjadą z Natalką w 1531 odcinku "M jak miłość" i tylko Barbara (Teresa Lipowska) dowie się dlaczego. Babcia jako jedyna pozna prawdę o problemach wnuczki, o zdradzie, która zniszczyła jej małżeństwo. Natalka zostanie zupełnie sama! Zostawi nawet Hanię w Australii.

"M jak miłość" odcinek 1531 - wtorek, 6.10.2020 o godz. 20:55 w TVP2

W 1531 odcinku "M jak miłość" Natalka Zarzycka wróci do Polski z Australii, ale nie będzie z nią ani Franka, ani Hani. Mąż i córka zostaną za granicą, razem z Markiem (Kacper Kuszewski) i Ewą (Dominika Kluźniak). Taka będzie jednak tylko pierwsza wersja opowieści Natalki po przyjeździe do Grabiny. U jej boku zamiast Franka będzie Bartek (Arkadiusz Smoleński), mąż Uli (Iga Krefft). I razem będą skrywali przed rodziną tajemnice, których nikt się po nich nie spodziewał.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1531: Natalka i Bartek zostaną sami! Zdrada zniszczy jej małżeństwo z Frankiem, a Ula wywinie gorszy numer

Powrót Natalki w 1531 odcinku "M jak miłość" ucieszy zwłaszcza Barbarę, która od dawna ma poczucie, że jej bliscy rozjeżdżają się po świecie i nie trzymają już razem, tak jak kiedyś. Ale Mostowiakowa szybko zauważy, że Natalka wcale nie jest szczęśliwa. Mimo, że będzie miała nową fryzurę i uśmiechem powita babcię, to coś będzie z nią nie tak. Prawda, tylko w części, dość szybko wyjdzie na jaw. Bo Natalka w 1531 odcinku "M jak miłość" powie Barbarze o zdradzie, która zniszczyła jej małżeństwo, o tym, że Franek zostawił ją dla innej. I to nie Justyny (Olga Kalicka), która dwa lata temu chciała ich rozdzielić.

M jak miłość. Barbara zginie?! Morderczyni Ola najpierw otruje Józefa, a potem spowoduje wypadek - WIDEO

Zrozpaczona Natalka w 1531 odcinku "M jak miłość" wyzna babci bolesny sekret, że Franek znalazł sobie kochankę w Australii. I dla niej opuścił żonę oraz małą Hanię. - Ta kobieta jest Polką. Jakiś czas temu przyjechała do Australii i wtedy się to zaczęło. Franek zupełnie zwariował na jej punkcie i nawet specjalnie się nie krył. A kiedy w końcu go zapytałam, czy kogoś ma od razu się przyznał. Wtedy poczułam, że dłużej nie dam rady, że muszę się od tego odciąć. Przyjechałam tutaj, żeby nabrać dystansu i spokojnie sobie to wszystko przemyśleć, ale nie wiem, czy warto jeszcze walczyć o to małżeństwo. Nie wiem, czy ja go jeszcze kocham... - wyjaśni Zarzycka.

Sprawdź też: M jak miłość. Barbara zginie?! Morderczyni Ola najpierw otruje Józefa, a potem spowoduje wypadek - WIDEO

Po tych słowach Barbara w 1531 odcinku "M jak miłość" otoczy wnuczkę troskliwą opieką. Zapewni, że może na nią liczyć w każdej sytuacji. Ale dla dobra rodziny Mostowiakowa będzie starała się uratować związek Natalki i Franka. Niepokojący jednak będzie fakt, że Natalka bardzo zbliży się do Bartka, że połączy ich wyjątkowa więź...

M jak miłość odc. 1531. Natalka (Marcjanna Lelek), Bartek (Arkadiusz Smoleński)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1531. Natalka (Marcjanna Lelek), Bartek (Arkadiusz Smoleński)
M jak miłość odc. 1531. Natalka (Marcjanna Lelek), Barbara (Teresa Lipowska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1531. Natalka (Marcjanna Lelek), Barbara (Teresa Lipowska)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze