M jak miłość, odcinek 1531: Natalka i Bartek zostaną sami! Zdrada zniszczy jej małżeństwo z Frankiem, a Ula wywinie gorszy numer

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1531: Natalka i Bartek zostaną sami! Zdrada zniszczy jej małżeństwo z Frankiem, a Ula wywinie gorszy numer

M jak miłość, odcinek 1531: Natalka i Bartek zostaną sami! Zdrada zniszczy jej małżeństwo z Frankiem, a Ula wywinie gorszy numer

2020-09-19 10:10

W 1531 odcinku "M jak miłość" Natalka (Marcjanna Lelek) i Bartek (Arkadiusz Smoleński) wrócą do Grabiny z Australii, ale nie będzie z nimi ani Uli (Iga Krefft) ani Franka (Piotr Nerlewski). Dlaczego? Zarówno siostra Uli, jak i jej mąż przyjadą do kraju z ważnych powodów, ale umówią się, że nikomu nie powiedzą prawdy. Połączy ich niejedna tajemnica. Dość szybko w 1531 odcinku "M jak miłość" Natalka wyzna babci Barbarze (Teresa Lipowska), że nie kocha Franka, a zdrada zniszczyła jej małżeństwo.

"M jak miłość" odcinek 1531 - wtorek, 6.10.2020 o godz. 20:55 w TVP2! 

Powrót Natalki i Bartka do "M jak miłość" w 1531 odcinku będzie wiązał się z poważnym problemami w ich małżeństwach. Właściwie związek Natalki i Franka, którzy przeprowadzili się do Australii ponad dwa lata temu rozpadnie się z powodu zdrady. Ich przyjazd do Grabiny będzie jednak tak niespodziewany, że wzbudzi sporo podejrzeń. Zwłaszcza Andrzejka (Tomasz Oświeciński), który w 1531 odcinku "M jak miłość" podczas patrolu policyjnego na wsi zobaczy młodszego brata w samochodzie ze szwagierką!

Patrz też: M jak miłość ZWIASTUN. Natalka przeżyje tortury z Frankiem! Wróci do Grabiny, bo mąż ją boleśnie skrzywdzi

Ani Natalka ani Bartek w 1531 odcinku "M jak miłość" nie będą chcieli opowiadać rodzinie dlaczego przyjechali sami, a Ula i Franek zostali w Australii razem z Markiem Mostowiakiem (Kacper Kuszewski). Niepokojące zachowanie Natalki podsunie Barbarze myśl, że stało się coś złego, że jej wnuczka bardzo cierpi. Obawy seniorki rodu Mostowiaków potwierdzą się!

Bo Natalka w 1531 odcinku "M jak miłość" przyzna się babci do zdrady. Do tego, że to Franek zostawił ją dla innej! Kim będzie kochanka Zarzyckiego, który jeszcze do niedawna świata nie widział poza swoją żoną i jej córką Hanią (Maja Marczak)?

- Ta kobieta jest Polką. Jakiś czas temu przyjechała do Australii i wtedy się to zaczęło. Franek zupełnie zwariował na jej punkcie i nawet specjalnie się nie krył. A kiedy w końcu go zapytałam, czy kogoś ma... od razu się przyznał - wyzna Natalka ze łzami w oczach.

A zaraz potem w 1531 odcinku "M jak miłość" doda, że wróciła do Grabiny, żeby wszystko przemyśleć, bo już nie kocha Franka. Nie da rady walczyć o swoje małżeństwo, po tym jak Franek ją skrzywdził!

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Kamil będzie ojcem. Natalka wróci do Grabiny, a Paweł pobije Piotrka

Zupełnie inny będzie powód powrotu Bartka do Grabiny w 1531 odcinku "M jak miłość". Lisiecki postanowi ostatecznie rozprawić się z dawnymi kumplami z mafii, którzy trafili do więzienia i zaczęli sypać!  I wrabiać go w przestępstwa, których nie popełnił.

Przyparty przez Andrzejka do muru w 1531 odcinku "M jak miłość" Bartek zdradzi bratu, że przyleciał do Polski sam, bo Ula postanowiła zostać w Australii i zarobić na spłatę długów. Przez nią siedlisko w Grabinie znajdzie się na granicy bankructwa. Dlaczego Bartek zostawi Ulę? Bo nie wytrzyma już z dala od rodziny. - Ula nie chce wracać do Grabiny. A ja potwornie się tam męczę. Czuję, że moje miejsce jest tu i nie wyobrażam sobie życia nigdzie indziej - powie Bartek.

Sprawdź też: M jak miłość. Barbara zginie?! Morderczyni Ola najpierw otruje Józefa, a potem spowoduje wypadek - WIDEO

Małżeńskie problemy Natalki i Bartka, które wyjdą na jaw w 1531 odcinku "M jak miłość" mogą ich do siebie zbliżyć tak bardzo, że skończy się kolejną zdradą. To jednak wyjaśni się dopiero w nowych odcinkach "M jak miłość" późną jesienią.

M jak miłość odc. 1531. Natalka (Marcjanna Lelek), Barbara (Teresa Lipowska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1531. Natalka (Marcjanna Lelek), Barbara (Teresa Lipowska)
M jak miłość odc. 1531. Natalka (Marcjanna Lelek), Barbara (Teresa Lipowska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1531. Natalka (Marcjanna Lelek), Barbara (Teresa Lipowska)
M jak miłość po wakacjach 2020. Natalka (Marcjanna Lelek), Bartek (Arkadiusz Smoleński)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2020. Natalka (Marcjanna Lelek), Bartek (Arkadiusz Smoleński)
M jak miłość odcinek 1413. Bartek (Arkadiusz Smoleński), Andrzejek (Tomasz Oświeciński)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odcinek 1413. Bartek (Arkadiusz Smoleński), Andrzejek (Tomasz Oświeciński)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze