Nowa Kasia w M jak miłość. Kiedyś Marcin kochał Kasię, teraz piękna brunetka uwiedzie Olka - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm/TVP/VOD Nowa Kasia w M jak miłość. Kiedyś Marcin kochał Kasię, teraz piękna brunetka uwiedzie Olka - WIDEO

Nowa Kasia w M jak miłość. Kiedyś Marcin kochał Kasię, teraz piękna brunetka uwiedzie Olka - WIDEO

2020-09-30 17:47

W 1529 odcinku "M jak miłość" Olek (Maurycy Popiel) da się uwieść pięknej brunetce! Stażystka Kasia (Paulina Lasota) mocno namiesza w małżeństwie przystojnego doktora z Anetą (Ilona Janyst), a on nie będzie się przed tym specjalnie bronił... A może naprawdę się zakocha? Kiedyś Kasia (Agnieszka Sienkiewicz) - mama Szymka (Staś Szczypiński) była ważna dla Marcina (Mikołaj Roznerski), teraz inna Kasia może zakręcić w głowie młodszemu bratu... Kim będzie nowa Kasia i jaki wpływ wyrze na rodzinę Chodakowskich?

"M jak miłość", odcinek 1529, we wtorek 29.09.2020 o godz. 20:55 w TVP2

W 1529 odcinku "M jak miłość" do życia Chodakowskich wkroczy nową, śliczna brunetka Kasia! To nią właśnie zainteresuje się Olek, kiedy będzie już miał serdecznie dość fochów Anety i jej awantur z matką (Hanna Śleszyńska)... Kim jest nowa Kasia w "M jak miłość"?

Przypomnijmy, że Kasia była wielką miłością Marcina. To ona urodziła Szymka, a Marcin przy niej z wiecznego chłopca dojrzał do roli mężczyzny. Kasia w 1125 odcinku "M jak miłość" umarła, osierocając synka i ukochanego! Długi czas Marcin był samotnym tatą, aż na jego drodze w walce o opiekę nad synkiem, pojawiła się kuratorka Iza (Adriana Kalska). Czy nowa Kasia również wywrze tak silne piętno na rodzinie Chodakowskich?

Nowa Kasia w M jak miłość. Kiedyś Marcin kochał Kasię, teraz piękna brunetka uwiedzie Olka

Kasia, którą zainteresuje się Olek w 1529 odcinku "M jak miłość" jest młodą, śliczną, zapatrzoną w niego stażystką. Nowa Kasia marzy o tym, aby być tak wspaniałym lekarzem jak Olek i nie odstępuje go na krok! A i on coraz chętniej spędzał będzie z nią czas, ryzykując swoje małżeństwo z Anetą!

- To małżeństwo oczami Kasi wygląda na niezbyt zgodne - mówi Paulina Lasota o motywach swojej bohaterki w "Kulisach M jak miłość". - Aneta jest taką postacią, która bardzo kontroluje Olka i lubi mieć wszystko tak, jak jej się podoba, żeby było po jej myśli.

- Pojawienie się młodej stażystki wpatrzonej w starszego lekarza na pewno gdzieś mu schlebia i Olek chętnie spędza czas w jej towarzystwie - zdradza Maurycy Popiel w "Kulisach M jak miłość".

- Kasia jest zafascynowana Olkiem - wtóruje koledze z planu Lasota. - Sama chciałaby być takim lekarzem jak Olek, czyli takim prawie cudotwórcą!

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1533: Paweł w łóżku Kingi! 6-letni Misiek zobaczy ich i wyda przed Piotrkiem

Kasia Marcina w "M jak miłość" odegrała w jego życiu wspaniałą rolę, a owocem tej wielkiej miłości jest ukochany syn, Szymek. Kasia, w której być może zakocha się Olek, może rozbić jego młode małżeństwo z Anetą. Ale może jednak okaże się równie dobrym człowiekiem, jak jej poprzedniczka?

Kim jest Paulina Lasota, która zagra nową partnerkę Łukasza w "M jak miłość"?

Paulina Lasota jest zawodową aktorką - w 219 roku ukończyła Wydział Aktorski PWSFTViT w Łodzi.

Nowa gwiazda "M jak miłość" ma na koncie już występy w kilku innych polskich serialach: "Za marzenia", "Ślad" i dwóch filmach fabularnych. Aktorka najbardziej znana jest z roli kasztelanki Cudki w "Koronie królów".

Prywatnie lubi podróże, relacje z których chętnie prezentuje na swoim profilu na Instagramie.

Najnowsze

Materiał sponsorowany