​​​​​M jak miłość, odcinek 1565: Manipulant Argasiński okrutnie zażartuje sobie z Łukasza! Stary cwaniak wie o romansie z Patrycją?

i

Autor: tvp/vod ​​​​​M jak miłość, odcinek 1565: Manipulant Argasiński okrutnie zażartuje sobie z Łukasza! Stary cwaniak wie o romansie z Patrycją?

​​​​​M jak miłość, odcinek 1565: Manipulant Argasiński okrutnie zażartuje sobie z Łukasza! Stary cwaniak wie o romansie z Patrycją?

W 1565 odcinku "M jak miłość" zobaczymy jaki z nowego ordynatora jest manipulant! Argasiński (Karol Strasburger) będzie żartował sobie z Łukasza (Jakub Józefowicz) patrząc mu prosto w oczy i w zasadzie wpychając w jego ramiona własną żonę! Czy on wie o ich romansie? A czy Patrycja (Alżbieta Lenska) wie, że jej mąż jest w pełni świadomy, co się dzieje tuż pod jego nosem? Jednego możemy być pewni: w tej sytuacji tylko Łukasz nie będzie miał w 1565 odcinku "M jak miłość" pojęcia, w co się pakuje...

"M jak miłość" odcinek 1565 - wtorek, 9.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Odcinek 1565 "M jak miłość" okaże się dla ordynatora Argasińskiego przełomowy. To właśnie wtedy przyłapie Anetę i Olka na igraszkach w szpitalu i zacznie im mocno zazdrościć namiętności i pomysłowego seksu. Od tego momentu Aneta nie będzie miała już z zazdrośnikiem życia!

Również romans Łukasza z Patrycją dojrzeje w 1565 odcinku "M jak miłość" i para nie będzie mogła się od siebie oderwać. Zwłaszcza Patrycja po namiętnym weekendzie ze swoim kochankiem nie zaczeka nawet kilku godzin na powtórkę. I zrobi wszystko, żeby dostać to czego chce natychmiast. A Argasiński jej w tym pomoże!

Zobacz też: M jak miłość odcinek 1565: Argasiński nakryje Anetę i Olka na seksie w szpitalu! Umrze z zazdrości, że zakochani Chodakowscy lubią eksperymentować

M jak miłość. Romans Łukasza z żoną szefa. Molestowana Aneta wykorzysta to przeciwko Argasińskiemu
M jak miłość, odc. 1565: Argasiński (Karol Strasburger)

i

Autor: tvp/vod

Ostatecznie w gabinecie Łukasza w 1565 odcinku "M jak miłość" pojawi się Patrycja wraz z mężem! I oboje zaczną namawiać chłopaka na to, aby zajął się swoją kochanką!

Widziałem na grafiku, że jest pan bardzo zajęty, ale nie wcisnąłby pan jeszcze jednej pacjentki? - zapyta ordynator fizjoterapeutę. 

- W tej sekundzie?

- No, jeżeli można...

- Mam tylko półgodziny, ale oczywiście, zrobię co w mojej mocy - Łukasz wykona polecenie szefa. 

I w tym momencie 1565 odcinka "M jak miłość" Argasiński zawoła do gabinetu... Patrycję!: - Kochanie, zapraszam!

- Dzień dobry panie Łukaszu, plecy mi troszkę doskwierają, bo chyba je troszkę przeciążyłam w ten weekend... - czyżby Patrycja naśmiewała się ze swojego małżonka? A może jednak z Łukasza?

- Tak, właśnie, bo żona była na zajęciach z yogi... Dziękuję, dziękuję, panie kolego! - ordynator poklepie chłopaka po ramieniu. - Zostawiam cię w dobrych rękach - rzuci jeszcze Argasiński ściskając na pożegnanie żonę.

Patrycja za moment dostanie od Łukasza dokładnie to po co przyszła, a na igraszkach przyłapie w 1565 odcinku "M jak miłość" kochanków Aneta (Ilona Janyst). Cała trójka będzie przekonana, że doktor Chodakowska w ostatniej chwili uratowała ich przed ]ordynatorem, ale my nie będziemy mogli oprzeć się wrażeniu, że ten stary manipulant dobrze się tym wszystkim bawi...

- Argasiński jest człowiekiem, który kieruje swoimi uczuciami w sposób świadomy. To stary cwaniak! - mówił o swoim bohaterze Karol Strasburger w "Kulisach M jak miłość'. - Bardzo wysoko jesteśmy ustawieni! Nasza pozycja zawodowa, nasze tytuły... - aktor zdradził też jak tak naprawdę wygląda jego małżeństwo z Patrycją.  

- Patrycja Argasińska jest niespełnioną kobietą. Bardzo kochała swojego męża jak brała z nim ślub. Ale musiała przestać pracować - bo to nie wypada eleganckim żonom - mówiła o żonie ordynatora  Alżbieta Lenska w "Kulisach M jak miłość". 

Czyżby lekko znudzona, ale doskonale rozumiejąca się i związana na wieki para Argasińskich, zabawiała się ludźmi? Jeżeli tak, to Łukasz będzie ich pierwszą, ale nie ostatnią ofiarą w "M jak miłość"...     

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1568: Koniec Anety. Olek wywiezie ją za granicę. Dostanie od ordynatora Argasińskiego zakaz operowania

M jak miłość odc. 1565. Łukasz (Jakub Józefowicz), Patrycja Argasińska (Alżbeta Lenska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1565. Łukasz (Jakub Józefowicz), Patrycja Argasińska (Alżbeta Lenska)
M jak miłość, odc. 1565: Łukasz (Jakub Józefowicz)

i

Autor: MTL Maxfilm
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze