M jak miłość. Rozpustna sąsiadka Mostowiaków Ola wywoła niezły skandal w Grabinie. O Justynie Karłowskiej będzie głośno - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Rozpustna sąsiadka Mostowiaków Ola wywoła niezły skandal w Grabinie. O Justynie Karłowskiej będzie głośno - ZDJĘCIA

M jak miłość. Rozpustna sąsiadka Mostowiaków Ola wywoła niezły skandal w Grabinie. O Justynie Karłowskiej będzie głośno - ZDJĘCIA

2021-06-14 11:59

Cała Grabina z "M jak miłość" pozna sąsiadkę Mostowiaków, której losy w nowym sezonie po wakacjach 2021 rozpalą wyobraźnie widzów, a mieszkańcom wsi dostarczą tematów do plotek. Seksowna, piękna Ola Majewska (Justyna Karłowska) to dosyć rozpustna członkini kościelnego chóru, która w tym samym czasie sypiała z aż dwoma kochankami. Jednym z nich był sadownik Tadeusz (Bartłomiej Nowosielski), drugim grabarz Leon (Dariusz Toczek), ojciec jej córki (Sara Banu), która niedawno przyszła na świat. Wątek Oli w "M jak miłość" będzie jednym z gorętszych w kolejnym sezonie, a 29-letnia Justyna Karłowska ma szansę stać się jedną z gwiazd serialu. Kim jest Karłowska i co o niej wiadomo?

Kim jest Ola Majewska z "M jak miłość", którą gra Justyna Karłowska?

Ola Majewska z "M jak miłość" miała mocne wejście do serialu i rodziny Mostowiaków! Kiedy widzowie pierwszy raz zobaczyli ciężarną Olę akurat szukała w domu Mostowiaków w Grabinie ojca swojego dziecka. Nawet dla Barbary (Teresa Lipowska) to był szok, że jej znajoma z kościelnego chóru zaszła w ciążę, choć nie ma męża, ani narzeczonego. Wówczas w "M jak miłość" seksowna sąsiadka Mostowiaków trzymała w tajemnicy z kim zaszła w ciążę. Ale kiedy niespodziewanie zaczął się poród kazała wezwać sadownika Tadeusza Kiemlicza, któremu chciała wmówić, że jest ojcem dziecka. Kłamstwo szybko wyszło na jaw, bo przyjaciel Mostowiaków miał alibi, że akurat wtedy nie spał z Olą!

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach 2021. Smutne pożegnanie Lenki. Córka Kingi i Piotrka opuści rodziców w nowym sezonie. Na zawsze?

Ojciec dziecka Oli w "M jak miłość" okazał się grabarz Leon który na wieść  o tym uciekł z Grabiny. Ale ta historia będzie miała ciąg dalszy! Bo w 1595 odcinku "M jak miłość", pierwszym po wakacjach, którego emisja na początku września, Ola i Leon spotkają się, a grabarz wyrzeknie się córki byłej kochanki, Gabrysi (Sara Banu). Nie uzna dziecka za swoje, a chórzystce wyjaśni, że po prostu nie nadaje się na ojca.

Wiele wskazuje na to, że w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2021 cała Grabina weźmie Olę na języki! Plotki o tym, że chórzystka zaszła w ciążę z Grabarzem, ale chciała wpakować w dziecko sadownika nie ucichną przez długi czas. Zwłaszcza, że odrzucona przed jednego kochanka Ola szybko znajdzie pocieszenie, bo nad smutnym losem samotnej matki małej Gabrysi zlituje się... Tadeusz!

Justyna Karłowska, która dzięki roli Oli w "M jak miłość" ma szansę stać się jedną z największych gwiazd serialu zapowiedziała, że wątek jej bohaterki rozkręci się na dobre w kolejnych odcinkach od września. - Więcej odcinków z Olą we wrześniu - zapowiedziała 29-letnia aktorka z "M jak miłość" na swoim Instagramie.

M jak miłość po wakacjach 2021. Sensacja w Grabinie! Tak Ula i Bartek zabawiają się w domu swojego szefa Tadeusza

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach 2021. Straszna śmierć w Grabinie! Nigdy nie dowie się kto mu zabił ukochaną, ale teraz Tadeusz wychowa dziecko innego faceta

Kim jest Justyna Karłowska, nowa aktorka z "M jak miłość"?

Justyna Karłowska debiutowała w "M jak miłość" w 1590 odcinku kiedy jej bohaterka Ola zaczęła rodzić w domu Mostowiaków. 29-letnia aktorka z Warszawy wcześniej nie występowała w tak dużej roli w żadnym innym serialu. Jako 19-latka brała udział w wyborach Miss Polski 2011. Zajęła miejsce na podium - została III Wicemiss Polski! Ostatnio na swoim profilu na Instagramie Justyna Karłowska pochwaliła się, że wzięła udział w zdjęciach do nowego projektu w Los Angeles. Wygląda na to, że niedługo będzie głośno o serialowej Oli z "M jak miłość".

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze