M jak miłość. Kinga porzuci męża dla innego? Kompletnie oszalała na punkcie pewnego mężczyzny!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Kinga porzuci męża dla innego? Kompletnie oszalała na punkcie pewnego mężczyzny!

M jak miłość. Kinga porzuci męża dla innego? Kompletnie oszalała na punkcie pewnego mężczyzny!

2021-08-01 8:58

Szok w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach! Małżeństwo Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) kolejny raz zawiśnie na włosku tylko tym razem przez Zduńską! Żona Piotrka kompletnie straci głowę dla innego i po prostu oszaleje na jego punkcie! W nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Kinga będzie gotowa poświęcić wszystko, a nowa fascynacja nie cofnie jej przed niczym! Czegoś takiego, nikt by się nie spodziewał! Czy Kinga zrezygnuje ze swojej rodziny i zostawi Piotrka dla kogoś innego? Poznajcie szczegóły!

Kinga zakocha się w innym mężczyźnie w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach! Zostawi Piotrka?

Takiego zwrotu akcji w małżeństwie Zduńskich z "M jak miłość" chyba nikt się nie spodziewał! Po wielu latach wspólnego pożycia Kinga poświęci wszystko dla innego mężczyzny? Zduńska kompletnie straci dla niego głowę! To byłby szok dla wszystkich fanów "M jak miłość", dla których małżeństwo Kingi i Piotrka jest przykładem idealnego związku, któremu nie straszne są żadne burze! Jednak już w ostatnim sezonie "M jak miłość" ich małżeństwo przeżyło nie lada kryzys, gdy na ich drodze stanęła Kamila (Anna Gorajska) - koleżanka z pracy Zduńskiego, która zakochała się w nim na zabój i obiecała sobie, że zrobi wszystko, aby go zdobyć! Szczególnie do działania zmotywował ją Werner (Jacek Kopczyński), który ostrzegł ją, że Piotrek to twierdzą nie do zdobycia. Kamila potraktowała te słowa jako zaproszenie i totalnie usidliła Zduńskiego! Totalnie go omotała i zmanipulowała, a Kindze wmówiła, że mają romans!

W ostatnim sezonie "M jak miłość" oliwy do ognia dolały jeszcze bliskie kontakty Kingi z Pawłem (Rafał Mroczek), który podkochiwał się w swojej szwagierce. Kamila doskonale zdawała sobie z tego sprawę i tym faktem tylko nakręcała Zduńskiego, który po prostu jadł jej z ręki! Na szczęście Zduńscy w porę się opamiętali, w czym niemały udział miały ich dzieci Misiek (Aleksander Bożyk) i Lenka (Marysia Głowacka) i zażegnali kryzys raz na zawsze! Niestety w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej nad ich małżeństwem znów zawisną ciemne chmury, gdyż pewien mężczyzna wywrze na Zduńskiej ogromne wrażenie!

Patrz też: M jak miłość. Piotrek Zduński znika z serialu! Marcin Mroczek pożegnał się z widzami - WIDEO

M jak miłość. Piotrek Zduński znika z serialu! Marcin Mroczek pożegnał się z widzami - WIDEO

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Kinga oszaleje na punkcie ich nowego domownika i bez pamięci zakocha się w psie Saperze, którego w ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" przed przerwą wakacyjną uratowali wspólnie z Piotrkiem z rąk podłego właściciela. Drań przywiązał bezbronne zwierzę do drzewa w środku zimy i zostawił na pastwę losu. Zduńscy nie byli obojętni na jego los i od razu ruszyli mu z pomocą, gdzie zostali zaatakowani przez groźnego właściciela. Mimo odniesionych ran, udało się go uratować i psiak zamieszkał wspólnie z nimi na Deszczowej, choć Piotrek nieszczególnie był przekonany do tego pomysłu! Jednak, gdy zauważył, z jakim zażartością walczy o niego Misiek w końcu zgodził się na nowego lokatora, który w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach totalnie rozkocha w sobie nie tylko jego syna, ale również i żonę!

Zobacz także: M jak miłość. Seksowna randka Pawła i Franki. Nie uwierzycie, gdzie ją zabierze – WIDEO

W nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Saper na stałe zagości u Zduńskich i wkupi się w łaski Kingi! Katarzyna Cichopek opublikowała na swojej relacji na Instagramie przesłodkie wideo, na którym widzimy jak wspaniale dogaduje się z ich nowym współlokatorem! Kinga z "M jak miłość" jest zachwycona Saperem, którego niczym matka, rozpieszcza smakołykami, co bardzo podoba się psiakowi! Zduńska aż rozpływa się nad przesłodkim maluchem!

-Kto jest taki piękny? No kto tu chce ode mnie...no tak przekupstwo. No, piękny. Chyba się polubimy, co? Hop, no chodź tu do mnie. A wskoczysz do mnie? Oddawaj mi, oddawaj - słyszymy na jej relacji.

Jak widzimy w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Saper będzie zyskiwał kolejnych zwolenników i Misiek nie pozostanie sam w opiece nad psiakiem! Otrzyma ogromne wsparcie od mamy, która tak jak on, pokocha psa niemal od pierwszego wejrzenia! Ciekawe tylko, jak na taki obrót sprawy zareaguje Piotrek, któremu Saper nie przypadł do gustu! Może w końcu zmieni co do niego zdanie i zaakceptuje nowego domownika? Przekonamy się w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach!

Spójrz również: M jak miłość. Bandyta Krzysiek będzie śledził Frankę. Nigdy nie pozwoli na jej ślub z Pawłem

M jak miłość. Pies Saper, Kinga (Katarzyna Cichopek)

i

Autor: Instagram M jak miłość. Pies Saper, Kinga (Katarzyna Cichopek)
M jak miłość. Pies Saper, Kinga (Katarzyna Cichopek)

i

Autor: Instagram M jak miłość. Pies Saper, Kinga (Katarzyna Cichopek)
Najnowsze