Gwiazda M jak miłość jest w ciąży! Ilona Janyst pochwaliła się radosną nowiną! Aneta i Olek również zostaną rodzicami? - WIDEO, ZDJĘCIA

i

Autor: MTL MAXFILM Gwiazda M jak miłość jest w ciąży! Ilona Janyst pochwaliła się radosną nowiną! Aneta i Olek również zostaną rodzicami? - WIDEO, ZDJĘCIA

Gwiazda M jak miłość jest w ciąży! Ilona Janyst pochwaliła się radosną nowiną! Aneta i Olek również zostaną rodzicami? - WIDEO, ZDJĘCIA

2021-07-30 10:41

Ilona Janyst, czyli Aneta z "M jak miłość" przekazała swoim fanom wspaniałą wiadomość! Aktorka jest w ciąży i spodziewa się drugiego dziecka! Żona Olka (Maurycy Popiel) z "M jak miłość" opublikowała na swoim Instagramie przepiękne zdjęcia, pod którymi posypało się mnóstwo gratulacji również od jej koleżanek i kolegów z planów "M jak miłość" i "Przyjaciółek"! Ciąża Janyst oznacza spore zmiany również w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach! Widzowie są przekonani, że Aneta i Olek również zostaną rodzicami! W dyskusję włączyła się sama Chodakowska! Koniecznie zobaczcie WIDEO i ZDJĘCIA!

Ilona Janyst spodziewa się drugiego dziecka! Czy w nowym sezonie "M jak miłość" Aneta także zostanie mamą?

Ilona Janyst, czyli twardo stąpająca po ziemi Aneta Chodakowska z "M jak miłość" pochwaliła się na swoim Instagramie cudowną wiadomością! Aktorka urządziła sobie małą sesję zdjęciową na tle przyrody, gdzie widzimy jak trzyma się za zaokrąglony brzuszek! To oznacza tylko jedno! Aneta z "M jak miłość" jest w ciąży i spodziewa się kolejnego dziecka. Przypomnijmy, że dwa lata temu Ilona i jej mąż Paweł Janyst przywitali na świecie córeczkę, która niebawem będzie mieć rodzeństwo.

- Na okrągło??Runda druga! - skomentowała swoje zdjęcie Aneta z "M jak miłość".

Do zdjęć swojej żony w zabawny sposób odniósł się jej mąż, który jest zszokowany tym, że czas tak szybko leci!

- A pomyśleć, że dopiero co miałem zniżkę studencką… - skomentował zdjęcia swojej ukochanej.

Patrz też: M jak miłość. Piotrek Zduński znika z serialu! Marcin Mroczek pożegnał się z widzami - WIDEO

Gwiazda M jak miłość jest w ciąży! Ilona Janyst pochwaliła się radosną nowiną! Aneta i Olek również zostaną rodzicami?

Pod zdjęciami od razu posypała się lawina komentarzy od widzów i fanów "M jak miłość", ale również od aktorów, z którymi Aneta gra wspólnie w serialu! Co ciekawe, niektórzy jak Melania Grzesiewicz, czyli Anita z "M jak miłość" nawet nie przypuszczali, że ich koleżanka jest w ciąży, gdyż tak dobrze trzymała swój sekret w tajemnicy!

- O wow !!!!!! Gratulacje !!! Rany jesteś mistrzynią kamuflażu ! ?? - pogratulowała koleżance Anita.

- ??? gratulacje!!!! - napisała Katarzyna Cichopek.

- Ale Jazzzz ❤️Gratulacje ❤️ - skomentował serialowy szwagier, Mikołaj Roznerski.

Oczywiście na ciążę aktorki zareagowały także gwiazdy "Przyjaciółek", z którymi Ilona Janyst również miała przyjemność spotkać się na planie. Przypomnijmy, że aktorka wcielała się w postać Kate, córki Jerzego (Mariusz Bonaszewski) i siostry Ingi (Małgorzata Socha). W "Przyjaciółkach" Kate była związana z Dagmarem (Marcin Korcz), który również pogratulował serialowej partnerce kolejnego szczęścia!

- No moje najszczersze okrągłe gratulacje! ☺️☺️☺️ - napisał Dagmar z "Przyjaciółek".

- Szalona ❤️ - skomentowała Anita Sokołowska.

Spójrz również: M jak miłość. Kinga porzuci męża dla innego? Kompletnie oszalała na punkcie pewnego mężczyzny!

Pod zdjęciami Ilony Janyst bardzo aktywni byli również fani "M jak miłość", którzy zastanawiali się jak potoczą się losy Anety i Olka w ich ulubionym serialu! Widzowie są przekonani, że w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Chodakowscy również zostaną rodzicami! Jedna z fanek wprost spytała Anetę, czy w "M jak miłość" również zostanie mamą, ale oczywiście aktorka nie zdradziła jednoznacznej odpowiedzi "tego nie wie nikt!!???" i zaprosiła do śledzenia losów Anety i Olka w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach!

Przypomnijmy, że pomiędzy małżonkami już była rozmowa o dziecku! Aneta wmówiła swojej matce Iwonie (Hanna Śleszyńska), że Olek nie chce mieć dzieci! Teściowa urządziła zięciowi pogadankę, z której wyszło, że Chodakowski nigdy tak nie powiedział, a wręcz przeciwnie! Czy zatem w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Aneta i Olek również zdecydują się na dziecko?

Zobacz także: M jak miłość. Seksowna randka Pawła i Franki. Nie uwierzycie, gdzie ją zabierze – WIDEO

Ciąża Ilony Janyst stanowi szczególną gratkę dla fanów "M jak miłość"! Tak jak już pisaliśmy w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach do obsady dołączy Izabela Warykiewicz, która prywatnie jest związana z Maurycym Popielem! Co ciekawe w "M jak miłość" również zagra jego ukochaną, więc pozycja Anety będzie zagrożona! Jak dobrze wiemy Chodakowska nigdy się nie poddaje i zawsze walczy do końca! Czy w tym przypadku uzna, że ciąża to jedyny sposób, aby zatrzymać przy sobie swojego męża? Czy Chodakowska posunie się do takich kroków? A może małżeństwo wspólnie podejmie decyzję o powiększeniu rodziny? Tego z pewnością dowiemy się w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej!

Patrz także: M jak miłość. Tragedia w Grabinie. Narzeczona Tadeusza zginęła w wypadku, a on teraz nie będzie chciał wychować dziecka

Najnowsze