M jak miłość. Ula i Bartek wychowają nieślubne dziecko? Trauma wnuczki Barbary powróci

i

Autor: VOD TVP M jak miłość. Ula i Bartek wychowają nieślubne dziecko? Trauma wnuczki Barbary powróci

M jak miłość. Ula i Bartek wychowają nieślubne dziecko? Trauma wnuczki Barbary powróci

2021-08-01 20:23

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach Ula (Iga Krefft) i Bartek (Arkadiusz Smoleński) będą poważnie myśleć o powiększeniu rodziny i rozpoczną starania o dziecko tak jak pragnęła tego Barbara (Teresa Lipowska). Jednak nie wszystko będzie układać się po ich myśli. W nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej Ula straci już wszelkie nadzieje na to, że kiedykolwiek zostanie matką, jednak Lisiecki znajdzie rozwiązanie dla ich problemu! Jego pomysł przywoła w Uli nieprzyjemne wspomnienia…

Ula i Bratek zostaną rodzicami w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach? Pojawi się pewne rozwiązanie!

Ostatni sezon „M jak miłość” dla Uli i Bartka nie układał się najlepiej. Lisieccy stracili wszystko, w wyniku nietrafnych interesów Uli w Australii. Musieli sprzedać nie tylko siedlisko, ale również ukochany warsztat samochodowy Bartka, o którym brat Andrzejka (Tomasz Oświeciński) zawsze marzył! Młode małżeństwo postanowiło przeprowadzić się do Warszawy, aby zarobić parę groszy i odbić się od dna, ale życie w stolicy ich przerosło. Nie mogli znaleźć stałej pracy, dlatego z podkulonym ogonem wrócili z powrotem do Grabiny, gdzie z otwartymi ramionami przyjęła ich nestorka rodu Mostowiaków!

Lisieccy w końcu wyszli na prostą i znaleźli zatrudnienie u sadownika Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski) i zaczęli tworzyć nowe gniazdko na strychu rodzinnego domu! W nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej Ula i Bartek w końcu pochwalą się efektami nowego domu, w którym ukochana babcia już widziała miejsce dla nowego potomka! Początkowo Ula nie brała słów babci na poważnie, jednak w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach wszystko się zmieni!

Patrz też: M jak miłość. Piotrek Zduński znika z serialu! Marcin Mroczek pożegnał się z widzami - WIDEO

M jak miłość. Wielka impreza u Mostowiaków. Tak Ula i Bartek wyremontują dom w Grabinie

Jak podaje swiatseriali.interia.pl w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej Ula i Bartek rozpoczną starania o dziecko, ale niestety nie przyniosą one skutku, co szczególnie będzie niepokoić Lisiecką. Ula nie będzie mogła zrozumieć dlaczego nie może zajść w ciążę, mimo odstawienia tabletek.

- Działamy cały czas. Tabletki odstawiłam pod koniec lutego... I ciągle nic – powie rozżalona.

W 1595 odcinku „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej Ula zdecyduje się na wizytę u swojej ginekolog Malborskiej (Katarzyna Trzcińska), która nie będzie miała dla niej najlepszych wieści. Zleci Lisieckiej wykonanie dodatkowych badań, ale one nic nie rozjaśnią. Lekarka skieruje ją na wizytę u endokrynologa, co będzie mogło świadczyć, ze pojawią się u niej problemy z tarczycą, ale ginekolog poprosi ją o zachowanie spokoju.

 - Nie jest najgorzej, ale trzeba jeszcze oznaczyć u pani hormony tarczycy i zbadać prolaktynę... Wyniki niech pani pokaże endokrynologowi, wystawię pani skierowanie. Ale przede wszystkim proszę nie martwić się na zapas – wytłumaczy jej Malborska.

Spójrz również: M jak miłość. Kinga porzuci męża dla innego? Kompletnie oszalała na punkcie pewnego mężczyzny!

Niestety Ula nie posłucha lekarki i w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach coraz bardziej będzie przeżywała, że nigdy nie zostanie matką. Wtedy do akcji wkroczy Bartek, który przekona żonę, że jeszcze nie wszystko stracone, gdyż są przecież inne metody, a mianowicie adopcja!

- A jeśli za rok nadal będziemy tylko we dwójkę? – spyta męża całkowicie załamana Ula.

- To wtedy zaczniemy się martwić. Przecież jest jeszcze adopcja. Najwyżej podtrzymamy rodzinną tradycję – odpowie Bartek, czym wprawi Ulę w osłupienie, gdyż Lisiecka nie będzie mogła uwierzyć w to, co przed chwilą usłyszała.

- Zgodziłbyś się na adopcję? Faceci chyba nie bardzo chcą wychowywać swoje dzieci… - odpowie Lisiecka, która przy okazji wróci wspomnieniami do przeszłości!

Zobacz także: M jak miłość. Marcin kolejny raz wyżyje się na Izie! Chodakowską aż sparaliżuje ze strachu

Przypomnijmy, że gdyby Lisieccy w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach zdecydowali się na taki ruch, to w domu Mostowiaków pojawiłoby się kolejne nieślubne dziecko! Sama Ula nie jest prawdziwą córką Marka (Kacper Kuszewski) i tragicznie zmarłej Hanki (Małgorzata Kożuchowska) podobnie jak jej przybrana siostra Natalka (Marcjanna Lelek)! Mostowiakowie adoptowali Ulę z rąk pijaka, który mieszkał w ruderze i wiecznie upijał się do nieprzytomności. Bronisław Jakubczyk (Michał Breitenwald) w ogóle nie zajmował się córką i ciągle podkradał jej pieniądze. Dopiero u Mostowiaków Ula mogła poczuć, czym jest rodzinny dom, dlatego tak bardzo dotkną ją słowa Bartka w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej. Jego pomysł szczególnie jej zaimponuje, gdyż zda sobie sprawę, że będą mogli pomóc jakiemuś dziecku tak jak jej pomogli Marek i Hanka, gdy wychowywał ją wyrodny ojciec. Obok tej nadziei odżyją w Uli również smutne wspomnienia…

 Patrz także: Gwiazda M jak miłość jest w ciąży! Ilona Janyst pochwaliła się radosną nowiną! Aneta i Olek również zostaną rodzicami? - WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość, odc. 1439. Bartek (Arkadiusz Smoleński), Bronisław Jakubczyk (Michał Breitenwald), Ula (Iga Krefft)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1439. Bartek (Arkadiusz Smoleński), Bronisław Jakubczyk (Michał Breitenwald), Ula (Iga Krefft)
M jak miłość odc. 575. Marek (Kacper Kuszewski), Hanka (Małgorzata Kożuchowska), Ula (Iga Krefft), Natalka (Marcjanna Lelek), Mateusz (Krystian Domagała)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 575. Marek (Kacper Kuszewski), Hanka (Małgorzata Kożuchowska), Ula (Iga Krefft), Natalka (Marcjanna Lelek), Mateusz (Krystian Domagała)
Najnowsze