M jak miłość. Ula usłyszy wstrząsającą diagnozę! Nigdy nie będzie miała dzieci?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Ula usłyszy wstrząsającą diagnozę! Nigdy nie będzie miała dzieci?

M jak miłość. Ula usłyszy wstrząsającą diagnozę! Nigdy nie będzie miała dzieci?

2021-07-07 21:42

W 1595 odcinku "M jak miłość" Ula (Iga Krefft) i Bartek (Arkadiusz Smoleński) dowiedzą się, że nigdy nie będą mogli mieć dzieci! Starania Lisieckich o spłodzenie potomka nie przyniosą żadnego skutku. Nowy sezon "M jak miłość" po wakacjach 2021 zacznie się w momencie gdy małżonkowie już od ponad miesiąca będą czekać na pozytywny wynik testu ciążowego. Niestety Ula nie zajdzie w upragnioną ciążę i nie spełni marzenia Bartka, by założyli rodzinę. Ale najgorsze nadejdzie kiedy w 1595 odcinku "M jak miłość" zgłosi się na badania do ginekologa i usłyszy wstrząsającą diagnozę. Dowie się, że nigdy nie będzie miała dzieci?

"M jak miłość" odcinek 1595 po wakacjach 2021 we wrześniu w TVP2

Czy w "M jak miłość" po wakacjach 2021 Ula i Bartek będą mieli dziecko? Z nadzieją, że ich rodzina szybko się powiększy zaczęli urządzanie własnego mieszanka na strychu domu Mostowiaków w Grabinie. Po tym jak wrócili na wieś do rodziny i rozpoczęli pracę dla sadownika Tadeusza Kiemlicza (Bartłomiej Nowosielski) wszystko się między nimi zmieniło. Początkowo młodzi Lisieccy chcieli zostać w Grabinie tylko na krótki czas, by się odkuć po spłacie długów Uli i stanąć wreszcie na nogi. Ale zmienili zdanie kiedy jakiś czas temu w "M jak miłość" babcia Barbara dała im działkę, niedaleko sadu zmarłego Lucjana (śp. Witold Pyrkosz), na której w przyszłości mają pobudować swój własny dom. To skusiło Ulę i Bartka, żeby zamieszkać w Grabinie już na stałe!

Nie patrz: M jak miłość. Okrucieństwo Mostowiaka wobec całej rodziny! Nawet Marek nie znajdzie wyrodnego syna

W 1595 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2021 Ula i Bartek powoli zaczną się załamywać, że choć minęło już kilka miesięcy to ich starania o dziecko nie przynoszą żadnego efektu. Jak podaje "Świat Seriali" z jednej strony będą szczęśliwi, że nowa praca u Tadeusza przy zakładaniu ogrodów tak ich wciągnęła, ale z drugiej w 1595 odcinku "M jak miłość" będą się martwić, że nadal nie spełnia się ich najważniejsze marzenie. - Wiosna idzie, wszystko się budzi do życia... Może powinniśmy znów zacząć działać... Wiesz w tym temacie - podsunie żonie myśl Bartek.

Zmartwiona Ula w 1595 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2021 nie będzie miała dla ukochanego dobrych wieści. - Działamy cały czas. Tabletki odstawiłam pod koniec lutego... I ciągle nic - zauważy, a minie już kilka miesięcy. Bartek zacznie żartować, że muszą się postarać jeszcze bardziej.

Lęki Uli, że nigdy nie zajdzie w ciążę w 1595 odcinku "M jak miłość" spotęguje jej lekarka, ginekolog z wiejskiej przychodni w Lipnicy doktor Malborska (Katarzyna Trzcińska). Bo wyniki badań będą niejednoznaczne.

M jak miłość po wakacjach 2021. Sensacja w Grabinie! Tak Ula i Bartek zabawiają się w domu swojego szefa Tadeusza

Sprawdź też: Aneta z M jak miłość pierwszy raz o ciąży! Grożą Janyst surowe kary jak ujawni kiedy urodzi dziecko Olka

- Nie jest najgorzej, ale trzeba jeszcze oznaczyć u pani hormony tarczycy i zbadać prolaktynę... Wyniki niech pani pokaże endokrynologowi, wystawię pani skierowanie. Ale przede wszystkim proszę nie martwić się na zapas - stwierdzi doktor Malborska (Katarzyna Trzcińska).

Bartek, który w 1595 odcinku "M jak miłość" pójdzie z Ulą na wizytę ginekologa zapewni, że on niczym się nie martwi, bo wierzy, że wreszcie im się uda. Lekarka poradzi Lisieckiej, by brała przykład z męża. Jest młodą kobietą, ma jeszcze dużo czasu na zajście w ciążę, a stres i niepokój tylko pogorszą sprawę. - Ale minął kolejny miesiąc i nic... - przyzna Ula.

- Czasem to trochę trwa... Przyjmuje się, że jeśli para stara się o dziecko co najmniej przez rok i nic z tego nie wychodzi, dopiero wtedy można zacząć leczenie - uprzedzi Lisieckich ginekolog w 1595 odcinku "M jak miłość".

Co wykażą kolejne wyniki badań Uli w następnych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2021? Czy Ula i Bartek spłodzą dziecko i zostaną rodzicami? A może problem okaże się poważniejszy, a diagnoza wykaże bezpłodność któregoś z nich? To się wyjaśni dopiero w "M jak miłość" jesienią!

M jak miłość odc. 1590. Barbara (Teresa Lipowska), Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1590. Barbara (Teresa Lipowska), Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)
M jak miłość odc. 1581. Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1581. Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)
Najnowsze