M jak miłość. Okrucieństwo Mostowiaka wobec całej rodziny! Nawet Marek nie znajdzie wyrodnego syna

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Okrucieństwo Mostowiaka wobec całej rodziny! Nawet Marek nie znajdzie wyrodnego syna

M jak miłość. Okrucieństwo Mostowiaka wobec całej rodziny! Nawet Marek nie znajdzie wyrodnego syna

2021-07-07 21:33

W "M jak miłość" rozegra się wielki dramat. Skrzywdzony młody Mostowiak zemści się okrutnie na najbliższych! Mateusz (Krystian Domagała) załamał się po zdradzie niewdzięcznej Lilki (Monika Mielnicka), która rzuciła go dla bogatego Ethana (Paweł Roman). Mateusz przyjechał za niewierną żoną do Grabiny i chciał jej wybaczyć, ale ona już go nie chciała. Mostowiak zamknął się w sobie, wyrzucił wszystkie pamiątki i wyruszył nad rwącą rzekę w Grabinie. Na początku nowego sezonu 1595 odcinku "M jak miłość" Barbara (Teresa Lipowska) przejdzie załamanie nerwowe, a do Grabiny wróci nawet Marek (Kacper Kuszewski) szukać wyrodnego syna. Ale nic z tego - Mateusz nie da znaku życia kochającym go bliskim!

Mateusz w "M jak miłość" skrzywdzi cała rodzinę! Nawet Marek nie odnajdzie syna

Ujawniamy - w 1995 odcinku "M jak miłość" Marek wróci do Grabiny, kiedy zrozumie, że jego syn zaginął. Normalnie Barbara oszalałby z radości na powitanie, ale tym razem będzie zbyt załamana. Wszystko przez wnuka, który załamany zdradą ukochanej Lilki wyruszył w sobie tylko znanym kierunku i zerwał wszelki kontakt z rodziną. W finale widzieliśmy Mateusza zastanawiającego się nad rwącą rzeką w Grabinie, czy do niej nie wskoczyć!

Młody Mostowiak "M jak miłość" jednak wybierze życie i autostopem wyruszy w świat. Ale to, że nie da nawet znaku życia kochającym go bliskim w Grabinie, to już prawdziwe okrucieństwo! Czy Mateusz zrozumie, co zrobił i wróci do domu? 

Nie przegap: Grają razem w M jak miłość, a prywatnie są rodziną! Teraz Ewelina i Bartłomiej Nowosielscy ogłaszają radosną nowinę

Michał odchodzi z M jak miłość. Paweł Deląg pożegnał się już ze wszystkimi. Uśmiercą Michała?
M jak miłość, odc. 1592: Mateusz (Krystian Domagała)

i

Autor: MTL Maxfilm

Na razie pewne jest, że w 1595 odcinku "M jak miłość" do domu wróci Marek i natychmiast wyruszy na poszukiwanie zaginionego syna, a Barbarę będzie pocieszać Marysia (Małgorzata Pieńkowska). Tyle, że głowa rodziny Mostowiaków będzie już zbyt załamana, aby przyjąć jakiekolwiek argumenty na pocieszenie.

Wszystko zacznie się od tego, że Marysia w 1595 odcinku "M jak miłość" przyłapie mamę na oglądaniu programu "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie". Zszokowana Rogowska natychmiast zareaguje i spróbuje odciągnąć mamę od programu. 

- Mamuś, po co to oglądasz? - zapyta zszokowana Marysia Barbarę.

- A jeśli my... Mateusza już nie zobaczymy? - spyta załamana Barbara.

Co ty mówisz? Proszę cię, mamo...

- Jak mógł tak po prostu zniknąć?... Tyle czasu nie odezwać się do nas, do Marka? 

- Potrzebuje czasu... Chce się pozbierać po rozstaniu z Lilką... Musimy to zrozumieć... Mateusz to już dorosły facet i skoro chce być sam... - będzie tłumaczyła matce Marysia w 1595 odcinku "M jak miłość".

Ale jak to sam?! - zdenerwuje się Barbara. - Ma rodzinę, nas, ojca! Marek przecież specjalnie przyleciał, szukał go, dzwonił, a on nic... To takie okrutne, takie do niego niepodobne!

A ja myślę, że za jakiś czas Mateusz poradzi sobie z tą całą sytuacją i do nas wróci. Ty też musisz w to wierzyć... - poprosi matkę Rogowska.

W odpowiedzi w 1595 odcinku "M jak miłość" Barbara pokiwa tylko smutno głową, a z jej oczu popłyną łzy... Gdyby znany nam, dobry Mateusz widział, jak jego babcia cierpi, na pewno nie pozwoliłby na to... Ale może on już się nieodwracalnie zmienił? 

Zobacz koniecznie: Na Wspólnej, odcinek 3254: Michał nie rozpozna Kingi! Wróci, ale będzie ukrywała swoją twarz? - ZDJĘCIA

Przerażający dramat Barbary w M jak miłość! Przejdzie załamanie nerwowe z powodu Mateusza! Nawet powrót Marka jej nie pocieszy

i

Autor: MTL Maxfilm Przerażający dramat Barbary w M jak miłość! Przejdzie załamanie nerwowe z powodu Mateusza! Nawet powrót Marka jej nie pocieszy
M jak miłość: Marek (Kacper Kuszewski)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość: Marek (Kacper Kuszewski)
Najnowsze