Na Wspólnej, odcinek 3254: Michał nie rozpozna Kingi! Wróci, ale będzie ukrywała swoją twarz? - ZDJĘCIA

i

Autor: player.pl Na Wspólnej, odcinek 3254: Michał nie rozpozna Kingi! Wróci, ale będzie ukrywała swoją twarz? - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3254: Michał nie rozpozna Kingi! Wróci, ale będzie ukrywała swoją twarz? - ZDJĘCIA

2021-07-07 8:26

W 3254 odcinku "Na Wspólnej" Kinga (Ilona Wrońska) odnajdzie się i wyjdzie z ukrycia po tym jak uciekła z domu psychopaty, który miesiącami więził ją tam z podejrzaną Klaudią (Sandra Staniszewska-Herbich)?! Mimo, że śledztwo w sprawie zaginionej Kingi znów utknie w martwym punkcie, to w 3254 odcinku "Na Wspólnej" Michał (Robert Kudelski) znów zobaczy żonę! Początkowo nie rozpozna Kingi kiedy ta zjawi się na osiedlu, skrywając twarz pod kapturem, ale zauważy, że zostawia mu kartkę pod wycieraczką auta i ucieka. A kiedy Brzozowski obejrzy nagranie z monitoringu ogarną go wątpliwości czy to Kinga, czy też kobieta, która ją udaje... Zobaczcie ZDJĘCIA!

"Na Wspólnej" odcinek 3254 - poniedziałek, 12.07.2021, o godz. 20.15 w TVN

Gdzie jest Kinga z "Na Wspólnej"? Psychol, który więził ją w drewnianym domu pod Warszawą zabił Brzozowską i ukrył gdzieś ciało, zostawiając tylko ślady krwi, czy też jakimś cudem uciekła i teraz boi się wrócić do Michała oraz syna Ignasia (Bartek Kaszuba)? Ostatnio w "Na Wspólnej" z relacji tajemniczej Klaudii, która tak jak Kinga podobno była ofiarą bezwzględnego szaleńca wyłonił się wstrząsający obraz tego co działo się z Brzozowską tuż po zaginięciu! Tylko czy Klaudii można tak do końca wierzyć? Naprawdę była ofiarą tak jak Kinga? A może działała we współpracy z psycholem? To najbardziej mroczny i zagadkowy wątek sprawy zaginięcia Kingi, która będzie się jeszcze ciągnęła przez długie miesiące.

Nie przegap: Kinga z Na Wspólnej nie odnajdzie się, a Ilona Wrońska nie wróci. Całą aferę nakręci podejrzana Klaudia!

W 3254 odcinku "Na Wspólnej" Michał będzie wściekły na policję, że śledztwo utknęło w miejscu i wciąż nie udało się odnaleźć Kingi - żywej lub martwej. I zacznie się wyładowywać na ukochanej Idze, która będzie miała już dość bycia tą drugą, cieniem żony swojego narzeczonego. Zwłaszcza, że Michał w 3254 odcinku "Na Wspólnej" zacznie odsuwać Igę od siebie coraz dalej. A i tak napięte relacje pogorszy powrót Kingi!

Na Wspólnej ZWIASTUN na lipiec. Anastazja dokona ostatecznego wyboru! Między Kasię i Darka znów wkroczy Aneta. Trauma Marty sprzed lat powróci

Sprawdź też: Są jedynym małżeństwem z M jak miłość. Krystian Wieczorek z żoną mają powód do radości. Posypały się gratulacje

Bo Kinga w 3254 odcinku "Na Wspólnej" pojawi się nagle na dziedzińcu osiedla przy Wspólnej. Z kapturem na głowie będzie ukrywała swoją twarz, ale odważy się zbliżyć do samochodu Michała,by zostawić mu liścik za wycieraczką. Brzozowski nie rozpozna kobiety, ale będzie niemal pewny, że to właśnie Kinga. Odezwie się do niej, lecz ona ucieknie w popłochu. W ręce Michała trafi jednak liścik, w którym Brzozowski przeczyta  że Kinga nadal go kocha i nic jej nie grozi, jest bezpieczna!

Policja w 3254 odcinku "Na Wspólnej" wezwie na posterunek do Warszawy Klaudię. Zdaniem Igi to właśnie ona będzie się podawała za Brzozowską. "Przyjaciółka" Kingi zjawi się jednak od razu w mieszkaniu mężczyzny. Iga widząc ją w drzwiach poczuje się odsunięta na boczny tor. Podczas oglądania nagrania z monitoringu w 3254 odcinku "Na Wspólnej" Michał nie będzie pewny czy ty faktycznie Kinga podrzuciła mu liścik. Zmęczona całą sytuacją Iga zasugeruje ukochanemu, że z pewnością rozpoznałby żonę, gdyby to była ona. A Michał omal nie wybuchnie złością!

Na Wspólnej odc. 3254. Kinga

i

Autor: ipla.tv Na Wspólnej odc. 3254. Kinga
Na Wspólnej odc. 3254. Kinga

i

Autor: ipla.tv Na Wspólnej odc. 3254. Kinga
Najnowsze