Kinga z Na Wspólnej nie odnajdzie się, a Ilona Wrońska nie wróci. Kim jest tajemnicza Klaudia, która będzie ją udawać?

2021-06-18 8:00
Kinga z Na Wspólnej nie odnajdzie się, a Ilona Wrońska nie wróci. Kim jest tajemnicza Klaudia, która będzie ją udawać?
Autor: Radek Orzeł/ TVN Kinga z Na Wspólnej nie odnajdzie się, a Ilona Wrońska nie wróci. Kim jest tajemnicza Klaudia, która będzie ją udawać?

Ilona Wrońska nie wróci do "Na Wspólnej" w roli Kingi Brzozowskiej! Choć wątek zaginionej żony Michała (Robert Kudelski) znów będzie rozgrzany przez scenarzystów i pojawi się tajemnicza kobieta ze zmasakrowaną twarzą, ukrytą pod bandażami z paszportem Kingi, to nie będzie ona. W 3241 odcinku "Na Wspólnej" Michał nie rozpozna żony w nieprzytomnej pacjentce ze szpitala w Gdańsku. Choć nieznajoma poda się za Kingę, naprawdę będzie się nazywała Klaudia Sobieraj (w tej roli Sandra Staniszewska-Herbich). To właśnie ona ujawni, że Kinga żyje, ale została porwana przez psychola. Kim będzie Klaudia w "Na Wspólnej" i co wydarzy się dalej?

Czy Ilona Wrońska jeszcze zagra Kingę w "Na Wspólnej"?

Kinga z "Na Wspólnej" się nie odnajdzie, ale sprawa jej zaginięcia, tajemniczej kobiety o imieniu Klaudia, która będzie udawała Brzozowską przez długi czas będzie rozpalała emocje. W 3241 odcinku "Na Wspólnej" wyjaśni się, ze "odnaleziona" Kinga to wcale nie jest ona. Michał razem z synem Ignasiem (Bartek Kaszuba) pojedzie do szpitala w Gdańsku, gdzie zobaczy pacjentkę z twarzą zakrytą bandażami. Nie rozpozna w niej żony, a policja z Igą Przybysz (Lidia Sadowa) na czele wznowi śledztwo w sprawie zaginięcia Kingi. Nie tylko Iga, ale także Robert Tadeusiak (Dariusz Wnuk) przysięgną sobie, że znajdą Kingę - żywą lub martwą.

Nie przegap: Nowa Kinga w Na Wspólnej?! Michał sprowadzi do domu kobietę, która ukradnie tożsamość Kingi - ZDJĘCIA

Nie ma jednak szans, by do "Na Wspólnej" wróciła Ilona Wrońska. Mimo, że wątek jej bohaterki, duch Kingi będzie krążył w serialu przez długi czas. Aż wreszcie nastąpi moment, w którym ciężko ranna Klaudia odzyska przytomność i wyzna całą prawdę o Brzozowskiej. To od niej Iga w 3245 odcinku "Na Wspólnej" dowie się, że Kinga żyje. A później także Michał usłyszy od nieznajomej, że jego żona została porwana i uwięziona w domku psychola na wsi. I tam razem walczyły o życie!

Kiedy w 3247 odcinku "Na Wspólnej" policja dotrze do domu gdzie była trzymana Kinga znajdzie tam tylko ślady krwi i pierścionek Brzozowskiej. To oznacza tylko jedno - dalsze poszukiwania i niepewność czy Kinga jakimś cudem uciekła i może jeszcze żyje. W całą tą mroczną historię w "Na Wspólnej" będzie wmieszana Klaudia, a jej udział w porwaniu będzie bardzo zagadkowy. Wszystko wyjaśni się w kolejnych odcinkach.

"Dołączyłam do obsady "Na Wspólnej" jako Klaudia Sobieraj, to mocny wątek i bardzo ciekawe zadanie aktorskie dla mnie" - napisała Sandra Staniszewska-Herbich na Instagramie.

Na Wspólnej ZWIASTUN na czerwiec. Ślub Michała i Igi przerwany przez Tadeusiaka! Anastazja przyzna się do romansu z księdzem. Iza pobije Basię

Sprawdź też: Na Wspólnej. Kasia i Darek będą mieli dziecko?! Tym razem naprawdę im się uda - WIDEO

Kim jest Sandra Staniszewska-Herbich, która zagra Klaudię w "Na Wspólnej"?

Sandra Staniszewska-Herbich ma 33 lata i fanom seriali znana jest przede wszystkim z roli pilotki Miriam z "Barw szczęścia", czyli ukochanej Pawła (Mateusz Rzeźniczak), byłego Agaty Pyrki (Natalia Zambrzycka). Ale widzowie na pewno kojarzą ją jako szefową i kochankę Pawła Zduńskiego z "M jak miłość". Jako Iza Sajdak występowała w tym serialu przed ponad rok. Ostatnio Staniszewska-Herbich pojawiła się też gościnnie w 13 sezonie "O mnie się nie martw" jako Blanka.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze