Na Wspólnej, odcinek 3241: Kinga odnajdzie się?! Michał i Ignaś przeżyją wstrząs na widok zmasakrowanej twarzy pacjentki - ZDJĘCIA

i

Autor: Player Na Wspólnej, odcinek 3241: Kinga odnajdzie się?! Michał i Ignaś przeżyją wstrząs na widok zmasakrowanej twarzy pacjentki - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3241: Kinga odnajdzie się?! Michał i Ignaś przeżyją wstrząs na widok jej zmasakrowanej twarzy - ZDJĘCIA

2021-06-15 20:57

W 3241 odcinku "Na wspólnej" Michał (Robert Kudelski) rzuci się w pogoń do Gdańska, gdzie będzie miał ogromną nadzieję zobaczyć Kingę (Ilona Wrońska). Brzozowski cały w nerwach nie będzie się spodziewał, że syn Ignaś (Bartek Kaszuba) popędzi za nim do szpitala, bo nie wytrzyma tęsknoty za matką. I faktycznie, w szpitalu w 3241 odcinku "Na wspólnej" będzie leżeć kobieta ze zmasakrowaną twarzą, Michał z wielkim strachem i trudem przymusi się, by spojrzeć na nią dokładnie, a potem przeżyje szok. Tego widoku nie zapomni nigdy. Czy Kinga się odnajdzie i tajemniczą pacjentką będzie właśnie ona?

"Na Wspólnej" odcinek 3241 - czwartek 17.06.2021, o godz. 20.15 w TVN

W 3241 odcinku "Na wspólnej" zdenerwowany Michał wyruszy w podróż do Gdańska, gdzie według zdobytych informacji, będzie mógł zobaczyć żonę. I na to właśnie będzie czekał, że zobaczy Kingę, która żyje i znajduje się w bezpiecznym miejscu, pod opieką lekarza. Niestety Brzozowski nie przewidzi, że 3241 odcinku "Na wspólnej" Ignaś wywinie wszystkim numer, a Iga (Lidia Sadowa) poinformuje go, że chłopak zniknął.

- Ignaś też tam jedzie. Wymknął się rano, zostawił list, jedzie do mamy. Prawdopodobnie usłyszał rano adres. Sprawdziliśmy wylotówki, dworce, monitoring. Podobny chłopak kupował bilet na centralnym, ale kamery nie wychwyciły jego twarzy. Obstawiam, że jedzie pociągiem, może autobusem, stopa raczej wykluczam... - poinformuje Michała Iga.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2021. Smutne pożegnanie Lenki. Córka Kingi i Piotrka opuści rodziców w nowym sezonie. Na zawsze?

W 3241 odcinku "Na wspólnej" Ignaś faktycznie dołączy do ojca w Gdańsku. Michał cały w nerwach każe synowi czekać i sam będzie musiał zebrać się na odwagę i wejść na oddział, gdzie rzekomo znajduje się Kinga. Początkowo Brzozowski z trudem spróbuje spojrzeć na twarz pacjentki. Kobieta będzie miała zaklejoną bandażami twarz, a mimo to można się domyślić, że przeszła piekło. Brzozowski z "Na wspólnej" długo myślał, że żona już nie wróci, a teraz nadzieje odżyje. Niestety na krótko, bo kiedy mężczyzna spojrzy dokładnie na ciało pacjentki, przeżyje wstrząs.

Przeczytaj: Gwiazda M jak miłość wyznała, że jest ciężko chora! Iga Krefft przeszła załamanie psychicznie. Było z nią bardzo źle

Ignaś w 3241 odcinku "Na wspólnej" kolejny raz nie posłucha ojca i wtargnie do szpitalnej sali.

- To nie mama - powie załamany chłopiec, kiedy spojrzy na kobietę całą w bandażach. 

Obaj w 3241 odcinku "Na wspólnej" będą już wiedzieli, że pacjentką  nie jest Kinga i nadal nie wiadomo, co się z nią dzieje. Wkrótce okaże się jednak, że Kinga naprawdę żyje i przeżyła koszmar. Będzie przetrzymywana przez psychola w zamknięciu, skąd zdoła cudem uciec. Przed Brzozowskim długa droga do rozwiązania zagadki Kingi. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze