Na Wspólnej. Kasia i Darek będą mieli dziecko?! Tym razem naprawdę im się uda - WIDEO

i

Autor: TVN Na Wspólnej. Kasia i Darek będą mieli dziecko?! Tym razem naprawdę im się uda - WIDEO

Na Wspólnej. Kasia i Darek będą mieli dziecko?! Tym razem naprawdę im się uda - WIDEO

Dobra wiadomość dla fanów "Na Wspólnej"! Kasia (Julia Chatys) i Darek (Michał Mikołajczak) znowu się zeszli i - uwielbiana przez widzów - "Kadarka" dostanie szansę na szczęście! W dodatku jest bardzo prawdopodobne, że Kasia zajdzie w ciążę i urodzi ukochanemu dziecko! Jak pamiętamy, zakochani rozstali się właśnie z powodu ciąży żony Żbika, Anety (Dorota Krempa)... Potem Darek plątał się w coraz liczniejsze romanse, a Kasia szukała szczęścia u stałych partnerów, ale z marnym skutkiem. Jeżeli tym razem to ona zajdzie w ciążę z Darkiem, może przypieczętuje ich związek na wieki?! Fani "Na Wspólnej" nie wyobrażają sobie, aby tym razem miało im się nie udać!

Kasia w "Na Wspólnej" urodzi dziecko Darka? Fani chcą, aby już teraz im się udało!

Kasia i Darek w "Na Wspólnej" to para po burzliwych przejściach. Wyglądało na to, że naprawdę się kochali, ale Żbik nie potrafił wytrzymać w trwałym związku, nie skacząc na boki. Niestety, to zakończyło się bardzo smutnym rozstaniem pary, bo Kasia nie miała zamiaru żyć jako kochanka żonatego mężczyzny, w dodatku przyszłego ojca. Dlatego ich drogi rozeszły się i wyglądało na to, że ostatecznie. Ale gruchnęła dobra nowina: znowu się zejdą! 

O tym, że Darek zaciągnie Kasię do łóżka w 3241 odcinku "Na Wspólnej" jako pierwsi pisaliśmy TUTAJ. Wygląda jednak na to, że wcale nie będzie jej ciągnął, tylko stanie się to, co znów dla dawnych kochanków jest oczywiste - spędzą ze sobą niejedną noc. 

My jesteśmy za, a Wy? Czekamy na małe KaDarki! ??? - czytamy w podpisie promującym powrót Kasi i Darka do siebie na oficjalnym profilu "Na Wspólnej" na Instagramie. 

Jak widzimy na oficjalnym profilu "Na Wspólnej" na Instagramie Kasia i Darek znów będą parą, a co jeszcze ciekawsze, dziewczyna może zajść w ciążę! Tak wygląda to w każdym razie na zdjęciach promujących powrót uwielbianej przez fanów "Kadarki"! Fani są w pozytywnym szoku - tym razem tej parze musi się udać!

Czytaj też: M jak miłość po wakacjach 2021. Kinga i Piotrek stracą córkę Lenkę?! Obrzydliwa reakcja na odejście 13-letniej Zduńskiej

Na Wspólnej. Kasia i Darek będą mieli dziecko?! Tym razem naprawdę im się uda

- Oglądam team KaDarka tyle na to czekałam uwielbiam miny Darka w każdej roli

- Super ze są razem❤️❤️❤️❤️❤️❤️

- Daruś byłby super tatusiem ?????

- No uwielbiam ich razem ❤️ nie rozdzielajcie ich już?

- KaDarka forever❤️

Jedynie na profilu "Na Wspólnej" na Facebook ktoś pożałował Bruna (Dawid Czurpyński). - Bruno biedny... gdzie dziewczyna dla niego? Sam został... 

Zobacz także: Gwiazdy Barw szczęścia ujawniły co ich łączy! W serialu Renata i Dominika są przyjaciółkami, a prywatnie?

Na Wspólnej, odc. 3238: Kasia (Julia Chatys). Darek Żbik (Michał Mikołajczak)

i

Autor: x-news
Na Wspólnej, odc. 3238: Kasia (Julia Chatys). Darek Żbik (Michał Mikołajczak)

i

Autor: x-news
Na Wspólnej, odc. 3238: Kasia (Julia Chatys). Darek Żbik (Michał Mikołajczak)

i

Autor: x-news
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze