M jak miłość po wakacjach 2021. Kinga i Piotrek stracą córkę Lenkę?! Obrzydliwa reakcja na odejście 13-letniej Zduńskiej

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2021. Kinga i Piotrek stracą córkę Lenkę?! Obrzydliwa reakcja na odejście 13-letniej Zduńskiej

M jak miłość po wakacjach 2021. Kinga i Piotrek stracą córkę Lenkę?! Obrzydliwa reakcja na odejście 13-letniej Zduńskiej

2021-06-15 21:00

To pożegnanie w "M jak miłość" wzbudziło tak wiele emocje, że nie można obok niego przejść obojętnie! Jako pierwsi podaliśmy, że w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2021 Lenka Zduńska (Marysia Głowacka) pożegna się z Kingą (Katarzyna Cichopek) i Piotrkiem (Marcin Mroczek) oraz młodszym rodzeństwem. Najstarsza 13-letnia córka Zduńskich nie odejdzie na zawsze, ale i tak trudne chwile dla wszystkich. Odejście Lenki w "M jak miłość" wzbudziło ostre, a wręcz obrzydliwe reakcje. I znów dostało się aktorce, która gra Lenkę. Poznajcie szczegóły!

Co się stanie z Lenką Zduńską w nowym sezonie "M jak miłość"?

Ostatnio w "M jak miłość" kręcono sceny pożegnania Lenki Zduńskiej. Z relacji Katarzyny Cichopek na Instagramie wynikało, że serialowa córka Kingi i Piotrka zostawi rodziców, młodszego brata Miśka (Aleksander Bożyk) i siostry bliźniaczki, Emilkę (Julia Kempka) i Zuzię (Marcelina Kempka) i wyjedzie w nieznane! Oczywiście nie sama, bo w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2021 Lenkę zabiorą z domu przy Deszczowej ojciec chrzestny Paweł (Rafał Mroczek) i Franka (Dominika Kachlik). Prawdopodobnie na jakąś wycieczkę! Ale i tak Kinga zaleje się łzami, że 13-letniej córki nie będzie z nimi przez dłuższy czas.

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach 2021. Smutne pożegnanie Lenki. Córka Kingi i Piotrka opuści rodziców w nowym sezonie. Na zawsze?

Wiadomość o pożegnaniu Lenki w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej poruszyła fanów serialu, a na Facebooku SuperSeriale.se.pl rozgorzała dyskusja, że za dużo tragicznych zdarzeń spada na rodzinę Zduńskich. Wielu internatów jest zdania, że w "M jak miłość" od dawna źle się dzieje i coraz trudniej się to ogląda. Ale są też tacy, którzy uważają, że krytyka jest nie na miejscu i jak się coś widzom nie podoba, to niech zwyczajnie przestaną śledzić "M jak miłość".

Lenka z M jak miłość zmieniła się nie do poznania. Córka Kingi i Piotrka ma już 12 lat! Katarzyna Cichopek ujawniła ważny szczegół

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach 2021. Straszna śmierć w Grabinie! Nigdy nie dowie się kto mu zabił ukochaną, ale teraz Tadeusz wychowa dziecko innego faceta

Niestety odejście Lenki w "M jak miłość" sprowokowało też do ostrej reakcji fanów, którym nie podoba się postać córki Kingi i Piotrka i nie wiedzą dla 13-latki przyszłości w serialu. Ofiarą potwornego hejtu stała się sama Marysia Głowacka, która w "M jak miłość" gra od jedenastu lat. Choć rzadko pojawia się w serialu, a wątek Lenki tylko raz na jakiś czas jest wybijany w fabule, to i tak wzbudza ogromne emocje.

"I dobrze bo ta dziewczynka w ogóle nie nadaje się na aktorkę"

" Tyle grała, że na pewno zauważymy jej zniknięcie .?aktorka szkoda słów"

"Jakoś nie pasuje do tego serialu niby 13 lat a taka mało rozgarnięta"

"Ta Lenka tam nie pasuje, nie wiem czy po prostu tak ma grać czy ta dziewczynka tam nie pasuje. Zawsze w "M jak miłość" naburmuszona,zła itp"

Po tak wstrętnych komentarzach na temat serialowej Lenki z "M jak miłość" nam pozostaje tylko bronić Marysi Głowackiej. To zdolna, urocza dziewczynka, która ma świetny kontakt na planie z ekipą i pozostałymi aktorami. Gra w taki, a nie inny sposób, bo tego wymaga od niej rola Lenki Zduńskiej. Wiele razy w obronie ekranowej córki z "M jak miłość" stawała Kasia Cichopek i popieramy fakt, że tak walczy z niesłusznym, obrzydliwym hejtem jaki spływa na Lenkę!

Przypomnijmy, że w "M jak miłość" Lenka Zduńska urodziła się w 646 odcinku, który został wyemitowany w 2008 roku. Nie od początku w córkę Kingi i Piotrka wcielała się Marysia Głowacka. Dopiero jak Lenka skończyła 2 lata zaczęła ją grać ta właśnie aktorka.

M jak miłość, odcinek 1590. Wojtek Marszałek (Emilian Kamiński), Lenka (Marysia Głowacka), Kinga (Katarzyna Cichopek), Emilka (Julia Kempka) i Zuzia (Marcelina Kempka)

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1590. Wojtek Marszałek (Emilian Kamiński), Lenka (Marysia Głowacka), Kinga (Katarzyna Cichopek), Emilka (Julia Kempka) i Zuzia (Marcelina Kempka)
Najnowsze