Gwiazdy Barw szczęścia ujawniły co ich łączy! W serialu Renata i Dominika są przyjaciółkami, a prywatnie?

i

Autor: VOD TVP Gwiazdy Barw szczęścia ujawniły co ich łączy! W serialu Renata i Dominika są przyjaciółkami, a prywatnie?

Gwiazdy Barw szczęścia ujawniły co je łączy! W serialu Renata i Dominika są przyjaciółkami, a prywatnie?

2021-06-16 10:23

Gwiazdy „Barw szczęścia” zdradziły, jakie relacje łączą je poza serialem! Ania Mrozowska, czyli serialowa Renata oraz Karolina Chpako, czyli Dominika opublikowały na swoich Instagramach zdjęcia, z których jednoznacznie wynika, jak obie panie dogadują się poza planem! W „Barwach szczęścia” Renata i Dominka bardzo się przyjaźnią i zawsze mogą na siebie liczyć! Nie poróżnił ich nawet Damian (Michał Lesień), który początkowo uganiał się za Dominiką, zaś z czasem przerzucił się na Renatę. A jakie relacje łączą je w rzeczywistości?

Anna Mrozowska i Karolina Chapko zdradzają, jakie relacje łączą je poza planem "Barw szczęścia"!

W „Barwach szczęścia” Dominika i Renata są po prostu nierozłączne! Razem mieszkają i razem pracują we wspólnym lokalu Feel Good. Przyjaźń obu pań przetrwała próbę czasu i nawet zawirowania miłosne nie były w stanie jej przezwyciężyć! A przypomnijmy, że były ku temu okazje! Dominika wyprowadziła się od Renaty i zwolniła się z pracy, gdy zgodziła się na układ bycia kochanką i służącą Stawickiego (Piotr Borowski). Mimo iż koleżanka ostrzegała ją przed tym związkiem Dominka postanowiła spróbować i odłączyła się od Renaty! Jednak kolejny raz się sparzyła, gdyż Stawicki w 2343 odcinku "Barw szczęścia" upokorzył ją, po czym wyrzucił z mieszkania. W tej trudnej sytuacji oczywiście mogła liczyć na wsparcie przyjaciółki, od której dowiedziała się, że łączy ją coś więcej z Damianem. Dominka kibicowała związkowi przyjaciół, aczkolwiek w 2369 odcinku "Barw szczęścia" poważnie się na niej zawiodła, gdyż odkryła, że przyjaciele tylko udawali romans, aby wzbudzić w niej zazdrość i spowodować, żeby wróciła do Damiana! Dominka wkurzyła się z podstępu przyjaciół, zwłaszcza, że po sytuacji ze Stawickim miała dość facetów. Na szczęście z czasem panie zapomniały o konflikcie i dalej w każdej sytuacji w „Barwach szczęścia” mogą na siebie liczyć!

Patrz też: Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Stefan nigdy już nie będzie z Walerią! Kasia odsunie ojca od macochy - ZWIASTUN

Barwy szczęścia ZWIASTUN. Ogromne zmiany w nowym sezonie. Tych bohaterów zabraknie po wakacjach 2021?

Jak się okazuje Renata i Dominka mają ze sobą bardzo dobry kontakt poza planem „Barw szczęścia” i przyjaźnią się także poza serialem! Obie panie cieszą się, że miały szansę się poznać, gdyż nawet poza serialem są nierozłączne, starają się spędzać jak najwięcej czasu razem, który bardzo doceniają. Dość często określają się nawet mianem sióstr, co w piękny sposób ujęła Anna Mrozowska w jednym z postów na Instagramie. „Przyjaźń nie tylko na ekranie! ?Mam mega szczęście, że poznałam tę Pania ?? Wiem, że sióstr Chapko jest już komplet, ale chociaż raz na jakiś czas pozwalam sobie czuć się przyszywaną siostra @karolina_chapko ?”.

Ostatnio obie wrzuciły zdjęcia z planu nowego sezonu „Barw szczęścia” uspokajając fanów, że ich wątku w serialu z pewnością nie zabraknie! Od razu pod zdjęciami posypały się tysiące komentarzy!

„Piekney???podobne do siebie jak siostry❤️”

„Zdjęcie ?, prawie jak trzecia bliźniaczka”

„Najfajniejszy duet ! ❤️❤️ uwielbiam was kobietki ?”.

Spójrz również: Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Alan wciągnie Stasia w szemrany interes w 2466 odcinku! Skończy jak Hubert? - ZWIASTUN

Jak w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach potoczą się dalsze losy Renaty i Dominiki? Czy Renacie uda się w końcu stworzyć z Damianem prawdziwy związek? Czy Dominika ponownie zwiąże się z Sebastianem (Marek Krupski) i przywróci mu chęci do życia po feralnym wypadku? Odwiedzi na te pytania poznamy w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej, jednak na ten moment możemy być pewni jednego – przyjaźń obu pań na pewno przetrwa zarówno w serialu, jak i w rzeczywistości!

 Zobacz także: Barwy szczęścia po wakacjach 2021 Lidka i Vincenzo będą parą? Radka aż rozniesie z zazdrości!

Najnowsze