Barwy szczęścia po wakacjach 2021 Lidka i Vincenzo będą parą? Radka aż rozniesie z zazdrości!

i

Autor: VOD TVP Barwy szczęścia po wakacjach 2021 Lidka i Vincenzo będą parą? Radka aż rozniesie z zazdrości!

Barwy szczęścia po wakacjach 2021 Lidka i Vincenzo będą parą? Radka aż rozniesie z zazdrości!

2021-06-08 16:16

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Lidka (Emilia Warabida) w końcu zapomni o Radku (Filip Kosior) i zacznie układać sobie życie na nowo! Trenerką fitness zacznie interesować się Włoch Vincenzo (Alessandro Curti), który w końcu zrezygnuje z miłosnych podbojów do Reginy (Kamila Kamińska). W nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej uśmiechniętych od ucha do ucha Lidkę i Vincenzo spotka Radek, który nie będzie mógł przeboleć tego widoku i zagotuje się z zazdrości! Do czego posunie się Radek w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach?

Czy Lidka i Vincenzo będą parą w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach?

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej szykuje się potężna rewolucja w życiu Lidki! Po bolesnym rozstaniu z Radkiem, który porzucił ją dla młodszej i ładniejszej kelnerki Sandry (Joanna Opozda) długo nie umiała się pozbierać. Chcąc zapomnieć o Radku, zaczęła się spotykać z Alanem (Rafał Maślak), jednak nic z tego nie wyszło, gdyż Alan nie chciał być jej lekiem na rozstanie. Początkowo Radek miał wyrzuty sumienia, że za ostro potraktował swoją żonę, aczkolwiek, gdy spotkali się na sali rozwodowej to już żadnych uprzejmości z jego strony nie było! Gdy Radek dowiedział się, że Lidka chce wyciągnąć od niego alimenty, to przepisał Feel Good na Sandrę i wyparł się romansu z nią! Cyniczny plan Radka jednak się nie udał, gdyż Natalia Zwoleńska (Maria Dejmek) załatwiła go w sądzie i za pomocą detektywa przedstawiła sądowi niezbite dowody na to, że Radek ją zdradzał! W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Lidka w końcu pozbiera się po rozstaniu z mężem i zacznie układać sobie życie na nowo!

Patrz też: Koniec Barw szczęścia. Patryk w ostatniej chwili zamieni Agatę na Oliwkę w 2465 odcinku. Nie będzie już czego zbierać

Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Kasia pokona śmierć na Sycylii! Będzie umierająca, ale te ujęcia z planu mówią wszystko

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Lidką zacznie interesować się Vincenzo, który początkowo swoje uczucia lokował w Reginie. Jednak w pierwszym odcinku 2466 „Barw szczęścia” po wakacjach jego ukochana stanie w końcu na ślubnym kobiercu i wyjdzie za Franka (Mateusz Banasiuk). Wówczas Włoch zda sobie sprawę, że nie uda mu się stworzyć związku z Czaplą i przerzuci swoje zainteresowanie na Lidkę, z którą będzie miał indywidualne lekcje gorącego tanga! Czy to właśnie ten taniec tak bardzo ich do siebie zbliży i spowoduje, ze będą się mieli ku sobie? Tego dowiemy się w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach, ale to jeszcze nie wszystko! Swoją byłą żonę z Vincenzo zobaczy Radek, którego aż rozniesie z zazdrości!

Spójrz również: Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Były kochanek Reginy zniszczy jej ślub z Frankiem! Nikt nie zauważy jak się zakradnie do hotelu

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Radek zjawi się Fitness Klubie, gdzie zauważy uśmiechniętą od ucha do ucha swoją żonę, która będzie wychodzić z sali wspólnie z Vincenzo. Radkowi bardzo nie spodoba się ten widok, z kolei Lidce wbrew przeciwnie. Od razu postanowi przedstawić swojego nowego ukochanego byłemu mężowi, aby mu dopiec!

- To jest mój był mąż, Radek – przedstawi ich sobie Lidka.

- Były mąż? Już myślałem, że nasz spacer jest zagrożony – wyzna roześmiany Vincenzo.

Następnie w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach załamany Radek wróci do Feel Good, gdzie będzie czekała na niego Sandra. Jej ukochany opowie jej o wszystkim, co przed chwilą widział, z kolei ona będzie bardzo zdziwiona tym, w jaki sposób tą informację przedstawił Radek. - Chyba nie jesteś zazdrosny o swoją byłą? – zapyta go. Niestety nie poznamy jeszcze odpowiedzi Radka, ale widząc jego reakcję sami możemy odpowiedzieć, że jest i to nawet bardzo!

Zobacz także: Koniec Barw szczęścia. Tajemnicza przesyłka do Basi od syna bandyty! Adam i Sara cały czas ich śledzą

Czy w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Radek dojdzie do wniosku, że jego rozwód z Lidką to największy błąd w jego życiu? Czy zostawi Sandrę i postanowi zawalczyć o byłą żonę? Do czego doprowadzi jego zazdrość? Odpowiedzi na te pytania z pewnością poznamy w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej!

Patrz również: Nowy Jaś w Barwach szczęścia. Nikt nie zauważy jak bardzo zmieni się mały John - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia po wakacjach 2021: Lidka (Emilia Warabida), Vincenzo (Alessandro Curti)

i

Autor: VOD TVP Barwy szczęścia po wakacjach 2021: Lidka (Emilia Warabida), Vincenzo (Alessandro Curti)
Barwy szczęścia po wakacjach 2021: Radek (Filip Kosior)

i

Autor: VOD TVP Barwy szczęścia po wakacjach 2021: Radek (Filip Kosior)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze