Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Stefan nigdy już nie będzie z Walerią! Kasia odsunie ojca od macochy - ZWIASTUN

i

Autor: VOD TVP/Artrama Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Stefan nigdy już nie będzie z Walerią! Kasia odsunie ojca od macochy - ZWIASTUN

Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Stefan nigdy już nie będzie z Walerią! Kasia odsunie ojca od macochy - ZWIASTUN

2021-06-15 15:40

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach 2021 Kasia (Katarzyna Glinka) postawi na swoim i raz na zawsze zdecyduje się rozwiązać kryzys między swoim ojcem (Krzysztof Kiersznowski) a przebywającą w Norwegii Walerią (Ewa Ziętek). Górka weźmie sprawy w swoje ręce i na zawsze rozdzieli Stefana ze swoją macochą! W nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Kasia postawi ojca przed faktem dokonanym! Czy to już definitywny koniec małżeństwa Walerii i Stefana? Koniecznie zobaczcie zwiastun nowego sezonu "Barw szczęścia"!

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2021 nowe odcinki od września w TVP2!

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach po wakacjach Kasia postanowi wziąć sprawy w swoje ręce i raz na zawsze uporać się z kryzysem w małżeństwie swojego ojca i Walerii. Przypomnijmy, że 2315 odcinku „Barw szczęścia” Waleria wyjechała do Norwegii, aby pomóc swojemu synowi Bartkowi (Bartosz Gelner) i jego żonie Idzie (Izabela Zachowicz), która była w zagrożonej ciąży. Na szczęście wszystko przebiegło pozytywnie, jednak mamie Bartka tak spodobał się wnuk, że postanowiła nie wracać do Polski!

Jednak stęskniona za Stefanem w 2328 odcinku „Barw szczęścia” postanowiła zrobić mu niespodziankę i dość nieoczekiwanie wróciła do Polski, gdzie nakryła swojego męża razem z Żabcią (Hanna Klepacka), której Stefan pomógł, gdy nie miała się, gdzie podziać. Waleria od razu pomyślała, że Stefan na pewno ją zdradza! Niestety jego tłumaczenia na nic się zdały, gdyż Waleria spakowała walizki i wróciła z powrotem do Norwegii, a Stefan został sam w ich mieszkaniu. W nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Kasia postanowi raz na zawsze rozwiązać ten problem!

Patrz też: Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Alan wciągnie Stasia w szemrany interes w 2466 odcinku! Skończy jak Hubert? - ZWIASTUN

Barwy szczęścia ZWIASTUN. Ogromne zmiany w nowym sezonie. Tych bohaterów zabraknie po wakacjach 2021?

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Kasia oznajmi ojcu, że razem z Łukaszem (Michał Rolnicki) i Ksawerym (Bartosz Gruchot) postanowili wyprowadzić się z Polski i przenieść się na Sycylię, gdzie od jakiegoś czasu Górka rozkręca swój własny interes. Kasia już na wstępie zaznaczy, że nie wyobraża sobie, aby jej ojciec został sam, dlatego wyzna mu, że zależałoby jej na tym, aby wspólnie z nimi przeprowadził się na Sycylię, jednak Stefan w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej nie będzie zachwycony tym pomysłem.

- Łukasz i ja zdecydowaliśmy się przeprowadzić na Sycylię. Chcielibyśmy, żebyś wyjechał z nami – oznajmi Stefanowi, który będzie załamany, po tym co usłyszał. Przecież na miejscu ma wspólny interes z Tolkiem (Marek Siudym) i swojego wnuka Stefanka (Eryk Martyński), który jest pod opieką Franka (Mateusz Banasiuk).

Zobacz także: Barwy szczęścia po wakacjach 2021 Lidka i Vincenzo będą parą? Radka aż rozniesie z zazdrości!

Zarówno Kasia jak i Łukasz będą liczyli na to, że w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej uda się przekonać Stefana do wyjazdu na Sycylię, gdyż małżonkowie nie chcą go zostawić samego bez kontroli. - Wszyscy czekamy na szczęśliwe zakończenie – wyzna Sadowski. Jednak wyjazd Górki na Sycylię oznaczałby również jego rozstanie z Walerią, gdyż obydwoje małżonkowie znajdywaliby się w dwóch całkowicie oddalonych od siebie krańcach Europy, przez co jakiekolwiek szanse na uratowanie ich małżeństwa byłby niemożliwe! Czy ostatecznie w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Stefan przystanie na propozycje córki i wyjedzie z nimi na Sycylię. Czy definitywnie zrezygnuje ze swojego związku z Walerią? Tego dowiemy się w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach!

Spójrz również: Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Sławka nie odpuści Justinowi! Przejdzie metamorfozę, aby wkupić się w łaski młodszego kochanka

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze