Barwy szczęścia, odcinek 2315: Waleria zostawi Stefana po latach z powodu zagrożonej ciąży - ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia, odcinek 2315: Waleria zostawi Stefana po latach z powodu zagrożonej ciąży - ZWIASTUN

Barwy szczęścia, odcinek 2315: Waleria zostawi Stefana po latach z powodu zagrożonej ciąży - ZWIASTUN

2020-10-27 10:41

W 2315 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Waleria (Ewa Ziętek) zdecyduje o rozstaniu ze Stefanem (Krzysztof Kiersznowski)! Po latach szczęśliwego małżeństwa sama podejmie decyzję, że zostawi ukochanego! Powód? Dramat syna Walerii, Bartka (Bartosz Gelner), który na stałe mieszka w Norwegii i zagrożona ciąża synowej Walerii. Niestety sytuacja będzie na tyle trudna, że w 2315 odcinku "Barw szczęścia" Waleria postanowi wyjechać z Polski, żeby wspierać swoje jedyne dziecko i ratować nienarodzonego wnuka. Stefan nie będzie mógł nić zrobić! Zobaczcie ZWIASTUN "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2315 - środa, 28.10.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Waleria i Stefan z "Barw szczęścia" rozstaną się! Koniec małżeństwa Górków nastąpi tuż po tym jak córka Stefana, Kasia (Katarzyna Glinka), także opuściła męża i wyjechała za granicę. W 2315 odcinku "Barw szczęścia" historia się powtórzy, bo Waleria postanowi opuścić ukochanego, żeby być blisko syna i nowej synowej. Zaplanuje wyjazd do Norwegii do Bartka i jego dziewczyny Idy.

A wszystko dlatego, że syn Walerii w 2315 odcinku "Barw szczęścia" zadzwoni do niej i przekaże tragiczne wieści, że Ida może stracić ich dziecko. - Ida ma zagrożoną ciążę... Musi leżeć plackiem aż do porodu... - wyjaśni przejęta kobieta. Stefan aż zblednie na samą myśl co czeka partnerkę Bartka! W końcu do narodzin dziecka jeszcze pół roku. - Bartuś się nie może nią zająć, bo praca... Rodzice też się nie mogą nią zająć, bo praca!- To co zrobią? - zapyta zaniepokojony Górka.

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2315: Matka Patryka oskarży Agatę, że chciała ją zabić! Sławka w szpitalu zacznie gromadzić dowody

Waleria będzie pewna, że nie może zostawić Bartka i Idy bez pomocy! Dlatego bez konsultacji z mężem w 2315 odcinku "Barw szczęścia" postanowi wyjechać do nich do Norwegii, żeby zająć się ciężarną synową. - Stefciu, nie możemy ich tak zostawić!

- To łatwo powiedzieć...- Bo tu nie trzeba gadać, tylko działać! - zauważy Waleria. Jednak Stefan w 2315 odcinku "Barw szczęścia" nie zgodzi się na wyjazd za granicę. Będzie miał zbyt dużo spraw na głowie, żeby na pół roku przeprowadzić się do Norwegii. - Ale zrozum, że dla mnie te najbliższe miesiące, to jest fatalny czas na wyjazd! Obiecałem Kasi, że będę miał oko na Łukasza. Muszę też jakoś pomóc Frankowi skoro już go wkręciłem w to pożarnictwo!

Od słowa do słowa w 2315 odcinku "Barw szczęścia" Górkowie zaczną się kłócić. Aż wreszcie Waleria postawi sprawę jasno - pojedzie do Norwegii bez męża. - W ogóle nie mam do ciebie pretensji! Pojadę do Bartusia sama!- Sama na pół roku do Norwegii? - No i co z tego! Sytuacja wyższej konieczności! Nie ma co deliberować!

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2320: Hubert uratuje życie małemu Grzesiowi. Masakra na urodzinach dziecka

Dość szybko Waleria w 2315 odcinku "Barw szczęścia" zacznie się obawiać skutków swojej decyzji. Zwłaszcza, że odwiedzi ich Ludwik Sadowski (Marek Lewandowski) ze swoimi przyjaciółkami, z którymi mieszka. Łucja (Ewa Złotowska), Ola (Renata Berger), Halszka (Aniceta Ochnicka) wpadną na pomysł, żeby Stefacio wprowadził się do nich do domu w Otwocku!

Barwy szczęścia odc. 2315. Waleria (Ewa Ziętek), Stefan (Krzysztof Kiersznowski)

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odc. 2315. Waleria (Ewa Ziętek), Stefan (Krzysztof Kiersznowski)
Barwy szczęścia odc. 2315. Waleria (Ewa Ziętek)

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odc. 2315. Waleria (Ewa Ziętek)
Barwy szczęścia odc. 2315. Ludwik (Marek Lewandowski), Łucja (Ewa Złotowska), Ola (Renata Berger), Halszka (Aniceta Ochnicka)

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odc. 2315. Ludwik (Marek Lewandowski), Łucja (Ewa Złotowska), Ola (Renata Berger), Halszka (Aniceta Ochnicka)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze