Barwy szczęścia, odcinek 2320: Hubert uratuje życie małemu Grzesiowi. Masakra na urodzinach dziecka

i

Autor: tvp/vod Barwy szczęścia, odcinek 2320: Hubert uratuje życie małemu Grzesiowi. Masakra na urodzinach dziecka

Barwy szczęścia, odcinek 2320: Hubert uratuje życie małemu Grzesiowi. Masakra na urodzinach dziecka

W 2320 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Hubert (Marek Molak) uratuje życie małego dziecka! Wszystko zacznie się na urodzinach koleżanki Marysi (Antonina Niewiarowska), na które znużony życiem rekonwalescenta Pyrka wybierze się z dziewczynką. A tam wydarzy się dramat, który wywróci życie Huberta do góry nogami! Osłabiony po urazie mózgu Pyrka w ciągu kilku sekund uratuje małego Grzesia (Noah Culbreth) przed śmiercią przez uduszenie! I tak w 2320 odcinku "Barw szczęścia" świat Huberta wywróci się do góry nogami...

"Barwy szczęścia" odcinek 2320 - poniedziałek, 2.11.2020 o godz. 20:10 w TVP2

W 2320 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Hubert zabierze Marysię na urodziny do jej koleżanki. Zmęczony uważaniem na siebie i troską rodziny Pyrka będzie chciał jakoś się "rozerwać". Jednak nikt nie przewidzi dramatu, jaki wydarzy się na imprezie małych dzieci! 

Hubert w 2320 odcinku "Barw szczęścia" okaże się właściwym człowiekiem we właściwym miejscu i czasie. W pewnym momencie dziecięcej zabawy syn Beaty (Anita Jancia-Prokopowicz) zakrztusi się i nagle przestanie oddychać! I kiedy nikt z obecnych dorosłych nie będzie wiedział co robić, tylko Pyrka rzuci sikę dziecku na pomoc. I zdąży!   

Czytaj też: Barwy szczęścia, odcinek 2313: Oliwka będzie miała dosyć Kajtka! Wszystko przez matkę alkoholiczkę

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!

Pyrka nie będzie czekał na przyjazd karetki w 2320 odcinku "Barw szczęścia", tylko sam zastosuje chwyt Heimlicha, który uratuje życie dziecku! Gdyby tego nie zrobił pomoc nie zdążyłaby dojechać i chłopiec umarłby na oczach wszystkich!

Hubert zostanie pochwalony przez pracowników szpitala, do którego trafi Grześ po wypadku. I Pytka zostanie bohaterem w 2320 odcinku "Barw szczęścia", nie tylko wśród rodziny i przyjaciół, ale w internecie. To dramatyczne, ale szczęśliwie zakończone wydarzenie podsunie Hubertowi pewną myśl, która odmieni całe jego zycie!

Jak podaje "Świat Seriali" mąż Klary (Olga Jankowska) w 2320 odcinku "Barw szczęścia" - ku radości żony - zrezygnuje z udziału w programie "Ex-ex" i postanowi zostać ratownikiem medycznym. Czy muzykowi uda się totalna zamiana zawodu? 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze