Barwy szczęścia, odcinek 2314: Hubert straci przytomność! Elektroda w mózgu Pyrki przestanie działać

i

Autor: tvp/vod Barwy szczęścia, odcinek 2314: Hubert straci przytomność! Elektroda w mózgu Pyrki przestanie działać

Barwy szczęścia, odcinek 2314: Hubert straci przytomność! Elektroda w mózgu Pyrki przestanie działać

W 2314 odcinku "Barw szczęścia" Hubert (Marek Molak) znów straci przytomność! Jak pamiętamy, Pyrka doznał poważnego urazu głowy w nielegalnej walce MMA, do której przystąpił dla grubych pieniędzy. Hubert długo leżał nieprzytomny w śpiączce, a lekarze nie dawali Klarze (Olga Jankowska) szans na to, że jej mąż przeżyje! Ale stał się cud i Hubert cały i zdrowy wrócił do rodziny. Niestety, w 2314 odcinku "Barw szczęścia" znów się uprze, aby wpakować się w kłopoty i elektroda w jego mózgu pęknie! Czy los da mu jeszcze jedną szansę?

"Barwy szczęścia" odcinek 2314 - wtorek 27.10.2020 o godz. 20:10 w TVP2 

W 2314 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Hubert uprze się, że wejdzie do programu "Ex-ex". Pyrka od jakiegoś czasu wojuje z Klarą o powrót do normalności, zupełnie nie zważając na to, że żyje tylko dzięki elektrodom, wszczepionym w mózg. I w dodatku znów będzie go kusić coś niebezpiecznego - czy występ w podejrzanym reality show to na pewno dobry pomysł dla rekonwalescenta z urazem mózgu?

Hubert jednak postawi na swoim w 2314 odcinku "Barw szczęścia" i po raz kolejny przegra. Już zapomni walkę w MMA, walkę o życie, którą przetrwał w śpiączce, rozpacz Klary i Marysi (Pola Żak). I znów "w pełni sił" wkroczy na plan "Ex-ex". I już pierwszego dnia padnie nieprzytomny!

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!

W 2314 odcinku "Barw szczęścia" Hubert stanie stanie pod linią wysokiego napięcia. Dla zdrowego człowieka to żaden problem, ale u Huberta prąd zakłóci pracę wszczepionego mu stymulatora. I tak uparty Pyrka straci przytomność.

Czy mąż Klary swoją nieostrożnością i uporem wywoła nawrót poważnej choroby? W jego mózgu mogą zajść tym razem nieodwracalne zmiany! Czy Hubert przeżyje w 2314 odcinku "Barw szczęścia" kolejne spotkanie twarzą w twarz ze śmiercią? 

Najnowsze