Barwy szczęścia, odcinek 2315: Matka Patryka oskarży Agatę, że chciała ją zabić! W szpitalu zacznie gromadzić dowody

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2315: Matka Patryka oskarży Agatę, że chciała ją zabić! W szpitalu zacznie gromadzić dowody

Barwy szczęścia, odcinek 2315: Matka Patryka oskarży Agatę, że chciała ją zabić! W szpitalu zacznie gromadzić dowody

W 2315 odcinku "Barw szczęścia" matka (Ewelina Serafin) Patryka (Konrad Skolimowski) doprowadzi się do takiego stanu, że wyląduje w szpitalu! A o wszystko obwini Agatę (Natalia Zambrzycka) i jeszcze będzie utrzymywała, że narzeczona syna chciała ją zamordować! Co więcej, Sławka po odzyskaniu przytomności zacznie gromadzić dowody na "zbrodnię" przyszłej synowej 2315 odcinku "Barw szczęścia"...

"Barwy szczęścia" odcinek 2315 - środa 28.10.2020 o godz. 20:10 w TVP2

Matka Patryka straci przytomność już w 2314 odcinku "Barw szczęścia", Ale w kolejnym, 2315 odcinku ją odzyska i natychmiast zacznie obwiniać Agatę o zamach na życie! Czy Sławka, która już ma fioła na punkcie odchudzania, straci resztki rozumu?

Agata w 2315 odcinku "Barw szczęścia" nadal będzie miała poważne kłopoty w pracy z powodu rzekomego "romansu", w który wrobił ją szef, więc jej wytrzymałość psychiczna będzie na wykończeniu. Już raz nie wytrzymała i wyrzuciła matce Patryka co o niej myśli, ale jak się przekonamy, nie przyniosło to oczekiwanego efektu.   

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!

W 2315 odcinku "Barw szczęścia" przekonamy się, że Sławka na własne życzenie doprowadziła swój stan do takiej ruiny, że lekarze będą musieli ostro nad nią popracować. Niestety matka Patryka nie przyjmie do wiadomości, że to ona zniszczyła swoje zdrowie - o wszystko oskarży przyszłą synową!

Co gorsze, matka Patryka nie poprzestanie w 2315 odcinku "Barw szczęścia" na rzucaniu nieprawdziwych podejrzeń na Agatę. W szpitalu Sławka odyzska siły na tyle, aby zacząć szukać w sieci innych "pokrzywdzonych" klientów Fit-Zdrowie. Czy przyszła teściowa zrujnuje Agacie życie? 

Najnowsze