Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Alan wciągnie Stasia w szemrany interes w 2466 odcinku! Skończy jak Hubert?

i

Autor: VOD TVP/Instagram/Artrama Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Alan wciągnie Stasia w szemrany interes w 2466 odcinku! Skończy jak Hubert?

Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Alan wciągnie Stasia w szemrany interes w 2466 odcinku! Skończy jak Hubert? - ZWIASTUN

2021-06-12 10:55

W nowym sezonie „Barw szczęścia" po wakacjach 2021 Alan (Rafał Maślak) tak jak obieca Celinie (Oriana Krajewska) zrobi wszystko, aby Remek (Piotr Sędkowski) nie zjawił się na ślubie Reginy (Kamila Kamińska) i Franka (Mateusz Banasiuk)! W tym celu zaangażuje do pomocy swoich groźnie wyglądających kolegów, wśród których znajdzie się również Staś Pyrka (Olaf Kaprzyk)! W nowym sezonie „Barw szczęścia” Alan pozwoli im na wszystko, byleby nieproszony gość nie zjawił się na ślubie! Do jak dramatycznych zdarzeń dojdzie w 2466 odcinku „Barw szczęścia” po wakacjach? Zobaczcie ZWIASTUN!

Do czego doprowadzi pomysł Alana w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach? 

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach będziemy świadkami ślubu Reginy i Franka. Niestety nie dla wszystkich będzie to szczęśliwy dzień. Jeszcze w ostatnim 2465 odcinku „Barw szczęścia” przed wakacjami Regina dowie się, że Arleta ją zdradziła i wyjawiła prawdę o jej ślubie Remkowi, który odwiedzi ją w fitness klubie i obieca, że nawet nieproszony zjawi się na uroczystości, aby jej osobiście „pogratulować”. Przerażona Czapla poprosi go, aby jednak nie pojawiał się na ślubie, jednak on jej nie posłucha! Jeszcze w ostatnim 2465 odcinku „Barw szczęścia” przed przerwą wakacyjną Regina zwierzy się Celinie, że boi się, że Remek zepsuje całą uroczystość. Celina postanowi pomóc przyjaciółce i poprosi o pomoc Alana, który bez wahania obieca jej, że zrobi wszystko, aby nieproszony gość nie zjawił się na ślubie!

Patrz też: Koniec Barw szczęścia. Agata i Patryk rozstaną się przez jeden idiotyczny błąd w ostatnim 2465 odcinku! Tego się nie da naprawić - WIDEO

Barwy szczęścia ZWIASTUN. Ogromne zmiany w nowym sezonie. Tych bohaterów zabraknie po wakacjach 2021?

W 2466 odcinku „Barw szczęścia” po wakacjach Alan skontaktuje się ze swoimi groźne wyglądającymi kolegami, w tym również ze Stasiem Pyrką, którego w ostatnim czasie zaczął uczyć boksu. Staś zaczął trenować boks od kiedy Hubert (Marek Molak) podpuszczany przez Szakala (Paweł Draszba) o mało co nie stracił życia na ringu w nielegalnych walkach. Wówczas Staś przysiągł sobie zemstę za brata i zaczął bardzo intensywnie trenować, dzięki czemu zmienił się nie do poznania. Pyrka każdą wolną chwilę zaczął spędzać na siłowni i wyrobił sobie niezłe mięśnie! To właśnie o Stasiu w pierwszej chwili jeszcze w ostatnim 2465 odcinku „Barw szczęścia” przed przerwą wakacyjną pomyśli Alan, którego postanowi zaangażować w ochronę ślubu Reginy i Franka!

Spójrz również: Ogromne zmiany w Barwach szczęścia. Tych bohaterów zabraknie w nowym sezonie po wakacjach 2021 - ZWIASTUN

W 2466 odcinku „Barw szczęścia” po wakacjach Alan spotka się z ze swoimi dwoma napakowanymi kolegami, a także ze Stasiem o określonej godzinie przy hotelu Stańskich. Pokaże im w telefonie zdjęcie Remka i pozwoli im na wszystko, byleby nieproszony pianista nie przedarł się do środka!

- To jest ten gość. Facet nie ma prawa się przecisnąć – stanowczo zakomunikuje napakowanym kolegom i da im wolną rękę do działania.

 W 2466 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej panowie zgodzą się pomóc, obiecując Alanowi, że Remek jest bez szans. Następnie obstawią hotel i będą czaić się na pianistę! Do jakiej tragedii doprowadzi pomysł Alana? Do czego posuną się jego napakowani koledzy? Co stanie się ze Stasiem? Odpowiedzi na te pytania z pewnością poznamy w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach!

Zobacz także: Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Sławka nie odpuści Justinowi! Przejdzie metamorfozę, aby wkupić się w łaski młodszego kochanka

Barwy szczęścia, odc. 2466: Alan (Rafał Maślak)

i

Autor: VOD TVP Barwy szczęścia, odc. 2466: Alan (Rafał Maślak)
Barwy szczęścia, odc. 2466: Remek (Piotr Sędkowski)

i

Autor: VOD TVP Barwy szczęścia, odc. 2466: Remek (Piotr Sędkowski)
Barwy szczęścia, odc. 2466: Staś Pyrka (Olaf Kasprzyk)

i

Autor: VOD TVP Barwy szczęścia, odc. 2466: Staś Pyrka (Olaf Kasprzyk)
Najnowsze