Ogromne zmiany w Barwy szczęścia. Tych bohaterów zabraknie w nowym sezonie po wakacjach 2021 - ZWIASTUN

i

Autor: Artrama Ogromne zmiany w Barwy szczęścia. Tych bohaterów zabraknie w nowym sezonie po wakacjach 2021 - ZWIASTUN

Ogromne zmiany w Barwach szczęścia. Tych bohaterów zabraknie w nowym sezonie po wakacjach 2021 - ZWIASTUN

2021-06-12 16:01

Nowy sezon "Barwy szczęścia" po wakacjach 2021 zacznie się od rewolucyjnych zmian w obsadzie! To już pewne, że zabraknie kilku ważnych bohaterów, bo wątki niektórych postaci czekają dramatyczne zwroty akcji. Zwiastun "Barwy szczęścia" po wakacjach 2021 nie pozostawia wątpliwości, że z obsady znikną, na jakiś czas, Kasia Górka (Katarzyna Glinka), jej mąż Łukasz (Michał Rolnicki), a także ojciec Stefan (Krzysztof Kiersznowski). Niepokojąco też wyglądają dalsze losy Reginy (Kamila Kamińska) i Franka (Mateusz Banasiuk) po ślubie. Kogo zabraknie w "Barwy szczęścia" jesienią 2021? Widzów na pewno zaskoczy odejście lubianych bohaterów! Zobaczcie ZWIASTUN.

Kto odejdzie z "Barw szczęścia" w nowym sezonie po wakacjach 2021?

Obsada "Barwy szczęścia" przejdzie sporą rewolucję! Zwiastun nowego sezonu "Barwy szczęścia" po przerwie wakacyjnej zapowiada kilka smutnych pożegnań w serialu, bolesnych rozstań, które wiążą się z tym, że uwielbiani bohaterowie odejdą, a ich wątki doczekają się zaskakujących finałów. Fanów "Barwy szczęścia" na pewno zasmuci fakt, że Kasia Górka, która dopiero co wróciła z Sycylii, znów wyjedzie do Włoch. Tym razem z mężem Łukaszem i synkiem Ksawerym (Bartosz Gruchot)! Ale na przeprowadzkę na włoską wyspę Kasia namówi też ojca Stefana na wyjazd z Polski. A Górkę nic już nie będzie trzymało w kraju, bo przecież żona Waleria (Ewa Ziętek) już dawno go zostawiła.

Nie przegap: Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Bożena i Bruno nie poradzą sobie z chorym Tadziem! Zrezygnują z adopcji?

Ale odejście z "Barwy szczęścia" nie dotyczy tylko rodziny Górków i Sadowskich! Bo skoro z serialu zniknie na jakiś czas Łukasz, to nie będzie już miejsca dla jego córki Paulinki (Lena Jastrzębska), którą wychowuje razem z Izą Małek (Agnieszka Warchulska). W zwiastunie "Barwy szczęścia" po wakacjach 2021 jest bolesne pożegnanie Łukasza z Paulinką.

Początek nowego sezonu "Barwy szczęścia" to ślub Reginy i Franka w 2466 odcinku, który miał być wielkim finałem obecnego sezonu. I tutaj też rozegrają się emocjonujące, pełne grozy sceny, bo ciężarna Regina będzie się bała, że jej były kochanek zniszczy ten ślub. Jej strach będzie uzasadniony, bo Remek (Piotr Sędkowski) zakradnie się do hotelu Stańskich, by zrobić młodej parze "niespodziankę"!

To już pewne, że Regina w ciąży odejdzie z "Barwy szczęścia", bo Kamila Kamińska także niedawno urodziła dziecko. Pierwszy raz została mamą, a na świecie pojawiła się śliczna córeczka Jaśmina. Teraz aktorka ma przerwę od pracy na planie "Barwy szczęścia", więc w kolejnych odcinkach po przerwie wątek Reginy i Franka zejdzie na dalszy plan.

Barwy szczęścia ZWIASTUN. Ogromne zmiany w nowym sezonie. Tych bohaterów zabraknie po wakacjach 2021?

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach 2021. Te wydarzenia wstrząsną rodziną Mostowiaków w nowym sezonie. Nie uwierzą jak to zobaczą

Na pewno w nowym sezonie "Barwy szczęścia" widzowie nie zobaczą już teraz Julity (Katarzyna Sawczuk), niewiernej żony Józka Sałatki (Patryk Pniewski). Zostanie bowiem w Niemczech ze swoim kochankiem Alvaro. Nie wiadomo też kiedy dokładnie do "Barwy szczęścia" wróci Władek Cieślak (Przemysław Stippa), który podczas służbowej delegacji w Singapurze zachorował. Zapewne nie wróci do Polski jeszcze przez wiele tygodni.

Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Kasia Górka (Katarzyna Glinka)

i

Autor: VOD.TVP.PL Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Kasia Górka (Katarzyna Glinka)
Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Stefan (Krzysztof Kiersznowski)

i

Autor: VOD.TVP.PL Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Stefan (Krzysztof Kiersznowski)
Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Paulinka (Lena Jastrzębska), Łukasz (Michał Rolnicki)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Paulinka (Lena Jastrzębska), Łukasz (Michał Rolnicki)

Zobaczcie w GALERII ZDJĘĆ zapowiedź nowego sezonu "Barw szczęścia" >>>

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze