M jak miłość po wakacjach 2021. Te wydarzenia wstrząsną rodziną Mostowiaków w nowym sezonie. Nie uwierzą jak to zobaczą

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2021. Te wydarzenia wstrząsną rodziną Mostowiaków w nowym sezonie. Nie uwierzą jak to zobaczą

M jak miłość po wakacjach 2021. Te wydarzenia wstrząsną rodziną Mostowiaków w nowym sezonie. Nie uwierzą jak to zobaczą

Nowe odcinki "M jak miłość" po wakacjach 2021 to będzie wyjątkowa petarda! Jesienią minie 21 lat od dnia emisji 1 odcinka wielkiego hitu tvp, ale produkcja serialu nie tylko nie zwalnia tempa, ale jeszcze szykuje wyjątkowe niespodzianki! Na 20 urodziny "M jak miłość" widzowie wstrzymywali oddech podczas zamachu na Janka (Tomas Kollarik) tuż przed ślubem z Sonią, płakali, kiedy Lilka (Monika Mielnicka) zdradziła i porzuciła Mateusza (Krystian Domagała) i cieszyli się z hucznych zaręczyn Pawła (Rafał Mroczek) z Franką (Dominika Kachlik). Co czeka na fanów serialu po wakacjach 2021? Czy Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) się zejdą, Sonia (Barbara Wypych) z Jankiem wrócą do Grabiny, a Barbara (Teresa Lipowska) dostanie nareszcie powody do radości?

Nowy sezon "M jak miłość" zachwyci widzów! 2 ekipy montują bombowy materiał

Liczby nie kłamią - "M jak miłość" w 21 sezonie rozbił konkurencję w pył i jest absolutnym liderem w wynikach oglądalności we wszystkich polskich stacjach telewizyjnych! Ostatnio widzowie najbardziej przeżywali zamach na życie Janka, który miał miejsce tuż przed ślubem komendanta z Sonią. Ten jeden, 1562 odcinek serialu oglądało prawie 4,5 miliona widzów! I zachęcona sukcesem produkcja ma zamiar pobić ten rekord po wakacjach 2021! Czego możemy się spodziewać?

Wszyscy czekają w "M jak miłość" na rozwiązanie kryzysu Izy i Marcina. Jak pamiętamy, w wyniku spisku i manipulacji podłego oszusta Bosackiego kompletnie naćpana Iza wylądowała w łóżku z Michałem (Paweł Deląg), a nagranie z tej nocy dostał Marcin. I choć Chodakowski dotarł do prawdy, że to wszystko był szwindel, obraz uśmiechniętej i rozbawionej żony w towarzystwie szefa pisarza, zniszczył mu psychikę. Marcin dosłownie oszalał z zazdrości, a Iza w końcu nie wytrzymała i odeszła.

Wiele wskazuje na to, że przez jakiś czas po wakacjach 2021 Iza w "M jak miłość" będzie wiodła życie samotnej matki Szymka (Staś Szczypiński) i Mai, ale Marcin również nie będzie odpuszczał i zwalczy o rodzinę wszelkimi możliwymi sposobami! Fani ulubionej pary serialu nie wyobrażają sobie, żeby się nie zeszli? I choć Kalska dostała główną rolę w serialu TVN "Recepta na szczęście", a Roznerski szturmem podbił serce Hani Sikorki (Marta Żmuda Trzebiatowska) jako policjant Piotr Korban w "Na dobre i na złe" wygląda na to, że nie zawiodą widzów "M jak miłość".   

Zobacz też: M jak miłość: Iga Krefft w fatalnym stanie! Ujawniła co się dzieje z jej zdrowiem - ZDJĘCIA

M jak miłość. Mikołaj Roznerski przeszedł szokującą metamorfozę! Nie uwierzysz jak wygląda. Adriana Kalska też sobie to zrobiła! - WIDEO
M jak miłość. Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski naprawdę są po ślubie! Wydał ich jeden z fanów. Nie zaprzeczyli!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski naprawdę są po ślubie! Wydał ich jeden z fanów. Nie zaprzeczyli!

- Pozycja niekwestionowanego lidera i zostawienie konkurencji daleko w tyle daje olbrzymią satysfakcję oraz poczucie, że zespół "M jak miłość“ niezmiennie od 21 sezonów potrafi wsłuchiwać się w potrzeby, gust i oczekiwania naszych widzów - powiedziała dla "Świata Seriali" Karolina Baranowska odpowiedzialna za produkcję m.in. "M jak miłość". Tym samym produkcja serialu potwierdziła, że w nowym sezonie po wakacjach 2021 na widzów czekać będą ważne wydarzenia, w tym takie, na które właśnie czekają!

To, że twórcy "M jak miłość" biorą pod uwagę zdanie fanów serialu widać od dawna.  Z tego faktu wynika zapewne wielki sukces serialu, w którym widzowie mogą odnaleźć nie tylko kawałek swojego życia, ale i spełnić marzenia! 

- Na każdym etapie pracy to właśnie widzowie są zawsze dla nas najważniejsi. Dlatego na bieżąco monitorujemy ich opinie w mediach społecznościowych oraz na wszystkich portalach poświęconych serialom, co piszczy w produkcjach w odcinkach - ujawniła Karolina Baranowska.

Jak pisaliśmy TUTAJ z "M jak miłość" po wakacjach 2021 zniknie kilku bohaterów, z Mateuszem Mostowiakiem na czele. Pojawiły się, obawy, że w nowych odcinkach nie zobaczymy już braci Mroczek, ale na szczęście "zdradzili" sagę Mostowiaków tylko na chwilę, grając w filmie dla dzieci "Detektyw Bruno". Niejasne pozostaje czy Sonia i Janek w ogóle wrócą jeszcze do Grabiny - Barbara Wypych jest aktualnie rozchwytywaną gwiazdą - jej Andzia w "Stuleciu Winnych" wywarła na wszystkich ogromne wrażenie... 

Ale czekają nas też powroty do "M jak miłość" - Majka (Laura Samojłowicz) po przejściach ostro namiesza w życiu Pawła, Franki i całej rodziny Zduńskich! W ostatnim sezonie na chwilę pojawiła się ponownie Agnieszka (Magdalena Walach) i fani mają nadzieję, że wróci ze Szczecina na dłużej. I pewne jest, że do Joasi (Barbara Kurdej-Szatan), wbrew zapowiedziom wróci Leszek (Slawek Uniatowski)! W nowych odcinkach zobaczymy też po latach Zosię (Julia Wróblewska) po wielkiej metamorfozie!

Natomiast do życia Barbary wróci, niejako na miejsce Mateusza, Antek. A to wszystko to dopiero niewinny początek tego, co czeka na fanów "M jak miłość" po wakacjach 2021!

Czytaj także: Gwiazdy M jak miłość są razem w prawdziwym życiu?! Karina Woźniak i Iwo Wiciński zaskoczyli wszystkich

M jak miłość odc. 1562. Sonia (Barbara Wypych), Janek (Tomas Kollarik), Weronika Sobańska (Ewa Kasprzyk), Artur Rogowski (Robert Moskwa)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1562. Sonia (Barbara Wypych), Janek (Tomas Kollarik), Weronika Sobańska (Ewa Kasprzyk), Artur Rogowski (Robert Moskwa)
M jak miłość po wakacjach 2021. Szymek i Maja przekazali ważną wiadomość z planu! Chodzi o dalsze losy Izy i Marcina

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2021. Szymek i Maja przekazali ważną wiadomość z planu! Chodzi o dalsze losy Izy i Marcina
M jak miłość, odc. 1594. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość po wakacjach 2021. Majka siedziała w więzieniu? Zduńscy nie będą mieli pojęcia, kogo wpuszczają pod swój dach!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2021. Majka siedziała w więzieniu? Zduńscy nie będą mieli pojęcia, kogo wpuszczają pod swój dach!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany