M jak miłość: Iga Krefft w fatalnym stanie! Ujawniła co sie dzieje z jej zdrowiem - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram M jak miłość: Iga Krefft w fatalnym stanie! Ujawniła co sie dzieje z jej zdrowiem - ZDJĘCIA

M jak miłość. Iga Krefft w fatalnym stanie! Ujawniła co się dzieje z jej zdrowiem - ZDJĘCIA

Ula z "M jak miłość" opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcia, na których skarży się na swój stan zdrowia! Faktycznie, Iga Krefft wygląda na zdjęciach fatalnie - jest zmęczona, opuchnięta i mocno zaczerwieniona. Gwiazda "M jak miłość", którą pokochały miliony za rolę Uli Mostowiak, wnuczkę Barbary (Teresa Lipowska) i Lucjana (Witold Pyrkosz), którą gra od dziecka, zdradziła także, że zrobiła test na koronawirusa. Co się dzieje z jej zdrowiem? Zobacz koniecznie ZDJĘCIA z Instastory Igi Krefft!

Ula z "M jak miłość" bardzo cierpi! Co się dzieje z Igą Krefft?

Gwiazda "M jak miłość" opublikowała na swoim profilu na Instagramie niepokojący materiał. Zdjęcia, które pokazała fanom dotyczą jej stanu zdrowia! Iga Krefft poskarżyła się, że bardzo źle się czuje po zrobionym teście na koronawirusa. Faktycznie, ZDJĘCIA, które dołączyła serialowa Ula Mostowiak na potwierdzenie swoich słów, nie kłamią!

Iga Krefft w materiale, który opublikowała na swoim Instastory, wygląda na zmarnowaną - opuchnięte, czerwone oczy, blada, zmęczona twarz - co się stało? Ula z "M jak miłość" wyjaśniła od razu w opisie ZDJĘĆ, że przeszła test na koronawirusa!

Czytaj też: Ula z M jak miłość pokazała jak mieszka! Uwagę w mieszkaniu Igi Krefft zwracają bajeczne meble - ZDJĘCIA

M jak miłość po wakacjach 2021. Marzenka w siedlisku w Grabinie dokona cudu! Ula wróci po totalnej kompromitacji
M jak miłość: Iga Krefft (Ula)

i

Autor: Instagram

Na szczęście, choć zdjęcia mogą budzić niepokój, Ula z "M jak miłość" uspokaja fanów, że jej złe samopoczucie wynika z nałożenia się dwóch czynników uczuleniowych. Pierwszym z nich jest wiosenno letnia alergia, drugim składnik testu na koronawirusa. 

Na drugim zdjęciu na Instagramie Iga Krefft, choć nie czuje się lepiej, uśmiecha się i podnosi do góry kciuk w geście zwycięstwa. Gwiazda "M jak miłość" zapewne przeszła pozytywnie test i w jej organizmie ma ani śladu wirusa!  

Zobacz także: M jak miłość po wakacjach 2021. Marzenka w siedlisku w Grabinie dokona cudu! Ula wróci po totalnej kompromitacji - WIDEO

Iga Krefft (Ula z M jak miłość) na Instagramie

i

Autor: Instagram Iga Krefft (Ula z M jak miłość) na Instagramie
M jak miłość: Marzenka (Olga Szomańska), Ula (Iga Krefft)

i

Autor: Instagram
M jak miłość: Iga Krefft (Ula)

i

Autor: Instagram
Najnowsze