Gwiazda Barw szczęścia urodziła! Kamila Kamińska została mamą! W serialu też będzie poród

i

Autor: ARTRAMA Gwiazda Barw szczęścia urodziła! Kamila Kamińska została mamą! W serialu też będzie poród

Gwiazda Barw szczęścia urodziła! Kamila Kamińska została mamą! W serialu też będzie poród

2021-06-02 10:55

Kamila Kamińska, czyli Regina Czapla z "Barw szczęścia" urodziła córeczkę! Szczęśliwa mama razem ze swoim partnerem Michałem Meyerem pochwaliła się swoją pociechą na Instagramie. Para długo utrzymywała wieść o ciąży w tajemnicy. Jednak, gdy ich dziecko przyszło na świat, to dumni rodzice postanowili ogłosić swoim fanom radosną wiadomość! Wszystkim fanom Kamili Kamińskiej przypominamy, że to nie jedyny poród! W nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Regina także zostanie mamą!

Kamila Kamińska, czyli Regina Czapla z "Barw szczęścia" urodziła córeczkę!

Kamila Kamińska oraz Michał Meyer długo utrzymywali radosną nowinę w tajemnicy, gdyż jak podkreślała Regina z "Barw szczęścia" chcieli zachować ten czas dla siebie. Tak naprawdę nikt nie podejrzewał, że aktorka może być w ciąży, gdyż regularnie mogliśmy oglądać ją na planie "Barw szczęścia". Jednak niedawno Kamila Kamińska opublikowała na swoim Instagramie bardzo zmysłowe zdjęcie, w którym aktorka oficjalnie poinformowała fanów, że jest w ciąży i wkrótce powita na świecie nowego potomka! Jaśmina Maria, bo takie imiona swojej córeczce nadali dumni rodzice, przyszła na świat 1 czerwca, a więc w Dzień Dziecka. Dziewczynka nie mogła sobie wybrać lepszego terminu! O narodzinach dziecka dumni rodzice poinformowali na swoich profilach na Instagramie. "Dzień dobry. My już na świecie. Jaśmina Maria & Kama Mama & Tata Misza. Nasza córka urodziła się siłami natury 17 maja ☀️?☀️ W ten sam dzień, co babcia @krystynademianiuk i wujek @jan.kaminski.37201 ✌? Mamy co świętować w Dzień Dziecka ? @misza.meyer ❤️❤️❤️_ - napisała Kamila Kamińska.

Z kolei Michał Meyer dodał jeszcze podziękowania dla dzielnej mamy oraz złożył życzenia wszystkim dzieciom, które podobnie jak jego córeczka mają w ten dzień swoje święto! "17.05.2021 przyszła na świat Jaśmina Maria Meyer.☀️Pozdrawiamy razem z jej cudowną mamą @kamkaminska_official, wszystkim dzieciom życząc najlepszości:)"

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2459: Szalony wieczór panieński Reginy za plecami Franka! Zapamięta go na długo - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2405 ZWIASTUN. Darek zdradzony przez Józka i Gabrysię! Oliwka zbuntuje się przeciwko Kajtkowi i jego rodzinie

To nie jedyny poród, przed którym stanie Kamila Kamińska! Przypomnijmy, że Regina Czapla również jest w ciąży, co odkryła w 2443 odcinku "Barw szczęścia". Regina, gdy dowiedziała się, że zostanie mamą spanikowała i uciekła od Franka (Mateusz Banasiuk), który od razu pomyślał, że kobieta nie chce już z nim być, gdyż wpadł jej w oko Vincenzo (Alessandro Curti), z którym na pewno go zdradza. Na szczęście jeszcze w 2443 odcinku "Barw szczęścia" Regina wróciła do domu i obwieściła Frankowi radosną nowinę! Jednak na rozwiązanie ciąży Reginy będziemy musieli poczekać do nowego sezonu "Barw szczęścia"!

Spójrz także: Koniec Barw szczęścia. Witek znów zacznie ćpać w ostatnim 2465 odcinku? Marek oszaleje z rozpaczy. Wszystko przez Michalinę!

Niestety w tym sezonie nie zobaczymy również ostatniego 2466 odcinka "Barw szczęścia", w którym miał odbyć się ślub Reginy i Franka. Nie ujrzymy również niespodzianki, jaką dla młodej pary z okazji ślubu przygotowali przyjaciele ani nie dowiemy się czy nieproszony Remek (Piotr Sędkowski) nie zepsuje ślubnej uroczystości! Wszystko przez transmisję meczu naszych siatkarzy, którzy walczą w Lidze Narodów, przez co emisja ostatniego odcinka została przesunięta na nowy sezon! Na finałowy 2466 odcinek "Barw szczęścia" zapraszamy zatem po wakacjach!Wtedy również dowiemy się jak potoczą się dalsze losy Reginy i Franka oraz kiedy na świat przyjdzie ich pociecha!

Zobacz również: Koniec Barw szczęścia. Klara ocali ślub Agaty i Patryka w ostatnim 2465 odcinku?! Znajdzie sposób, żeby się pogodzili

Najnowsze