Koniec Barw szczęścia. Klara ocali ślub Agaty i Patryka w ostatnim 2465 odcinku?! Znajdzie sposób, żeby się pogodzili

i

Autor: Artrama Koniec Barw szczęścia. Klara ocali ślub Agaty i Patryka w ostatnim 2465 odcinku?! Znajdzie sposób, żeby się pogodzili

Koniec Barw szczęścia. Klara ocali ślub Agaty i Patryka w ostatnim 2465 odcinku?! Znajdzie sposób, żeby się pogodzili

2021-06-01 12:57

Koniec "Barwy szczęścia", a w nim ślub Agaty (Natalia Zmbrzycka) i Patryka (Konrad Skolimowski)?! Jest sposób, by Pyrka i Jezierski doszli wreszcie do porozumienia. Kryzys w ich narzeczeństwie rozpętał się już jakiś czas temu, a Patryk zainteresował się bardziej Oliwką (Wiktoria Gąsiewska), niż Agatą. W 2465 odcinku "Barwy szczęścia" pojawi się światełko w tunelu, a wszystko za sprawą jednej osoby. Dojdzie do spotkania skłóconego narzeczeństwa. Widzowie doczekają się ich ślubu przed końcem serialu?

"Barw szczęścia" odcinek 2465 ostatni przed wakacjami - piątek, 11.06.2021, o godz. 20.10 w TVP2

Koniec "Barwy szczęścia" już niedługo, bo serial znika z anteny na okres wakacji. Mijający sezon nie był łaskawy dla Agaty i Patryka, którzy uchodzili za zgraną parę. Wszystko za sprawą nieporozumień. Pyrka zaczęła mieć pretensje do chłopaka o jego szemrane kontakty i zły wpływ Justina (Jasper Sołtysiewicz), a potem za bliskie kontakty z Oliwką. Nic dziwnego, skoro młody Jezierski zauroczył się w młodszej koleżance i to na niej skupił swoją uwagę.

W 2465 odcinku "Barwy szczęścia" dojdzie do spotkania skłóconej pary. Agata w mijającym sezonie serialu też nie była bez winy. Spotkała się z byłym szefem Andrzejem Romanowskim (Maciej Jachowski), który chciał wyłudzić od niej pieniądze. Patryk przyłapał ich na schadzce! Przez jedną osobę może jednak dość do pojednania pary. Uda się pogodzić Agatę i Patryka?

Przeczytaj: Lilka odeszła z M jak miłość, a teraz Monika Mielnicka zdradziła jak znana nestorka z serialu traktowała wszystkich! Awantury na planie i brutalny atak na ludzi

To Klara (Olga Jankowska) w 2465 odcinku "Barwy szczęścia" postawi sobie za punkt honoru doprowadzenie do pogodzenia się Agaty i Patryka. To nie będzie łatwe zadanie, bo chociaż narzeczeństwo planowało ślub, wszystko stanęło pod wielkim znakiem zapytania. Patryk przeszedł w mijającym sezonie "Barwy szczęścia" przez ogrom kłopotów, głównie spowodowanych szemranymi interesami Kornela (Jakub Bohosiewicz). Ale to nie koniec! Przecież cwana Jowita (Magdalena Żak) wymyśliła z Protem (Andrzej Michalski) nielegalny interes alkoholowy, o którym dowie się młody Jezierski. To tylko pogorszy już i tak kiepski nastrój Jezierskiego. 

Przeczytaj: Gwiazdy M jak miłość odchodzą do serialu konkurencji! Nie tylko Marek Mostowiak już nigdy nie wróci? - ZDJĘCIA

Dojdzie do ślubu Agaty i Patryka przed przerwą wakacyjną w "Barwy szczęścia"? Raczej nie, ale możliwe, że para jednak się dogada. Wiadomo już, że spotkają się porozmawiać o problemach, a Klara zrobi wszystko, by młodzi się pogodzili. Niestety widzowie nie doczekają się pięknych scen ślubnych przed końcem "Barw szczęścia". Dopiero nowy sezon po wakacjach 2021 pokaże, czy wylądują przed ołtarzem. Póki co muszą się pogodzić, na co dzięki Klarze będzie spora szansa. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze