Barwy szczęścia, odcinek 2452: Agata dowie się, że Patryk ją zdradza? Schadzki w hotelu z Oliwką to będzie dla niej za dużo - ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia, odcinek 2452: Agata dowie się, że Patryk ją zdradza? Schadzki w hotelu z Oliwką to będzie dla niej za dużo - ZWIASTUN

Barwy szczęścia, odcinek 2452: Agata dowie się, że Patryk ją zdradza? Schadzki w hotelu z Oliwką to będzie dla niej za dużo - ZWIASTUN

2021-05-21 16:05

W 2452 odcinku "Barwy szczęścia" Agata (Natalia Zambrzycka) będzie niemal pewna, że Patryk (Konrad Skolimowski) ma coś do ukrycia, a z Oliwką (Wiktoria Gąsiewska) łączy go więcej niż przyjaźń. Dlaczego? Bo narzeczony Agaty będzie bardzo skupiony na rozkręcaniu salonu paznokci Oliwki w hotelu Stańskich, a do tego w 2452 odcinku "Barwy szczęścia" nie ukryje przed nią, że zależy mu na przyjaciółce i chce jej pomagać. Oliwy do ognia doleją intymne zdjęcia Patryka z Oliwką i ich schadzka w hotelu, podczas której Jezierski nie będzie trzymał rąk przy sobie! Zobaczcie ZWIASTUN.

"Barwy szczęścia" odcinek 2452 - piątek, 21.05.2021, o godz. 20.10 w TVP2

Między Agatą i Patrykiem w 2452 odcinku "Barwy szczęścia" zacznie się psuć na całego. Zazdrość o Oliwkę, z którą ukochany tak świetnie się bawił na ostatniej imprezie sprawi, że Agata zacznie podejrzewać najgorsze. A do tego Patryk sam się wystawi na atak narzeczonej, bo zacznie nagle pomagać przyjaciółce w promocji jej salonu. Nie zdoła też ukryć, że zależy mu na Oliwce kiedy w 2452 odcinku "Barwy szczęścia" pokaże Agacie ulotki rabatowe na zabiegi w salonie manicurzystki w hotelu Stańskich. - Od kiedy to pomagasz jej rozkręcić biznes? - zapyta oburzona Pyrka.

- Przecież to drobiazg... Wydrukować parę ulotek, a przy okazji załatwiłem wam rabat! Zrobicie sobie paznokcie, poczujecie się przyjemnie i kobieco...To chyba miłe? - zacznie się bronić Patryk, jednak z każdym słowem w 2452 odcinku "Barwy szczęścia" pogrąży się coraz bardziej. Do tego stopnia, że nawet Klara (Olga Jankowska), że coś jest nie taki i Jezierski na pewno ma coś na sumieniu.

- Ja chętnie skorzystam, ale szczerze mówiąc nie wiem, co bym zrobiła gdyby Hubert oznajmił mi, że wydrukował ulotki dla jakiejś swojej znajomej...

Patryk w 2452 odcinku "Barwy szczęścia" będzie brnął w zaparte, choć tak naprawdę Oliwka bardzo mu się  podoba i korzysta z każdej okazji, żeby się z nią spotkać. - Ty mówisz jak ja bym robił coś złego? A to jest dobry uczynek! Chyba powinniśmy sobie pomagać, prawda?

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 812: Falkowicz nie pozna wyników badań Edzia! Wychowa nie swojego syna

Zazdrosna Agata w 2452 odcinku "Barwy szczęścia" nie wytrzyma. Pewna, że nawet jeśli Patryk jej nie zdradza, to ma na to ochotę. - Widzę, że nie narzekasz na nadmiar zajęć!- Agata, o co ci chodzi?! - Jezierski uda, że nic z tego nie rozumie. - O nic! Zastanawiam się tylko czy mój facet nie ma nic lepszego do roboty niż latanie za interesami koleżanki!

- Ale to jest kumpelska przysługa! Ty też pomagasz innym ludziom!

- Bliskim...Z tego co pamiętam, to ty się wcześniej z tą dziewczyną nie przyjaźniłeś! No chyba, że coś się zmieniło od urodzin Justina?

- A co się miało zmienić?

- Widziałam zdjęcia z imprezy. Na wielu z nich jesteście razem... - Agata w 2452 odcinku "Barwy szczęścia" wyciągnie dowód zdrady Patryka. - Ale nie sami, tylko w towarzystwie. Poza tym ty też tam mogłaś być z nami!- Z wami?- Co to są za aluzje? Że niby ja i Oliwka, że coś nas łączy, tak?!- Nie, ja tylko głośno myślę! Może dlatego, że poczułam się mocno niekomfortowo jak wyskoczyłeś z tymi ulotkami!

Grali parę w serialu. Zaiskrzyło w prawdziwym życiu. Aktorka "Barw szczęścia" potwierdziła związek

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2455: Koniec Agaty i Patryka. Zerwie zaręczyny ze zwykłej zazdrości, a sam zajmie się Oliwką

Między narzeczonymi w 2452 odcinku "Barwy szczęścia" dojdzie do ostrej kłótni, podczas której Patryk wypomni Agacie bliskie relacje z jej dawnym ukochanym, Pawłem (Mateusz Rzeźniczak), dla którego sporo poświęciła, żeby mógł znów zacząć chodzić. - Nie takie rzeczy robiłaś dla Pawła i jakoś musiałem to znosić!

- A co ma jedno do drugiego?! Paweł to jest mój były, a Oliwka to jest podobno twoja daleka znajoma...

- To tym bardziej nie powinnaś się denerwować! Co prawda, Oliwkę znam nie co dłużej od ciebie, ale ona bardziej kumpluje się z moją siostrą. A gdybym miał coś do ukrycia, nie dawałbym tych ulotek tobie!

Słowa Patryka w 2452 odcinku "Barwy szczęścia" okażą się jednym wielkim kłamstwem, bo zaraz po kłótni z Agatą poleci do Oliwki i nie będzie się krył z tym, że ma na nią coraz większą ochotę. A zacznie od pocieszenia, że rozstanie z Kajtkiem (Jakub Dmochowski) na pewno nie potrwa długo.

Barwy szczęścia, odc. 2452: Oliwka (Wiktoria Gąsiewska), Patryk (Konrad Skolimowski)

i

Autor: Artrama
Barwy szczęścia odc. 2452. Agata (Natalia Zambrzycka), Patryk (Konrad Skolimowski)

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odc. 2452. Agata (Natalia Zambrzycka), Patryk (Konrad Skolimowski)
Barwy szczęścia odc. 2452. Agata (Natalia Zambrzycka), Patryk (Konrad Skolimowski)

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odc. 2452. Agata (Natalia Zambrzycka), Patryk (Konrad Skolimowski)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze