Na dobre i na złe, odcinek 812: Falkowicz nie pozna wyników badań Edzia! Wychowa nie swojego syna

i

Autor: ARTRAMA Na dobre i na złe, odcinek 812: Falkowicz nie pozna wyników badań Edzia! Wychowa nie swojego syna

Na dobre i na złe, odcinek 812: Falkowicz nie pozna wyników badań Edzia! Wychowa nie swojego syna

2021-05-21 21:55

W 812 odcinku "Na dobre i na złe" Falkowicz (Michał Żebrowski) dalej będzie żył w błędnym przekonaniu, że mały Edzio (Franciszek Kurek) to jego syn! Andrzej nie pozna jeszcze wyników przesiewowych, przez co nie zorientuje się, że w szpitalu doszło do potwornej pomyłki, a jego synem zajmuje się Bolek (Sławomir Zapała). W 812 odcinku "Na dobre i na złe" Falkowicz dumnie będzie wypełniał rolę taty po tragicznej śmierci Kasi Smudy (Ilona Ostrowska). Czy Andrzej w końcu pozna prawdę i odzyska prawdziwego syna?

"Na dobre i na złe" odcinek 812 - środa, 26.05.2021, o godz. 20.55

W 812 odcinku "Na dobre i na złe" rodzinie Falkowicza dalej będzie trudno oswoić się ze śmiercią Kasi. Załamana Alina (Katarzyna Skrzynecka) ciągle nie będzie mogła pozbierać się po starcie siostry i ze wszystkich sił będzie próbować zastąpić Edziowi i Matyldzie (Amelia Czaja) matkę! Jednak zarówno Andrzej, jak i Matylda będą mieli dość jej narzucania się, o czym poinformują ją w 812 odcinku "Na dobre i na złe".

- Cześć Andrzej...jadłeś jakieś śniadanie? - zapyta przejęta Fisher- Jeszcze nie, zjem później - odpowie wymijająco Falkowicz. - Zrobiłam dla Matyldy kanapki. Musiałam dzisiaj wcześniej wyjść, przepraszam. Ona śpi jeszcze? - wytłumaczy. - Niestety śpi - odeprze. - A ty spałeś cokolwiek? - zapyta ponownie.

- Muszę zająć się synem! - odpowie jej stanowczo, jednak Alina dalej będzie drążyć temat. - Wpadnę po południu, może coś wam poprasuję. Jak ciebie znam to jeszcze pewnie chodzisz w piżamie.

- Jeżeli już to w szlafroku - wtrąci jej Falkowicz po czym doda - Alina poradzę sobie! Aczkolwiek doktor Fisher nie da za wygraną - Chcę pomóc...- Nie! Chcesz zastąpić Kaśkę... a to jest niemożliwe - wykrzyczy i zerwie połączenie.

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 812: Wyrodna matka Hani na celowniku groźnego gangstera! Lucyna ukryje skradziony majątek w szpitalu i narazi wszystkich na niebezpieczeństwo

Na dobre i na złe, odcinek 810: Straszna śmierć Kasi Smudy po wybuchu w Leśnej Górze. Zginie nie tylko żona Falkowicza?

W 812 odcinku "Na dobre i na złe" dalej ze śmiercią mamy nie będzie mogła poradzić sobie Matylda. Córka Michała (Mateusz Janicki) nie zostawi jednak Falkowicza samego i pomoże mu w opiece nad Edziem. Falkowicz będzie dbał o syna z niebywałą dokładnością. Jednak ani on ani Matylda w 812 odcinku "Na dobre i na złe" nie dowiedzą się, że Edzio tak naprawdę nie jest ich członkiem rodziny, tylko malutki Krystianek, którym zajmuje się gwiazdor disco polo. Żadne z nich nie będzie podejrzewać, że w wyniku rozkojarzenia Halinki (Joanna Jarmołowicz), która pomyliła bransoletki, dzieci trafiły pod opiekę nie tych ojców co trzeba! Niemiła prawda nie wyjdzie na jaw nawet w 812 odcinku "Na dobre i na złe", gdyż Falkowicz nie otrzyma jeszcze od Hani (Marta Żmuda Trzebiatowska) wyników testów przesiewowych Henia, która przeprowadzała badanie w 811 odcinku "Na dobre i na złe".

Zobacz również: Na dobre i na złe: Hania odchodzi z serialu? Marta Żmuda Trzebiatowska musiała podjąć ciężką decyzję

Jeszcze w 812 odcinku "Na dobre i na złe" do wspólnej kolacji zasiądą Andrzej, Matylda, Michał i Alina. Całej czwórce będzie towarzyszył malutki Edzio. Atmosfera między nimi ulegnie znaczącej poprawie, nawet sam Falkowicz spojrzy na Fisher łagodniejszym okiem.

- Idziesz na urlop? - zapyta ją.

- Ja? - zapyta zdziwiona po czym doda - Nie, raczej...ja nie potrafię żyć bez pracy, bez leczenia ludzi, bez szpitala. Ale będę się starała pomagać wam jak najlepiej potrafię - odpowie po czym z miłością spojrzy na Matyldę.

- A ty? - zapyta Andrzeja, który stanowczo jej odpowie, że dla niego praca już nie ma znaczenia, po czym odejdzie od stołu, gdy usłyszy płacz Edzia. - Tak, tu jest tata - powie pewien miłości do synka, po czym doda rozbawiony - W majty narobił, ale jak? W 812 odcinku "Na dobre i na złe" od razu na pomoc ruszy im Alina, która zapewni wszystkich, że dadzą sobie radę, nie wiedząc jeszcze, że pomaga Andrzejowi w wychowaniu nie jego własnego syna!

Spójrz także: Na dobre i na złe, odcinek 812: Hania na randce z boskim policjantem za plecami Michała. Inspektor Piotr Korban powali ją na kolana

Najnowsze